|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgnezditvena krvavitev
12.10.2008 13:09:39   
anajan
Živjo,
zanimajo me vaše izkušnje glede vgnezditvene krvavitve. Ali je nujno, da se pojavi? Kdaj se pojavi (v času ko bi morala priti menstruacija ali že prej)? Ali gre za močno krvavitev ali samo v sledeh? Koliko časa naj bi trajala (enkartno)?

Vem, da sem postavila veliko vprašanj. Upam, da mi boste lahko vsaj na kakšnega od njih pomagale najti odgovore.

Hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.10.2008 13:44:30   
pufi 2003
Ni nujno, da se vgnezditvena krvavitev pojavi. Če pa se pojavi se približno takrat, ko bi morala dobiti M. Tako je bilo pri meni. Nekateri pa parvaijo, da cc. 8 dni po spolnih odnosih. Trajala je nekje dva dni, vendar ni bilo krvavo, ampak bolj rajavo in v majni količini.
LP

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.10.2008 13:51:40   
anajan
Hvala pofi2003.

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.10.2008 13:57:53   
loveforever
meni se je pojavila par dni po spolnih odnosih v času plodnih dni. imela sem dva dni rozast izcedek, sedaj sem noseča!! ni pa rečeno da boš ti opazila!!

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgnezditvena krvavitev
13.10.2008 7:23:13   
liam
Ojla!

Eno vprašanje... sicer vem, da nekje piše ampak vseeno...: Kolko časa po vgnezditvi naj bi test pokazal morebitno nosečnost?


(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgnezditvena krvavitev
13.10.2008 8:49:42   
ROŽICI
najboljši je da počakaš da ti user posted image zamuja in potem probaš test.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vgnezditvena krvavitev
13.10.2008 10:12:41   
Anonimen
Jaz je nisem imela. Sumljivi so mi bili edino krči, podobni kot pri M, pa sem potem zagledala črtice. Sicer pa je pri vsaki drugače. Srečno!

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgnezditvena krvavitev
15.10.2008 20:31:58   
ursula3
Loveforever kdaj po vgnezditveni se je pokazal plusek? Jst sem namreč imela 24. dan krvavitev in čakam user posted image . Ne delam si lažnih upanj sam nestrpna sem.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vgnezditvena krvavitev
16.10.2008 10:46:25   
NATAŠI
no moja vgnezditvena krvavitev je bila .... kaj pa vem, če je sploh bila.... imela sem pa rjavkasti izcedek (kot beli tok) in to kar kakšen teden

(odgovor članu ursula3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vgnezditvena krvavitev
25.10.2008 10:21:22   
bubika86
Lep pozdrav vsem skupaj. že nekaj časa berem vaša sporočila tukaj na forumu in so prav zanimiva.pa sem se odločila da se še jaz prijavim, mogoče mi bo lažje čakati na user posted image . s fantom se približno 4 mesece trudiva da bi zanosila, pa še ni nič. priznam da sem že neučakana.  user posted image  sem imela od 4.10. do 7.10., približno že 3-4 dni imam pa rjav izcedek - zelo svetlo rjav. kaj bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev. res ne vem. sem čisto zmedena pa imam tudi bolečine in špikanje v spodnjem delu trebuha, boleče prsi. ali ima katera kej izkušenj s tem, lepo prosim če mi lahko kaj več pove. Hvala v naprej!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vgnezditvena krvavitev
27.10.2008 16:56:57   
fikus
Živijo!
Tudi jaz sem nova tukaj, čeprav vas že dolgo spremljan. Meni M zamuja tri dni. Na 28. dan sem dobila bolečine kot na dan ko dobim M, ampak je ni od nikoder. Danes na 31. dan pa sem dobila rjav izcedek kot beli tok le da je rjave barve in ga je čisto malo. Mislite, da bi lahko bila vgnezditvena? Namreč prejšni teden sem bila pri G in mi je rekla da se nekaj dogaja in je možna user posted image vendar še ne ve zagotovo. Malo še bom počakala potem pa šla nazaj k G in upam, da mi bo videla malouser posted image .

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vgnezditvena krvavitev
27.10.2008 21:00:15   
Gwendolen
fikus, kaj pa če bi ti polulala en testek jutri zjutraj. user posted image user posted image user posted image

Z UZ se vidi kaj konkretnega šele malo kasneje.

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu fikus)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.10.2008 7:11:12   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

no moja vgnezditvena krvavitev je bila .... kaj pa vem, če je sploh bila.... imela sem pa rjavkasti izcedek (kot beli tok) in to kar kakšen teden



Ojla!

Mogoče bo pa moja izkušnja kateri v pomoč:
1. dan zadnje menstruacije sem imela 17.09.2008. Potem sva šla na Djerbo in se nisem s tem več ukvarjala...
Prideva domov... 9.10. črn izcedek, in mi seveda ni blo nič jasno... kk za vraga spet ta rdeči hudič, če sm pa glih dobr mela menstruacijo. No ta črn izcedek je trajal glih 1 dan. Men nič jasnouser posted image user posted image user posted image . Potem pa žez 1 teden spet: 14.10. sm mela pa kot rjavi beki tok, in sicer 3 dni in tokrat sem bila ziher, da pa le bo user posted image . No pa tudi ni blo, in sem 24.10 zagledala najlepši plusek na svetu ( sicer pa mi je blo itak že jasno, da se nekaj dogaja, ker so moje zize postale čisto novih razsežnostiuser posted image user posted image ).

Po moje je bila prvič ovulacijska krvavitev in drugič vgnezditvena???

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.10.2008 9:19:04   
barika
jaz sem imela vgnezditveno v približno 4 tednu, in to samo 1 dan rahlo roza izcedek. 

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.10.2008 9:37:28   
dreamhorse
Jaz vgnezditvene nisem imela, tako da ti težko kaj povem. Sem pa takoj vedela, da sem noseča, saj so se začeli glavoboli in trajali ves dan, cel teden. Prsi so postale boleče in bolj čvrste, in občutek. Enostavno sem vedela. Potem sem pa po tedenskem zaostanku user posted image  zagledala user posted image
Držim pesti, da vam uspe čimprej ugledat ta magični plus.
Liam, test pokaže kak dan pred predvideno m.. najbolje pa je, če počakaš, da kak dan zaostaja.

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 28.10.2008 9:39:20 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.10.2008 13:51:18   
fikus
Živijo!
Pred kakšno uro sem prišla od G povsem razočarana, kajti rekla mi je da se nič ne vidi in da nisem noseča. mogoče bi morala poslušati tebe Gwendolen in narediti test. Jutri si ga bom kupila in upam da ne bom razočarana kot danes in že večkrat do sedaj. Ko sva prvič delala nauser posted image  nama je uspelo prvi mesec in sedaj je že stara 7. let zato bi rada čimprej še drugič zagledala user posted image .
Lep pozdrav vsem skupaj in čimveč user posted image  vam želim.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.10.2008 7:30:02   
barika
Pri meni ni nič, takoj po naretem testu se mi je ulilo.user posted image

Držim pesti za ostale, da boste srečkeuser posted image .

(odgovor članu fikus)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.10.2008 7:50:36   
Anonimen
Jaz bom pa samo malo pojamrala. Prejšnji mesec mi je user posted image zamujala 14 dni in ni bilo nič, s tem, da sem imela itak vse mogoče znake - ja, očitno v glavi. Zdaj ne vem točno pri čem sem in kdaj bi morala dobit user posted image . Verjetno enkrat v začetku tega tedna. Včeraj in predvčerajšnjim sem na WC papirju opazila svetlo roza sluzast izcedek (samo enkrat na dan), ki pri meni en dan prej napove user posted image . Pa nič. Danes je bil ta izcedek rjavkast. Testa še nisem delala (sem jih prejšnji mesec preveč), danes pa verjetno nima smisla. Bom počakala do jutri.
V glavnem, prepričujem se, da nisem user posted image , da ne bo razočaranje preveliko, čeprav mi gre že zdaj na jok.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vgnezditvena krvavitev
2.11.2008 18:37:38   
bagika
Tudi jaz sem na tej strani nova in redno spremljal vaše teževe in pa odgovore. Midva z parnerjem se tudi trudiva 3 mesece da bi naredilauser posted image . Prejšnji mesec sem že mislila da sem v user posted image stanju, vendar je test pokazal negativno. Mogoče je bilo malo razočaranja, ampak enkrat nama bo že uspelo in upam da tebi in drugim tudi v čimkrajšem času. Zato nikar ne obupaj in bit žalostna, nekega dne pa bo na tvojih licah in seveda še pri drugih en velikuser posted image . Upam. da se strinjaš z menoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vgnezditvena krvavitev
2.11.2008 19:20:57   
mravljica123
Punce, moram vam povedat veselo novico! No, ti madeži so na koncu bili vgnezditvena krvavitev in sedaj sem v 6. tednu in nič več anonimna. Sem naredila tri teste, da sem se res prepričala. Pa še zdaj ne dojamem. Jutri pa pokličem in se zmenim za pregled. Upam samo, da bo vse ok.

LP

< Sporočilo je popravil mravljica123 -- 2.11.2008 19:21:45 >

(odgovor članu bagika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vgnezditvena krvavitev
3.11.2008 9:15:56   
neodkrita
Tudi mene zanima ali sem ali nisem noseča. Zadnjo M sem imela 8.10.2008. Včeraj torej 2.1.08 pa sem opazila zemno rjav izcedek, sploh ne rabim vložka le dnevni vložek si vstavim in to zdaj že drugi dan. Ko grem lulat pa se obrišem pa je kri čisto čisto svetla. Ni mi najbolj jasno.

(odgovor članu mravljica123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vgnezditvena krvavitev
3.11.2008 15:55:53   
anajan
Neodkrita: pri meni se dogaja enako, in sicer odkar delamo na otroku. Traja 2 do 3 dni, nato pa prideuser posted image . Upam, da pri tebi ne bo tako.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vgnezditvena krvavitev
3.11.2008 16:02:40   
Anonimen
men je prvo bilo par kapljic zvečer se je pa ulilo in sm mislila da je že šel naprej ampak ni hvala bogu tko da sm takrat dobila tablete in sm mogla skoz ležat itak sm pa bruhala k vidra vendar mam zdej najbolj luštnga sinkotauser posted image

(odgovor članu anajan)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.11.2008 10:21:41   
marjetkica123
Pozdravljene vse skupej.

Mene tudi malo zanima okoli teh izcedkov. 6.10.2008 sem imela zadnjo normalno menstruacijo, najprej je bil rjav izcedek, nato je prišlo do normalne menstruacije. Zdaj novembra ko bi morala imeti naslednjo menstruacijo, se je pojavil samo rjav izcedek ki je trajal cca. 3 dni nakar je vse skupej prenehalo. Naredila sem test, ki pa je negativen (baby check). Zdej imam samo malce belega toka in včasih malo kakih krčev kot da bi imela menstruacijo. Sicer, da bi bila noseča bi bil pravi mali čudež, ker sva dala že štiri ICSI postopke skozi in vsak se je končal klavrno. Zdej verjetno obisk ginekologa bi bil verjetno še prekmalu pa tudi verjetno bi tudi tam rekli, da nej še malo pačakam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.11.2008 10:26:12   
neodkrita
Pri meni traja danes to tretji dan, ampak je na dnevnem vložku sam rjav madež, majhen. Jaz sem že 45 in me res zanima ali sem lahko noseča ali gre za meno. Sam genetsko gledano so moje družinske članice prišle v meno po 50 letu.

(odgovor članu marjetkica123)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?