|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme Dobrna
26.5.2010 20:22:29   
Ženkica
Zaradi nesreče, ki se mi je zgodila pred tremi tedni bomo letos primorani namesto dopusta v Grčiji dopustovati oz. izvajati fizioterapijo v enem od slo. zdravilišč. Najbolj se mi dopadejo Terme Dobrna, tudi zaradi ostalih zadev ki jih ponujajo (narava, okolica.........itd.). Vendar nikjer nisem zasledila niti tega, da bi imeli vsaj majhen bazenček za otroke. Hči je namreč stara 3,5 let-a in nekako bi bil fino, da imajo vsaj otroško igrišče in bazenček.

Ima morda kdo kakšno izkušnjo z njimi?

Hvala in lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme Dobrna
27.5.2010 9:21:42   
pipi
Ojla,

mi smo bili lani in razen slabega vremena, je bilo vse okej. V parku majo zelo lepo igrišče za otroke, notranji mali bazenček, pa tudi zunanjega s tobogančkom.
Mi smo se imeli res lepo, lepa okolica, vsi zelo prijazni...Uživajte.

Lp

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme Dobrna
27.5.2010 14:16:20   
Ženkica
Ooo, superca. Sedaj upam samo, da bo še termin frej, pa smo zmagali.
lp

Ženkica

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terme Dobrna
8.6.2010 8:35:44   
Morales
Odlično fizioterapijo po poškodbah opravljajo v Thermani Laško, konkretno v hotelu Zdravilišče Laško, kjer je tudi oddelek za
fizioterapijo. V tem hotelu je za vašo punčko v sklopu kopališča tudi majhen otroški čofotalnik. Poleg hotela Zdravilišče Laško
pa se nahaja tudi Termalni center novega hotela Wellness Park Laško, kjer se lahko tudi kopate kot hotelski gost in kjer boste
za svojo malčico našli notranji in zunanji otroški bazenček, animacijo na bazenu in igralnico za malčke v sklopu hotela.  

Med hotelom in mestom se nahaja zdraviliški park, ki je primeren za popoldanske ali večerne sprehode ... pohvalim lahko tudi sprehajalno pot okoli reke Savinje. Mi smo bili zelo zadovolni! Se še vrnemo ...

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?