|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavarovanje hiše
4.8.2007 15:40:22   
bskrle
Kaj imate zavarovano in zakaj?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 16:02:33   
karamela
Hišo, stanovanje, streho(zraven pašejo še kolektorji), okna,  pohištvo v določeni vrednosti, bi morala pogledat koliko in garažo(tudi določene vrednosti). Imam zavarovano pri zdej pa ne smem delat reklame(da me RR NE ZBRIŠE)  ampak sem brezskrbna pod okriljem Leva.
user posted image user posted image
Uveljavljala sem že okna oz. steklo, aha 2x mi je strela udarla pa mi je šel modem, pa mularija nam je polomila ograjo, vandali mali, pa smo uveljavlali škodo.  Nikdar nisem imela nobenih težav.

Vsake tri mesece plačujem starih 9000 sit, o.k. zdaj pač v €.  Zavarovano imam zato, naj se zgodi karkoli, nevem požar, strela, poplava... , da dobim vsaj nekaj, ker bi bila takrat direkt na cesti, brez vsega.... Bog ne daj pa da se kaj zgodi.




(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 16:55:19   
bskrle
Ja, hvala. Mi imamo novo stanovanje in o tem še nič ne vem.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 16:58:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Ja, hvala. Mi imamo novo stanovanje in o tem še nič ne vem.


Potem ga pa hitro zavaruj user posted image . Pride smešno malo denarja.....sploh če primerjaš, koliko daš za avto.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 20:04:59   
bskrle
Mič,  pa ti, nimaš zavarovano?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 20:10:55   
Anonimen
Imam user posted image .

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 20:45:08   
bskrle
Kaj?
PoŽAR? sTEKLO?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavarovanje hiše
4.8.2007 20:50:09   
Anonimen
Vse, kar je bilo takrat mogoče. Potres, izliv vode,.....ne vem več točno iz glave.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavarovanje hiše
6.8.2007 10:04:04   
MINEJA
Mi imamo tudi zavarovano hišo v kateri še ne stanujemo ... Čeprav še ni dokonačana in jo še finiširamo imamo zavarovano stavbno pohištvo in hišo + pred požarom, naravno nesrečo, vandalizmu, ... Skratka vse kar je mogoče tako hišo zavarovati ... Pride pa nas starih 18.000 na leto.

Nesreča nikoli ne počiva ...Se splača ...

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?