|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ploščice
1.8.2007 12:41:26   
bajsek
Čao!

Katere ploščice imate v stanovanju? Mislim kakšne so ok pa ne astronomsko drage. Položila bi jih v hodniku, kopalnici, kuhinji in morda v jedilnici (to se še nisva čist uskladila).
A je mogoče zdaj kje kakšen popust na keramiko, a kdo ve oz. je kje zasledil?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ploščice
2.8.2007 9:22:50   
MINEJA
Midva imava za celo hišo polirani granitogres 50x50 kupljen v Top Domu za 14EUR za kvadratni meter. Ko sem zvedela za to ceno se mi je zdela smešna in sem klicala kolega, če je to kaki šit za tako malo denarja. Pa mi je rekel, da se ta vrsta ploščic ne more kaj dosti razlikovati v kvaliteti od tistih za 50EUR, razen v malenkostih ... Gre le za nabijanje cene... Kolegica je kupila slednje v K- - - - -, ki je znana po velikih cenah ...
Za koplanico pa sva kupila ploščice firme ABK. http://www.abk.it/ Tudi zmerna cena v isti trgovini na 24 obrokov.

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ploščice
2.8.2007 9:57:27   
2mama
mi smo kupovali na celjskem koncu. kopalniske v Boki, cca 18 evrov na kvadrat, talne v predsobi in kuhinji pa pri Hojniku (Ljubečna) za 15 na kvadrat. Oboje prvoklasne. V obeh trgovinah smo dobili popust.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ploščice
2.8.2007 10:03:20   
tinkatonka
Midva imava gorenjeve ploščice v kopalnici in smo zelo zadovoljni.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ploščice
2.8.2007 10:15:22   
kalbo
Gorenjeve ploščice so kvalitetne in poceni.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ploščice
2.8.2007 10:25:19   
Anonimen
Gorenjeve....poceni....in kvalitetne.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ploščice
2.8.2007 10:48:14   
Nika v službi
Mi smo pa tisti, ki smo stenske ploščice za kuhinjo kupili v tisti trgovini na K (Krisma). Ker sem edino tam našla take, kot sem si jih želela. Se ne spomnim več, koliko so bile, je pa dejstvo, da so bile drage.

Po hodniku in v kuhinji po tleh pa imamo neke povprečne.
Z obojimi smo izredno zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ploščice
2.8.2007 20:34:50   
k1
na tleh  v kuhinji in na hodniku bež poliran granitogres, v kopalnici ploščice od firme Romet v Selnici. aja v kuhinji nad delovno ploščo - gorenje.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ploščice
3.8.2007 8:22:26   
MINEJA
k1-kako ste zadovoljni s poliranim granitogres-om?Mi ga tudi imamo bež 50x50. Imaš kakšno fotko prostora v katerem imate granitogres?

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ploščice
4.8.2007 12:49:04   
k1
mineja, na začetku so se mi zdele precej spolzke za tamalo, samo zdaj je že malo večja in bolj obvlada "ovinke" tako je vse ok. slike pa nimam nobene take, kjer bi se lepo videle. kupila pa smo jih v baumaxu (30x30 se mi zdi). se dajo fajn pucat in niso občutljive. vidim da smo doma samo par km razlike. ti imaš kako fotko ploščic?


(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ploščice
4.8.2007 13:03:17   
Strawberrie Cherrie
Sem šla sedaj gledat kako izgleda granitoles. Ali lahko to položim v kopalnici po tleh????

Je dosti lepše kot ploščice, ampak se še vseeno ne more primerjati s kakšnim lepim parketom.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ploščice
4.8.2007 15:29:41   
k1
london - ti bi dala parket namesto ploščic v kopalnico? user posted image  

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ploščice
4.8.2007 18:50:16   
Strawberrie Cherrie
Definitivno les v kopalnico. Ampak trenutno ni evrov za to. Po vsej verjetnosti wenge.
Sem čudna, kajne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ploščice
6.8.2007 9:53:10   
MINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Sem šla sedaj gledat kako izgleda granitoles. Ali lahko to položim v kopalnici po tleh????

Je dosti lepše kot ploščice, ampak se še vseeno ne more primerjati s kakšnim lepim parketom.



Ni granilotels, ampka granitogres ...

Mi smo tudi razmišljali o lesu (teaku) v kopalnici, ampak je potrebno vzdrževanje oz. mazanje z posebnim oljem na toliko časa ... In to tudi ni poceni ...je pa res full lepo in praktično ....

Kaj pa za EPOXI maso ste že slišale?

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?