|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedez 9-18kg ali 9-36kg???
10.5.2006 13:32:39   
Anonimen
pozdravljene,
nasa deklica ima 9m in 10kg..pa me zanima ali ste kupile avtosedezek 9-18 ali 9-36kg? in zakaj katerega?
se kr ne moremo odlocit kaj bi...9-36kg se zdi prevelik....ne vem...
res prosim za mnenja, nasvete, izkusnje....
lep dan zelimuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedez 9-18kg ali 9-36kg???
10.5.2006 14:25:19   
debeluška
Mi smo kupili nas od maxi cosi-ja od 9-18kg in smo zelo
zadovoljni.Nam se je 9-36kg zdel zelo velik za naso tamalo.



lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedez 9-18kg ali 9-36kg???
10.5.2006 14:54:54   
alfa
Eko, tudi mi se pripravljamo na nakup otr.sedeža od 9 kg dalje in smo se odločili, da bomo vzeli od 9-18 kg.
Lp!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedez 9-18kg ali 9-36kg???
10.5.2006 15:10:02   
mia-2
Mi imamo že od 8m dalje Concordovega trimax od 9-36 kg in super not sedi.V glavnem smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedez 9-18kg ali 9-36kg???
10.5.2006 21:46:33   
Baldi
Meni se zdi, da je bolje najprej nabaviti  tistega od 9-18kg. Če ima dovolj pod palcem ti priporočam avtosedež Romer duo plus ISOFIX(no, tudi avto mora omogočati isofix povezavo), .Po večina testih je to eden izmed najbolj varenih sedežev
user posted image

user posted image
V nasprotnem primeru pa nabavi Romer King TS plus.

LPuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedez 9-18kg ali 9-36kg???
10.5.2006 21:59:49   
Marogica
Mi smo nabavili sedež 9-18 kg še iz enega razloga. Kje boš prepričala 7 in več letnega otroka, da bo sedel v otroškem sedežu? Našta večji je star 5 let in ima ca. 18-19 kg-to je za primerjavo. Torej še kakšno leto, pa bo hotel imeti navdnega jahača, ker je "veliki" fant. V tem "dojenčkastemu sedežu ti pa 7-8 letnik sigurno ne bo sedel.
Imamo pa Romer King-a. Za priporočat. Drag, vendar vreden svojegea denarja(beri varnosti)

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?