|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stroški naše gradnje
12.10.2006 9:26:09   
Anonimen
Hiša je pritlična 12,70 x 10,40. Bivalne površine v pritličju je cca 115 m2. Cela hiša je podkletena.
Streha je enostavna dvokapnica. Kritina Gerard. Gre za nadomestno gradnjo, spodaj so
cene z rušitvijo in brez ter odvozom stare hiše ter cena z dovoljenji in brez.
Za opombo naj povem, da smo na približno 85% vseh del opravili sami, ostalo pa večinoma
preko poznanstev.
Nimamo še fasade in balkonskih ograj, vse ostalo je vključeno. Pohištva nisem upoštevala nič,
ker vsega še nisva nakupila. Graditi smo začeli 4.4.2005. Takrat smo podrli staro hišo in
naredili izkop. Za vselitev bo primerna po vsej verjetnosti do konca tega meseca.

Dokumentacija: 1.481.716,00 sit

Dokumentacija + rušenje + odvoz + izkop : 1.781.716,00 sit

Gradnja brez dokumentacije : 14.247.554,64 sit

Gradnja brez dokumentacije, rušenja, odvoza in izkopa: 13.947.554,64 sit

Celotni stroški skupaj (hiša na ključ z vsemi dovoljenji ter rušenjem stare hiše) : 15.729.270,64 sit

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stroški naše gradnje
12.10.2006 11:14:55   
Anonimen
A nam še pokažeš slikico hiše? Prosimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stroški naše gradnje
12.10.2006 12:35:58   
Anonimen
ja, na zunaj je še v ceglih, ni kaj za pokazat. jo pa ravno zdaj opremljava na veliko (danes nama montirajo kuhinjo) in ko bo vse zrihtano, bom poslikala in naredila album. Ok?
še ta mesec, če mi bo ratalo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stroški naše gradnje
14.10.2006 14:57:02   
dory
   No, ce gledam na cene stanovanj se mi zdi tole kar sprejemljiva cena...namrec cez par let,bomo sli tud pr nas v nadomestno gradnjo in je prou fajn brat tole stran,da mal skalkuliramo stroske...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stroški naše gradnje
19.10.2006 9:12:14   
Olivija
ste bli pa res hitri in še ugodni! Mene zanima kako je to zgledalo, da ste samo delali. Po službi, vse vikendi, koliko pomočnikov? Moj dragi je namreč tudi za varianto "naredi sam" -  jaz pa ne, ker me skrbi, da ga kakšne 2 leti praktično ne bomo videl.

Bomo videl, zdaj čakava na geodetski posnetek, potem pa naprej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stroški naše gradnje
25.10.2006 14:01:05   
Tejccy

Celotni stroški skupaj (hiša na ključ z vsemi dovoljenji ter rušenjem stare hiše) : 15.729.270,64 sit



A bi ti men tole lahko mal razložila-kaj vse je vključenih v teh 15,7 milijonih, k se mi zdi poceni, če gledamo cene na trgu. Kakšne tlake imate po hiši-parket, marmor, ploščice...??? Kakšna okna so? Čigava so? Oprosti k mam tulk vprašanj, ampak smo pred zaprositvijo za gradbeno dovoljenje in me vse to zelo zanima. K naš projektantski predračun je znašal 45 mio do tukej k ste vi, zato so me same oči, k sm zagledala 15 mio napisano user posted image user posted image
Hvala ti

_____________________________

Ni lepšega trenutka, ko se ti otrok nasmehne in te objame

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stroški naše gradnje
25.10.2006 17:46:30   
Peter167
Jaz mislim, da moramo besedno zvezo "na ključ" jemati bolj z rezervo. Hiša na ključ ponavadi pomeni, da samo še prineseš posteljo in greš spat. Za 15 mio pa dobiš hišo do strehe ali pa mogoče še celo s streho. Samo če hočeš streho v tej ceni, ne smeš biti ravno izbirčen pri izbiri izvajalca in materialov. Nas je recimo prišla samo streha 5 MIO. Pa ni velika hiša. Je pa veliko odvisno od terena (izkop, vrsta in oblika temeljev...).
Tako, da Tejccy, na žalost bodo tvoje številke bolj prave. Vsaj pri nas so bližje tvojim cifram, kot 15 MIO.


(odgovor članu Tejccy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stroški naše gradnje
26.10.2006 20:13:39   
anjaa
morate vedet da je gradnja pritlične hiše cenejša kot gradnja nadstropne. manj napeljav, manj gradbenega materiala, manj dela, ...

(odgovor članu Peter167)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?