|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SARA
10.6.2006 12:11:03   
Anonimen
Kako bi vi ljubkovalno klicali Saro? Namreč doma imamo že Brino, ki jo od začetka kličemo le Brinca. Tudi pri naslednji ne bi delali razlik. Sarči mi ni všeč, pa tudi Sarika ne najbolj. Ali obstaja še kaj poleg Sari, pa da se normalno sliši? Hvala za vašo pomoč.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SARA
10.6.2006 13:05:53   
Anonimen
Sarica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SARA
10.6.2006 17:32:16   
TNT
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako bi vi ljubkovalno klicali Saro? Namreč doma imamo že Brino, ki jo od začetka kličemo le Brinca. Tudi pri naslednji ne bi delali razlik. Sarči mi ni všeč, pa tudi Sarika ne najbolj. Ali obstaja še kaj poleg Sari, pa da se normalno sliši? Hvala za vašo pomoč.


nekej časa sem se smejal....   dokler se mi ni zazdel da ti to resno...

_____________________________

TNTadej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SARA
10.6.2006 18:58:54   
cmokec
Pri nas je Sara vedno Sara. Ima pa polno ljubkovalnih "imen" kot:  mucek, pokec, ...


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu TNT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SARA
10.6.2006 21:52:41   
teta beta
Moja prijateljica ima Zaro in jo kliče Zari ali pa Zarika. Neke Amerike mislim, da ne moreš ravno odkriti. Men sta obe varianti všeč. Moja je Daša, pa jo tudi kličem Daši ali pa Dašika.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SARA
11.6.2006 0:04:04   
Bonnie_RR
To ni ljubkovalno, ampak pomanjševalno...

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SARA
13.6.2006 13:57:56   
žiža
user posted image  A dej no, a ni Sara že dost ljubko user posted image  Mi našo Saro vedno kličemo Sara, edino če me kaj zjezi ji včasih rečem sarčauser posted image
Ala Sarči, sarčika, sarica... user posted image  user posted image men to ne sede, ne pri Sari ne pri katerem koli drugemu imenu

< Sporočilo je popravil žiža -- 13.6.2006 13:59:45 >

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SARA
13.6.2006 14:24:51   
Anonimen
Sari,...tudi jaz bom našo (če bo punčka user posted image ) Zalo klicala Zali

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SARA
13.6.2006 15:16:26   
Anonimen
Sarica, če bi že radi pomajševalnico.

Ampak razmisli, kako bo tako ime njej všeč pri 15-ih?
Poznam punco, ki so jo od malega klicali po pomanjševalnici. Zdaj je v puberteti, vsi jo še vedno kličejo kot majhno punčko, ker so tako navajeni, ona pa vsakega prestreli, ko zasliši to "malo" ime....


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SARA
14.6.2006 22:04:23   
Anonimen
user posted image Mič, očitno ne poznaš današnje mladine, ki se vse ampak res vse deklice (punce) kličejo z ljubkovalnimi imeni,...npr. Sara je Sarči, ker zveni bolj kul,...Maja je Majči,..itd
Tako, da po moje, če jo bodo tud do pubertete klicali Sarčika, al pa Sarči ne bo nič narobe,...Aja pa npr. Simonca,...Petrca,...
po moje to sploh ni panike. Mene še zdaj skoraj vsi kličejo Matejka, pa me čist nič ne moti, drugače sem Mateja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SARA
14.6.2006 22:28:19   
Anonimen
Ma saj ljubkovalno je tudi meni všeč, ko sem bila majhna, sem bila za vse Tajči in mi je še danes všeč, če me je pa kdo klical Tajica (pomanjševalnica) mi je blo pa čist mim.....

Ne vem, zakaj sploh k sosedovim hodim po primer....ko ga mam doma user posted image  user posted image

Stari možgani user posted image  Mi bo kmalu spet pasala kakšna Tajči  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?