|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:29:41   
Metuljček Cekinček
Moj dragi je iz trgovine namesto navadne prinesel pasirano skuto. Ker je še nikoli nisem uporabljala, vas prosim za kakšen slasten recept.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:31:48   
Felicita
http://sandrica.blog.siol.net/2010/03/15/skutna-torta-z-limetami/

naredi kakšno variacijo na to temo... paše notri drugo sadje (kako jagodičevje), lahko spustiš kokos, tut brez jogurta gre... je pa dobro, simpl, edin mal traja.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:33:45   
zvesta
pecivo za požrešne sosede...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:33:56   
mini86
tiramisu

al pa skutini cmoki

http://recepti.shk.si/index.php?module=recipes&func=display&lid=715&pid=16


< Sporočilo je popravil mini86 -- 20.9.2010 13:35:35 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:53:09   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

tiramisu

al pa skutini cmoki

http://recepti.shk.si/index.php?module=recipes&func=display&lid=715&pid=16



v tiramisu pa ne gre niti gram skute user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:54:26   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

tiramisu

al pa skutini cmoki

http://recepti.shk.si/index.php?module=recipes&func=display&lid=715&pid=16



v tiramisu pa ne gre niti gram skute user posted image



js ga delam VEDNO iz skuto


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:56:09   
Felicita
ok, pol pa tko - v taprav tiramisu gre samo in izključno maskarpone. tvoje je mogoče variacija na temo, tiramisu pa pač ni.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 13:58:49   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ok, pol pa tko - v taprav tiramisu gre samo in izključno maskarpone. tvoje je mogoče variacija na temo, tiramisu pa pač ni.


ja dj me zdj zasikeri da ne delam prav tiramisujauser posted image user posted image
men je ta maskaropne kokr ena pasirana skuta..
no moja fila je sestavljena iz skute (meni osebno boljše z nepasirano), smetane, stepenega beljaka in rumenjaka..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:08:15   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
men je ta maskaropne kokr ena pasirana skuta..


a dej nehi. user posted image ta je pa svetovna. niti približno ni skutine strukture. prej kot ena kisla smetana. na pol pocast in mehek in se razleze, če ga daš na kup. skuta je pa ja bolj gosta.
+ da ne govorim da je ful bolj masten od skute in drugega okusa..

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:10:40   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
men je ta maskaropne kokr ena pasirana skuta..


a dej nehi. user posted image ta je pa svetovna. niti približno ni skutine strukture. prej kot ena kisla smetana. na pol pocast in mehek in se razleze, če ga daš na kup. skuta je pa ja bolj gosta.
+ da ne govorim da je ful bolj masten od skute in drugega okusa..




bi rekla, ja, da ni niti s od skute... Delajo pa ga iz smetane + citronske kisline. Na kulinariki sem zasledila enkrat recept.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:10:43   
mateyka
jaz bom jutri delala tole iz pasirane skute, samo naredila bom sladko variacijo, da bo sladica user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.9.2010 14:12:17 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:11:06   
mini86
a dej nehi. user posted image ta je pa svetovna


ja no..na pogled.nism je nikol tipala..in kokr sm napisala je tut uporabljam neuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:14:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a dej nehi. user posted image ta je pa svetovna


ja no..na pogled.nism je nikol tipala..in kokr sm napisala je tut uporabljam neuser posted image


žanska! omg! user posted image pa to moraš probat. ful je dober. res, probi enkrat, ne bo ti žal. user posted image

smo pa slovenci eni skutojedci na kvadrat. sploh se nisem zavedala dokler nisem na švedskem dol padla od presenečenja, da se v celi severni švedski ni dal dobit skute. in niti ne vejo kaj to je user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.9.2010 14:18:22 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:18:19   
mini86
a bi jo loh še za kej druzga uporabla kokr samo za tiramisu..zdj si mi prou skomine nardila..sm prou lačna-pa še pou ure do kosila..grizm bobi palčke pa ne pomaga...

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:22:05   
mateyka
hej mini, je kar dosti receptov. jaz sem probala borovničevo kremo z maskarponejem in trga gate user posted image

poglej si tele:
http://www.kulinarika.net/recepti/11297/sladice/borovnicevo-maskarponejeva-krema/

pa torta, mmmm user posted image
http://www.kulinarika.net/recepti/4681/sladice/cokoladna-torta-z-maskarpone-sirom/

in sezonsko za zdaj - bučkina rolada z maskarponejem; baje ful nekaj posebnega in zelo okusnega user posted image
http://www.kulinarika.net/recepti/13275/sladice/buckina-rolada-z-maskarponejevim-nadevom/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 14:26:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:28:37   
mateyka
ok, zdaj je uradno - moramo za vikend narest to rulado, ukaz mojega moža, ki je zasvojen z ingverjem user posted image hokkaido bučo smo pa ravno kupili prejšnji teden in čaka na to, da bo postala kremna juha - torej lahko vzamemo od tam del za rolado user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:30:11   
mini86
ok zmagal je prvi recept pa tudi borovnice mam doma..user posted image user posted image

samo a vidš (ne me zdj spet kregat) k piše v receptu-kopiram 25 dag maskarponeja (lahko tudi navadne skute, najbolje pasirane)..
tko da naj me vrag uzame če kle ni povezave..čisto majčkene mogočeuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:34:59   
mini86
metulj333-a bi šlo to v modelčkih za mafine al rajš ta mini protvan..
pa k si napisala da pečemo dokler ni pečeno..kako pa veš da je..user posted image a se mal strdi, zapeče na vrhu..nimam predstave..

< Sporočilo je popravil mini86 -- 20.9.2010 14:35:28 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 14:37:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:38:10   
mateyka
samo a vidš (ne me zdj spet kregat) k piše v receptu-kopiram 25 dag maskarponeja (lahko tudi navadne skute, najbolje pasirane)..
tko da naj me vrag uzame če kle ni povezave..čisto majčkene mogočeuser posted image user posted image


ne ne, to ta "slovenska skutna zasvojenost" ven buta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 14:42:46   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a dej nehi. user posted image ta je pa svetovna


ja no..na pogled.nism je nikol tipala..in kokr sm napisala je tut uporabljam neuser posted image


žanska! omg! user posted image pa to moraš probat. ful je dober. res, probi enkrat, ne bo ti žal. user posted image

smo pa slovenci eni skutojedci na kvadrat. sploh se nisem zavedala dokler nisem na švedskem dol padla od presenečenja, da se v celi severni švedski ni dal dobit skute. in niti ne vejo kaj to je user posted image


To pa res, smo tudi mi živeli prej v eni državi, kjer ni bilo niti s od skute, smo jo pol vedno švercali na avion in vsak ki je prišel na obisk, je moral prinest skuto al pršut al poli salamouser posted image . Še najbolj podoben je cottage cheese. Sam maskarpone in skuta, 2 popolnoma različni stvari, različnih okusov, strukture....In če daš skuto v tiramisu, si s tem pokvarila skuto ali pa tiramisuuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 20.9.2010 14:44:13 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 15:03:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 15:20:10   
Metuljček Cekinček
metulj, se mi zdi super recept. Bom še danes pripravila tole torto. Koliko časa približno pa traja peka? 20 min? 30 min?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sladica iz pasirane skute
20.9.2010 16:39:39   
juniorka
Jaz tudi pogresam skuto... uporabljam creme fraiche, ki pa je itak kot kisla smetana, je pa maskarpone narejen iz nje (creme fraiche). Laicno pa je blo men razlozeno, da skuta je slana, maskarpone pa neslan, zato je bolj za sladice, ce noces skrite soli. Uspesno peko vsem.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?