|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Soglasje sosedov
16.2.2007 7:42:14   
zvezdaG
No končno sva kupila parcelo. Parcela je tudi komunalno urejena, vendar morava dobiti soglasje sosedov dveh da se lahko priklučiva na kanalizacijo in vodo.
Zdaj bi pa vprašala kako to gre? A to enostavno napišeš na list papirja in ga on podpiše ali kako, prosim povejte mi ker nimam pojma.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 7:45:18   
Anonimen
mi smo to urejali pri notarju... user posted image

je bilo pa obupno, samo to lahko rečem..user posted image

(odgovor članu zvezdaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 7:46:43   
Erdbeere
ja jest mislim, da lepo na list papirja napišeš ta pa ta...lastnik parcele št. **** se strinjam, da se ta pa ta lastnik parc.št xx lahko priključi na .....pa lepo ta papir vsi podpišete pa neseš na UE overit in to je to,....ker potem moraš pa itak na vodovodu oz. tam kjer vam vodo "dajejo" uredit, da te bodo priključili...vsaj tako jaz to stvar razumem, upam, da se ne motim prevečuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdaG)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 7:50:42   
Anonimen
Če je med sosedi vrisana pot,ne rabiš soglasja.Soglasje rabiš samo od soseda,ki nima poti ,ki vaju loči.
Po domače povedano,če je pot med vami ne rabiš njihovega soglasja.Vse to ti povedo na občini.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 8:25:58   
mika
ja jest mislim, da lepo na list papirja napišeš ta pa ta...lastnik parcele št. **** se strinjam, da se ta pa ta lastnik parc.št xx lahko priključi na .....pa lepo ta papir vsi podpišete pa neseš na UE overit in to je to,.


tako smo mi naredili, ampak ni bilo potrebno overit.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 8:30:54   
DOLAR
Tudi midva pridobivama soglasja in pišemo kar na papir.

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 8:36:51   
Erdbeere
mika sej tista overitev ni ne vem kok €, prej je bilo 255 SIT.

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 8:38:55   
Saša27
Če pride kdajkoli pozneje do kakšnih nesoglasij (novi lastniki,...), je boljše, da je dokument overjen.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 10:11:44   
zvezdaG
O punce hvala za informacijo, sem zelo vesela, ker smo prvič v tem pa res nimam pojma kako to, se sproti učim.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 10:22:48   
mika
mika sej tista overitev ni ne vem kok €, prej je bilo 255 SIT.


saj ni šlo za denar, ampak na vodovodu in elektri so rekli, da potrebujejo le podpis.  ker ni bilo potrebno, nismo dali overit.
za kasneje pa res ne vem kaj bi bilo narobe, če smo na podlagi takšnega soglasja sosedov, dobili soglasja za elektriko in vodo in so nam naredili priključek. za vodovod sem potrebovala soglasje, ker smo naredili skupni jašek in ker so oni prej imeli priključek.  pred tem pa so oni od mene potrebovali podpis, ker gre voda po našem in tudi ni bilo potrebno overit.

no če bi pa novi lastniki komplicirali in bi nam preprečili dostop do elektrike, bi pa oni bili brez vodeuser posted image . hecam seuser posted image .

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Soglasje sosedov
16.2.2007 11:39:01   
mala maja
kaj ti pa pravijo na komunali? Se lahko na sosedov vodovod priključiš? Da ne boste imeli pol švoh pritiska.
Pa za kanalizacijo tud a se lahko priključiš na njegov jašek. Prvo se pojdi prepričat zakaj rabiš soglasje, a za prekopo njegove parcele da se lahko priključiš na javni vodovod in kanalizacijo ali za priklop na njegovo omrežje.

Polej pa napišete kot je rekla Erdbeere. Ta pa ta lastnik pacele št.... k.o (katastrska občina - obvezno !!! ) dovolim  to pa to lastniku te pa te parcele, spet k.o. 
Pa podpisi, datum in overit obvezno.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Soglasje sosedov
17.2.2007 11:15:38   
Anonimen
Polej pa napišete kot je rekla Erdbeere. Ta pa ta lastnik pacele št.... k.o (katastrska občina - obvezno !!! ) dovolim to pa to lastniku te pa te parcele, spet k.o.
Pa podpisi, datum in overit obvezno.



Pa služnost (kar pomeni, da koplješ po sosedovem) se mora vpisat v zemljiško knjigo.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?