|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partner in ta njegov internet
11.8.2006 9:18:55   
srecna mati
Jaz imam zadnje case probleme z svojim,imam obcutek da mi laze to je pa edina stvar ki jo prenesem,sej mi ne laze taksne pomembne stvari,ampak tko gre mi na zivce ker mi rece da je vstal bo pol devetih a vstane ob sedmoh in gre na internet jaz pa popizdim zato ker imamo vsak mesec full racuna. pa se to nic ne naredi doma in to vse zaradi interneta. vsako minuto izkoristi za ta internet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 9:32:36   
soncicaT
Veš, to so pa moški.user posted image

Zakaj pa si kakega kabelskega ne umislita..zdaj je že ful variant, da plačaš recimo 5.ooo na mesec in si lahko skoz gor.

Pa bolj ko se boš nanj jezila in mu očitala, bolj se bosta razhajala..

Potrpljenje...moški rabijo eno igračko..tako pač je.user posted image

(odgovor članu srecna mati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 9:39:58   
baguSka
Veš, to so pa moški.


Am no ja no. S tem se pa nebi glih strinjala. So tud zenske, ki so odvisnice od neta. Matr pa ne vem zakaj je treba tok posplosvat in vse u isti kos vrzt.

Drugac pa lepo odklops, ce te tok mot pa nej se znajde po svoje. Odvisnikom je treba pokazat da so odvisni, ker sami ne bojo tega priznal. In ce mu odklops, bo bil zivcn in takrat mu lahko jasno pokazes kako odvisn je. Potem pa ga spravis k pameti in mu lepo poves, da so racuni predragi in si kej cenejsga umislta.. Ampak samo ce ga spametujes, ker ce bo cenej, bo se vec gor visel. Zal. Bo mogu kr sam do tega pridt, da je u lajfu se kej drucga ne samo ta ****eva masinca.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 9:44:52   
baguSka
Aja predlog, kako ga cimprej odvadit od neta, da mu ne bo vec tok zanimiv: NARED NEKI, KAR MU BL ZANIMIVO!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 9:52:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Aja predlog, kako ga cimprej odvadit od neta, da mu ne bo vec tok zanimiv: NARED NEKI, KAR MU BL ZANIMIVO!!!


user posted image user posted image user posted image
Se strinjam.....

Je pa glih včer prišel račun za net in je bil dvakrat višji kot ponavadi in kdo ga je "nabil" - jaz user posted image
Ker baje ni možn adsl-a pr nas met user posted image user posted image  predaleč od centrale kao.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 10:03:03   
srecna mati
ja kaj naj naredim da bo bol zanimivo sej zame si vedno cas vzame sam nic ne naredi po stanovanju jaz pa sama ne morem vsega, vsaj to je dober da se v sluzbo sploh gre pa se to v sluzbi ko ima cas je na internetu in to na telefonu si je sam zaradi tega kupil telefon za 60.000. joj kok swe jezna, ko si pa jst zmislim nekaj kar ne rabim naprimer likalnik za lase za 24.000 mi pa rece sej je tist za 8.000 cist kull. ja halllo
kaj naj naredim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 10:06:57   
Anonimen
Kup tistga za 5 jurjov - delfina. Je najboljši.

(odgovor članu srecna mati)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 10:06:57   
soncicaT
ah, likalnik za lase si pa le privošči..to je skoraj nuja..user posted image ..

Jaz sem ga kupila od ene frizerke za 15.000 in je tak, kot ga uporabljajo po frizerskih salonih. Če bi ga imela, pošlji zs.
Ne sekiraj se...je pa res, da se tu in tam malo pogovorta.

Lp

(odgovor članu srecna mati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 10:08:50   
Anonimen
Srečna mati

Če si je pa mobitel za 60.jurjev kupil, potem ima tudi denar da bo plačeval internet - zakaj te pa toliko skrbi?
A ima kak hobi in kak priljubljen forum, da tam mal počveka?
user posted image user posted image


(odgovor članu srecna mati)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 10:37:42   
srecna mati
likalnik za lase sem si pa vceraj narocila ko mi je zivce potegnil. drugace pa hvala na ponudbi.
niti ne vem kaj gleda po internetu,vse zivo pa tud kaksne lepe zenske se najdejo. drugac pa forum ni za njega no vsaj mislim...
sej pravim da ni tok velik problem denar ampak to cas ki ga porabi v ta namen.pa mu skoz morim in ne pomaga...
sej sem mu vceraj zabicala da ce bo na dan vec kot uro na dan na internetu in na racunalniku in na telefonu mu bom izklopla internet pa se telefon vzela in mu bom dala tisto ta navadno nokio ker zdej mam pa dovolj tega.
ker ne vem kako mi bo uspelo vse zrihtat po domu ko bom rodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 11:15:29   
Sita
Jaz otrokom med šolo ne dovolim, da so ves čas na msn-ju, ker se je treba učit.
Vendar, kaj sem s tem dosegla? Moja najstarejša hčerka je začela preprosto hodit v knjižnico in tam po cele popoldneve klepetala, jaz pa sem mislila, da se uči pri sošolki, kot mi je natvezila.
Ne vem, če je pametno nekomu nekaj odrekat, kar ga veseli, še posebej partnerju ki je odrasla oseba. Koliko moških je po gostilnah ali kako drugače zdoma! Tako pa vsaj veš, da je doma.
Če te skrbi, kaj gleda, bi ga pa vprašala, če ti pokaže. Sicer se pa to da pogledat, saj se zgodovina zabeleži.
Danes se večinoma da zrihtat cenejši internet, ali adsl ali T2, tako, da ni nič večji strošek, če si gor 24 ur/dan ali nič, tako da to najbrž ni problem.
To, da laže, je pa že problem. Ljudje pa lažejo takrat, če kdo pritiska nanje in jim česa ne dovoli. Torej to nima smisla ...
Pogovorita se, kaj mora naredit, da ti ne moreš vsega sama, zrihtita cenejši internet in potem je lahko gor, kolikor ga veseli. Če pa misliš, da se premalo ukvarja s teboj, pa mu kdaj, ko surfa po netu sedi v naročje in ga vprašaj, kaj zanimivega gleda in če lahko kaj skupaj pokomentirata ... - pa bo prišlo do zaupanja, samo če bo vse na lep način, nobene prisile.

Midva sva zmeraj odkrita in se pogovarjava o tem, kar eden ali drugi gleda po netu. Internet je lahko prava zabava in lahko odtujena partnerja tudi zbliža.    


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu srecna mati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 11:45:35   
srecna mati
Najlepsa hvala,res si mi vse lepo razlozila,sej se trudim da mu ne prepovedujem sam ker je zmeraj slabse. ampak upam da mi bo uspelo vse na lep nacin uredit.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 12:16:31   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: soncicaT

Veš, to so pa moški.user posted image




to pa ne bo držalo. pri nama je oratno. sicer pa sem po enih testih prišla do sklepa a imam "moške" možgane, ker me pretežno zanimajo stvari, ki zanimajo praviloma moške. čudno a ne?

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 12:23:32   
Anonimen
Pri nas pa ni problema, smo ga imeli v prejšnjem stanovanju (ogromni računi) , smo se selili v novo hišo in ga nisem hotela imeti, ne telefona in vsekakor ne interneta, ga imava v službi, tak, da ni problema

(odgovor članu srecna mati)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 16:15:01   
delfinčica
Sorry no, sam da ne sme bit več kot eno uro na dan na netu in telefonuuser posted image Pismu, sem še jst več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 17:47:17   
Anonimen
S prepovedovanjem, omejevanjem in ultimati ne boš nič dosegla. 
Poskusi se mirno pogovorit z njim - bo bolj zaleglo, kot vse drugo...

(odgovor članu delfinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partner in ta njegov internet
11.8.2006 18:06:45   
Annny
če je samo visok račun problem, potem zamenjaj internetno linijo (verjetno imaš še telefonsko..?)lp

(odgovor članu srecna mati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partner in ta njegov internet
13.8.2006 20:10:37   
Billi
Srečna mati, koliko časa na dan si pa ti na netu?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
13.8.2006 20:20:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Billi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
14.8.2006 0:08:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partner in ta njegov internet
14.8.2006 10:07:04   
Anonimen
Kjer nimajo digitalnih telefonskih central ne morejo niti siola niti kaj drugega privlečt.

Poleg tega je na takih območjih velika verjetnost da tudi kabelskr TV nimajo.

Poznam primere. in niso prav srečni ko plačujejo impulze.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partner in ta njegov internet
14.8.2006 14:04:51   
*Karmen*
Men se zdi, da tukaj sploh ni v igri denar. Bolj boli to, da nima časa za nič drugega, le za internet vedno najde čas. Tudi kakršnekoli omejitve pri internetnem ponudniku bi bile totalno brez veze, ravno tako pa tudi namerno sesutje računalniškega programa ali karkoli podobnega. Človeka je enostavno potrebno postaviti pred dejstvo, da je najprej oče, potem mož, na koncu pa tudi odrasel človek - in to bi morale biti njegove prioritete. Če tega ni sposoben dojeti, ne vem, zakaj se je sploh odločil za partnerico in za družino user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partner in ta njegov internet
23.8.2006 13:12:44   
Anonimen
no edino karmen je dojela kaj sem mislila, moti me to da nic ne naredi in je samo na internetu. jst sem na internetu kadar sem v sluzbi doma mam pa drugo delo.

(odgovor članu *Karmen*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partner in ta njegov internet
23.8.2006 14:27:42   
tanikaa
Se strinjam s Sito. Vsekakor pa ima prav tudi Karmen. Samo če je pri njih to problem, potem je le ta že kar velik.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partner in ta njegov internet
29.8.2006 10:46:12   
matahari
avno včeraj sem ponorela zaradi interneta...mislim, da je to totalna odvisnost..moj že tri tedne visi od jutra do večera - skratka če ni v službi, na košarki ali v stavnici ali če ne jemo je na internetu...to je prišlo tako daleč, da tudi zjutraj več ne spijeva skupaj kave ali čaja, ker gre on iz kopalnice takoj na internet čaj pa vzame s sabo..sem tik pred porodom in mi gre zato verjetno vse skupaj še bolj na živce ampak sem včeraj eksplodirala in mu vse naprej zmetala..tudi če pridejo obiski on lepo na internetu kot da vsi prihajajo samo k meni..res je žalostno, da moraš partnerja obravnavati kot otroka in mu kar naprej nekaj govoriti..poznam vaše odgovore ampak sem že precej sita, da se moške obravnava kot otroke..a ženske moramo biti pa odrasle, odgovorne, dobre gospodinje, vzgajati non stop, v službi biti čim bolj uspešne potem pa še navdušeno telovaditi v postelji kot da nam je to edini moto v življenju??user posted image Za kozlat

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?