|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To je vajin problem
6.1.2009 8:54:05   
Kepica83
Hej ženskice. Imam eno vprašanje. Torej kot večina imam tudi jaz netlog. In sem en dan prejela zasebno sporočilo. Pisala mi je bivša od mojega. V njem je pisalo, da se ona in moj full ljubita, da se nikoli ne izdata in da je to dokaz trdne ljubezni. Ter da z njo ni dobro češenj zobati in da naj eni že spregledamo, da oseba ki je z mano ljubi drugo. user posted image
No in jaz se z mojim zaradi tega pičim. Čeprav on trdi da nje ne ljubi, in da sta tudi zaradi tega pred letom in pol šla narazen. Pol pa sem še mu rekla, da ji naj lepo pove da mi naj neha groziti, ker tega pa nemaram. In to je bil odgovor: to kaj imata vidvi, to je vajin problem.user posted image  Jaz sem mislila da sem z lune padla. Kaj sem res preobčutljiva ali pa je ta odgovor popolnoma vredu?
Nevem no. Meni ko je moj bivši težil pa pisal sem mu rekla da naj neha in da naj da mir. Prav tako ko je bivši mojega 1x nekaj pikal sem jaz vmes stopla pa mu dala jasno vedet da se z mojim nebo prepiral in da tega nebom dovolila. Očitno sem se postavla na njegovo stran in se postavila zanj. Sploh mi ni na pamet padlo da bi se zaradi mene prepirala pol bi jaz rekla ah vesta kaj mene se to ne tiče to je vajin problem in bi šla na kavouser posted image
Kak gledate ve na kaj takega?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 8:58:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Kak gledate ve na kaj takega?


Kako gledam na kaj takšnega? Kot na skrajno nezrelo, otročje, bebasto obnašanje vseh vpletenih.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:01:37   
Lalica1
Kaj pa če ma tvoj že poln kufer vsega? In se mu ne da več prepirati? No, ne vem če to traja že dalj časa in se je zgodilo večkrat...

Ker drugače pa mislim, da bi moral on žensko postaviti na njeno mesto.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:03:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

. Pisala mi je bivša od mojega.

Meni ko je moj bivši težil pa pisal sem mu rekla da naj neha in da naj da mir.


Če ona tebi teži, je nekje to res tvoja stvar, vendar v tem smislu, da v glavi z njo razčistiš. Najbolje bo tako, da jo pustiš na miru in sploh ne reagiraš na njena sporočila. Po možnosti jo blokiraj, če se da. Glej največjo uslugo si boš naredila, če jo ignoriraš. Njo pa razkurila do amena, vendar bo odnehala, ker bo videla, da sebi ne more narediti veselja s tem, da te jezi.

Ko pa je tebi tvoj bivši težil, ke pa tudi nekje logično, da ti z njim razčistš, saj je težil tebi.

Se pa resno sprašujem, kako se da toliko bivšim težiti novim partnerjem/partnerkam. Hodi res toliko bolanih po svetu?user posted image  ALi jim je enostvano dolgčas?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:10:42   
Kepica83
Marogica na zasebno nisem  odgovorila . Takoj sem jo blokirala prav tako njene prijateljice ki so non stop gledale profil in sem želela preprečit še nadaljno zbadanje z njene strani. To se je sedaj zgodilo prvič od kar sma skupaj. Nevem zakaj bi jaz z njo razčiščevala glede na to da je ona tista katera še vedno mojemu pošilja smse in ga kliče. Sedaj pa je začela še z tem zasebnim ki ga je namenila meni. Jaz 1x nisem na njo naslovila kakšnega smsa ali zasebnega in ga tudi ne mislim, ker pa sem vseeno mnenja da se me to ne tiče in je to stvar mojega in more on to razčistit. Tudi moj bivši je 1x komenitral en verz ki ga je moj za mene napisal. In je bil moj full užaljen in prizadet, ker je bivši res grdo napisal. Ampak sem bila jaz tista ki sem bivšega poklicala in mu rekla da naj neha žalit mojega, in da je šel predaleč. Ter sem ga takoj blokirala.
p.S. Meni na pamet ne pade da bi mirno gledala kak moj bivši podjebava mojega in ga  s tem vidno užali in prizadene. Mnenja sem da je ženska tista ki mora bivšemu dat vedet kako pa kaj.

< Sporočilo je popravil miniko -- 6.1.2009 9:21:08 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:19:30   
rija
miniko, sama si si kriva.

živiš javno spletno življenje in pričakuješ, da se noben ne spotakne ob tebe.

drugič se daj v žurnal....user posted image

mislim, da daš nekam v javnost verz, ki je bil namenjen izključno tebi in nikomur drugemu, me ne  čudi, da je bil tvoj jezen....

kaj naj rečem....podobni ste otroškemu vrtcu....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:20:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Tudi moj bivši je 1x komenitral en verz ki ga je moj za mene napisal. In je bil moj full užaljen in prizadet, ker je bivši res grdo napisal. Ampak sem bila jaz tista ki sem bivšega poklicala in mu rekla da naj neha žalit mojega, in da je šel predaleč. Ter sem ga takoj blokirala.


ja, nekaj časa pa si ga pustila, naj se naslaja nad tvojo "novo srečo".....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:23:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Marogica na zasebno nisem  odgovorila . Takoj sem jo blokirala prav tako njene prijateljice ki so non stop gledale profil in sem želela preprečit še nadaljno zbadanje z njene strani. To se je sedaj zgodilo prvič od kar sma skupaj. Nevem zakaj bi jaz z njo razčiščevala glede na to da je ona tista katera še vedno mojemu pošilja smse in ga kliče. Sedaj pa je začela še z tem zasebnim ki ga je namenila meni. Jaz 1x nisem na njo naslovila kakšnega smsa ali zasebnega in ga tudi ne mislim, ker pa sem vseeno mnenja da se me to ne tiče in je to stvar mojega in more on to razčistit.


To je pametno razmišljanje. Res. Kar pusti tako, boš videla, da bo slej kot prej nehala.

In najbrž je tvojemu res tečno, da  bi se s takšnimi stvarmi ubadal, najbrž bi tudi rad imel enostavno mir. In najbrž te tudi ljubi, saj drugače ne bi bil s teboj, temveč z njo.

Je pa sigurno neprijetno. Tudi to verjamem. Poizkusi iti preko tega, ne "kregaj" se s tvojim zaradi nje, saj mislim, da je samo to njen namen. Ne pusti, da se uresniči.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:24:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: rija

miniko, sama si si kriva.

živiš javno spletno življenje in pričakuješ, da se noben ne spotakne ob tebe.

drugič se daj v žurnal....user posted image

mislim, da daš nekam v javnost verz, ki je bil namenjen izključno tebi in nikomur drugemu, me ne  čudi, da je bil tvoj jezen....

kaj naj rečem....podobni ste otroškemu vrtcu....


rija sploh veš kaj je netlog? Tam lahko pišeš bloge, nalagaš slike in jih tudi komentiraš. Jaz sama imam napisanih 40 verzov oz. nekatera besedila pesmi ki so mi full pri srcu. In še se do zdaj ni nihče ob nič spotaknil. Ona mi je zasebno pred kratkim poslala mojemu pa teži že leto in pol.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:25:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

miniko, sama si si kriva.

živiš javno spletno življenje in pričakuješ, da se noben ne spotakne ob tebe.

drugič se daj v žurnal....user posted image

mislim, da daš nekam v javnost verz, ki je bil namenjen izključno tebi in nikomur drugemu, me ne  čudi, da je bil tvoj jezen....

kaj naj rečem....podobni ste otroškemu vrtcu....


Prou res.
Zadržta vajine stvari za vaju pa ne bosta mela teh problemov.
Žensko pa pač blokiraš pa je.
Lahko se pa zravsate.....pa povejte uro pa kraj da se pridem smejat, men so bli babji fajti vedno zabavniuser posted image
Mi je pa zanimivo da majo zadnje čase vsi neke psiho bivše.....se je za vprašat. Ker ste bli z njimi. A takrat niso bli psihoti?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:25:48   
rija
seveda vem.....torej če drugi berejo tvoje zadeve, je to javno.....sprijazni se.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:26:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Mi je pa zanimivo da majo zadnje čase vsi neke psiho bivše.....se je za vprašat. Ker ste bli z njimi. A takrat niso bli psihoti?


Mogoče pa je trend. Dolgo časa so bile samo tašče na tapeti, sedaj pa je očitno era bivših "težakov".user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:27:09   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Marogica na zasebno nisem  odgovorila . Takoj sem jo blokirala prav tako njene prijateljice ki so non stop gledale profil in sem želela preprečit še nadaljno zbadanje z njene strani. To se je sedaj zgodilo prvič od kar sma skupaj. Nevem zakaj bi jaz z njo razčiščevala glede na to da je ona tista katera še vedno mojemu pošilja smse in ga kliče. Sedaj pa je začela še z tem zasebnim ki ga je namenila meni. Jaz 1x nisem na njo naslovila kakšnega smsa ali zasebnega in ga tudi ne mislim, ker pa sem vseeno mnenja da se me to ne tiče in je to stvar mojega in more on to razčistit.


To je pametno razmišljanje. Res. Kar pusti tako, boš videla, da bo slej kot prej nehala.

In najbrž je tvojemu res tečno, da  bi se s takšnimi stvarmi ubadal, najbrž bi tudi rad imel enostavno mir. In najbrž te tudi ljubi, saj drugače ne bi bil s teboj, temveč z njo.

Je pa sigurno neprijetno. Tudi to verjamem. Poizkusi iti preko tega, ne "kregaj" se s tvojim zaradi nje, saj mislim, da je samo to njen namen. Ne pusti, da se uresniči.user posted image


Verjetno imaš prav glede tega. Pa tudi kregat se več ne mislim. Samo me je ta njegova izjava malo razžalostila. Sem pričakovala da se bo za mene potegnil pa ji vsaj rekel da  naj neha z nekimi grožnjami. Pa ni. Ampak ljudje smo si pač različni. Jaz tega z strani bivšega nebi gledala in dovolila. Ampak to je stvar posameznika.
Hvala Marogicauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:27:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: rija

miniko, sama si si kriva.

živiš javno spletno življenje in pričakuješ, da se noben ne spotakne ob tebe.

drugič se daj v žurnal....user posted image

mislim, da daš nekam v javnost verz, ki je bil namenjen izključno tebi in nikomur drugemu, me ne  čudi, da je bil tvoj jezen....

kaj naj rečem....podobni ste otroškemu vrtcu....


rija sploh veš kaj je netlog? Tam lahko pišeš bloge, nalagaš slike in jih tudi komentiraš. Jaz sama imam napisanih 40 verzov oz. nekatera besedila pesmi ki so mi full pri srcu. In še se do zdaj ni nihče ob nič spotaknil. Ona mi je zasebno pred kratkim poslala mojemu pa teži že leto in pol.


Ja.....sam lahko si tud zakleneš profil pa te ne more noben čekirat če ga nimaš med prijatelji a ne....

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:29:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Mi je pa zanimivo da majo zadnje čase vsi neke psiho bivše.....se je za vprašat. Ker ste bli z njimi. A takrat niso bli psihoti?


Mogoče pa je trend. Dolgo časa so bile samo tašče na tapeti, sedaj pa je očitno era bivših "težakov".user posted image


Ja no....prou obdobja so....

-tašče
-varanje
-pijančevanje
-bivše
-sodelavke
-otroci iz prvega zakona
.......

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:29:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Samo me je ta njegova izjava malo razžalostila. Sem pričakovala da se bo za mene potegnil pa ji vsaj rekel da  naj neha z nekimi grožnjami. Pa ni. Ampak ljudje smo si pač različni.


Ja, ljudje smo res različni...na srečouser posted image . In to te ne sme žalostiti. Tvoj najbrž ve, da če bi na njeno pisanje ali drugo teženje reagiral, da bi s tem samo prilival olje na ogenj. Je bolje tako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:30:53   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: rija

miniko, sama si si kriva.

živiš javno spletno življenje in pričakuješ, da se noben ne spotakne ob tebe.

drugič se daj v žurnal....user posted image

mislim, da daš nekam v javnost verz, ki je bil namenjen izključno tebi in nikomur drugemu, me ne  čudi, da je bil tvoj jezen....

kaj naj rečem....podobni ste otroškemu vrtcu....


Prou res.
Zadržta vajine stvari za vaju pa ne bosta mela teh problemov.
Žensko pa pač blokiraš pa je.
Lahko se pa zravsate.....pa povejte uro pa kraj da se pridem smejat, men so bli babji fajti vedno zabavniuser posted image
Mi je pa zanimivo da majo zadnje čase vsi neke psiho bivše.....se je za vprašat. Ker ste bli z njimi. A takrat niso bli psihoti?


Kaj se pretepanja tiče- hm na tak nivo se ne spuščam. Niti kreganje z bivšo ali kar koli ne pride v poštev. Za kaj takega se preveč cenim. Sicer pa ja. Moj bivši je že takrat bil nenormalno ljubosumen, pravi psihič in sem vedla da nebo kar tak mira dal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:31:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ja no....prou obdobja so....

-tašče
-varanje
-pijančevanje
-bivše
-sodelavke
-otroci iz prvega zakona
.......


Hvala, ni se mi dalo vsega naštevati.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:33:40   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:34:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image


tipično za tebe user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:37:38   
Anonimen
V glavnem povzetek:
zakleni si profil, pa ignoriraj norce

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:39:30   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

V glavnem povzetek:
zakleni si profil, pa ignoriraj norce


maš prav. Je že urejeno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:41:58   
hrchy
Zakaj si jo pa sploh dodala kot prijateljico? Saj jo moras potrditi, a ne? Jaz je definitivno ne bi dodajala, ce bi bila tako alergicna nanjo kot ti.

Sicer pa ja, moj odgovor bi bil enak - zmenita se vidve. Kaj sploh pricakujes, najprej se picis s tvojim zaradi necesa, kar ti nekdo tretji napise na ZS (kar se, gledano z distance, bere kot cista provokacija) in potem pricakujes, da ti on ureja ta isti 'problem'. Oh...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:50:05   
Anonimen
Ringaringaraja, bivša mi nagaja,
netlog moj čekira,
in me s tem nervira.user posted image user posted image
Grozi mi na vse pretege,
ampak meni se jebeuser posted image
Petelinčka dala ji ne bom,
raje na dipotu jamrala bom.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 9:52:06   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

Zakaj si jo pa sploh dodala kot prijateljico? Saj jo moras potrditi, a ne? Jaz je definitivno ne bi dodajala, ce bi bila tako alergicna nanjo kot ti.

Sicer pa ja, moj odgovor bi bil enak - zmenita se vidve. Kaj sploh pricakujes, najprej se picis s tvojim zaradi necesa, kar ti nekdo tretji napise na ZS (kar se, gledano z distance, bere kot cista provokacija) in potem pricakujes, da ti on ureja ta isti 'problem'. Oh...



nihče je ni dodal.Jaz se z no ne mislim nič menit. Ker nimam z njo nič in me boli k..., sploh nisem alergična nanjo niti najmanj le nimam rada če mi nehče teži pa z nekimi grožnjami ven hodi.  Glede na to da pa njemu že leto pa pol piše pa smse pošilja za kar sem jaz komaj pred kratkim zvedla pa bi to lahko on sam uredil.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?