|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
7.7.2008 19:55:48   
lil
Zakaj in kakšne? Kajti meni se zdi, da so odveč, oz. odvisno kakšna je plaža itd.Mislim, da je najbolj zdravo, če so otroci bosi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
7.7.2008 20:00:02   
Anonimen
Ne.

Do vode gre v japankah, da ji ni vroce, v vodi pa je bosa. Gremo na take plaze, kjer lahko bosa v morje.

(odgovor članu lil)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
7.7.2008 20:13:32   
želva
Ne še, pa upam da tud ne bomuser posted image Jaz jih kot otrok nisem nikoli imela, pa nismo bili na mivki ali kakšni prodnati plaži.Starši so gledali le toliko da ni bilo ježev, pa se ne spomnim da bi me kdaj motilo, še tekli smo bosi po kamnih, kjer bi me danes vse špikalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
7.7.2008 20:38:17   
lil
no, jaz tudi tako mislim, da je to res nepotrebno. Bivša mi ukazuje, da moram otroku to kupit preden gremo na morjeuser posted image  Pa ne bom.

(odgovor članu lil)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
7.7.2008 20:45:05   
Naja30
Ne.

Če želi, gre v vodo s crocksi, drugače pa bosa.

(odgovor članu lil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
7.7.2008 20:48:34   
Anonimen
no, jaz tudi tako mislim, da je to res nepotrebno.


Razen ce ne gres na plazo in morje, kjer so tudi v morju ostre skale ali morski jezi. Samo ponavadi takih plaz za dopust z majhno deco niti ne izbiramo.

(odgovor članu lil)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 7:56:42   
aluš
Mi hodimo na plažo, ki ni urejena, tako, da je kar zoprno (mal odvisno kje imaš plac). Pa posebej za v vodo nisem nikoli kupovala. Ta velik (11 let) se itak vrže v vodo. Ta malemu(4 leta) pa vedno pred morjem kupimo te ta "penaste" sandale Madigan, jih ima za prihod na plažo in po potrebi tudi za v vodo. Te sandale v bistvu kupimo zato, da se sandali (usnjeni), ki so za sprehod oz. po suhem ne uničijo, ne za v vodo, ampak se obnesejo za oboje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 8:01:24   
puncica
ja kupujem ne glede na to kakšna je plaža, saj tako bol komot hodita po vodi in se mi ne dereta vsakih 5 minut AUA, tudi midva z možem jih imava, sicer ni tako fajn plavat kot je brez ampak vsaj pika te ne in se ne sločiš ko greš v vodo ko ena vejauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 8.7.2008 8:02:12 >

(odgovor članu lil)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 8:10:03   
frutka_
Jaz mu kupim takšne sandalčke, ki so primerni tudi za plažo, ne samo za vodo. En model Adidask je takšen. Gumijasti na ježke. V vodo gre sicer bos. Pa na plaži je bos. Ampak do plaže je tudi treba priti!user posted image  Pa na kakšen sladoled...

(odgovor članu lil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 8:11:00   
kristinaj
naša ima bolj visoko nart in "polne" podplatke tako, da jo vsi sandalčki žuijo. še dobro da rada hodi bosa, ni važno kje, nič je ne moti, tako, da gre v vodo bosa oz. je povsod bosa......

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu lil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 8:14:19   
frutka_
Kristinaj naš ima enako nogico. Idealna obutev zanj, predvsem pa dovolj široka in visoka, so čevlji Geox. Ostalo mu je le malokaj prav.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 8:43:28   
al1*
Moja dva čevlje za v vodo imata. Če je plaža skalnata pridejo zelo prav, če je pa peščena, sta pa brez. Kupimo pa tiste neoprenske, ker v sandalčkih skoz jamra, ker mu kamenčki vmes pridejo.
Kupili smo jih v Pikapolonici za 5 €.


_____________________________

lp


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 8:46:59   
honey
Ja, kupim jih vsako leto, ampak potem jih samo nosim v potovalki, ker obuje jih itak nikoli ne user posted image  Mogoče si bom drugo leto dala dopovedati, da jih ne rabi in prišparala kakšen € user posted image  Je pa res, da je tudi doma od spomladi do pozne jeseni bos - pa ni važno, po kakšnem terenu hodi oz. teče. Doma imamo makadam oz. pesek in mali šiba bos kot raketa okrog. Pa mene heca, da naj se še jaz sezujem user posted image  Ampak ne naredim niti dveh korakov, potem se mi pa smeji user posted image  

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 17:58:22   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Moja dva čevlje za v vodo imata. Če je plaža skalnata pridejo zelo prav, če je pa peščena, sta pa brez. Kupimo pa tiste neoprenske, ker v sandalčkih skoz jamra, ker mu kamenčki vmes pridejo.
Kupili smo jih v Pikapolonici za 5 €.



enake imamo miuser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
8.7.2008 22:14:12   
papica2
a, kupim jih vsako leto, ampak potem jih samo nosim v potovalki, ker obuje jih itak nikoli ne


No, jaz jih letos nisem niti kupila, pa jih ni pogrešala.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
9.7.2008 22:49:57   
TiaSara
Jaz jih tudi ne bi, potem je pa naš mali čist nemobilen in skoz zahteva, da se ga nosi, nikamor se ne premakne, ker revčka pika... Prava mala mona je. No in sedaj ima čevlje za v vodo, da imamo mir.

(odgovor članu papica2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
10.7.2008 22:26:17   
Nončika
a, kupim jih vsako leto, ampak potem jih samo nosim v potovalki, ker obuje jih itak nikoli ne


enako, le z to razliko, da smo letos dobili zastonj. jih je sestrična podarila. vedno mamo za vsak slučaj.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.7.2008 11:09:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
15.7.2008 9:13:12   
aezzy
mi jih imamo ze od zacetka, ker je fajn, da ne gre bosa v morje.
tisti, ki greste tudi na mivko in pravite, da je itak mivka mehka, bodite pozorni, ker se ravno v Dalmaciji in v mivki skrivajo ribe bodlike in to v plićaku, so lahko smrtne, so strupene , lahko se zagnoji vbod....jest se ne bi hecala s tem.
mi hodimo na otok vsako leto in imamo cudovite rajske plaze, mivka kamor pogledas in ko hodis v vodo je sama mivka, ampak vsako leto kdo stopi na to ribo (ne od nas, hvala bogu).
in zato cevlji!!!
ko gremo v istro, pa itak ni pescene plaze, pa se skale drsijo, s cevlji pa ne.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
15.7.2008 22:26:52   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ja kupujem ne glede na to kakšna je plaža, saj tako bol komot hodita po vodi in se mi ne dereta vsakih 5 minut AUA, tudi midva z možem jih imava, sicer ni tako fajn plavat kot je brez ampak vsaj pika te ne in se ne sločiš ko greš v vodo ko ena vejauser posted image user posted image


kot bi jaz sama pisala... hvala puncica

< Sporočilo je popravil 3T -- 15.7.2008 22:27:11 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali kupujete otrokom čevlje za v vodo?
16.7.2008 7:06:59   
aprilčica07
Naš je bil v glavnem bos. Smo mu sicer kupli sandalčke, ma mu niso odgovarjali,  bos je bil pa navdušen. Po kamečnkih, v morju, nikjer ga ni nič motilo:):)

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?