|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bojim se
11.2.2007 11:53:18   
Anonimen
 s parterjem sva imela že nakaj problemov z njegovo bivšo,potem se je vse glede nje umirilo in odločila sva se,da je ne bova več omenjala! Čez pol leta sem zanosila in vsa bila oba zelo vesela.Na žalost pa je pršlo do ss,bolečina je bila in je še vedno velika(minilo je 2 meseca) tako velika,da sem še danes na antidepresivh. No zdaj pa me je še bolj pobralo,ko sm prebrala na eni od internetnih klepetalnic,da njegova bivša se na to kar sem doživela noro veseli in piše kako ga bo spet vzela v njeno pest in da je zelo vesela na to kar se je zgodilo,pravi da je vedla,da bo tako ker si itk nisva usojena.Ko zdaj to pišem se cela tresem,ker nemorem verjet,da obstajaja tako hudobni ljudje.Nevem al naj mu povem kaj sm prebrala al naj je raje niti ne omenjam? Prosim dajte mi kakšen nasvet,ker jaz sama nisem več zmožna si pomagat. Čisto na koncu sem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bojim se
11.2.2007 11:58:07   
Bubamaraa
Joj boga reva....Si pa res dobila dober udarec....user posted image user posted image user posted image

Jaz na tvojemu mestu bi pokazala tipu, kaj si prebrala...Resnično...Ker če ne drgač bo vsaj videl kako je njegova bivša podla oseba, da se nad tem, da ima nekdo ss veseli...user posted image ...Resnično oseba za katere jaz pravim, da so poden od podna...Zato se probaj lepo pogovoriti s tipom mu zaupati svoje občutke in zjokaj se, ker solze dostikrat pomagajo...

Žilim ti, da se ti v življenju vse uredi...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bojim se
11.2.2007 12:08:36   
Anonimen
Jaz bi tudi povedala, kaj sem prebrala, ne bi zdržala, da ne bi.
Želim ti vse dobro.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bojim se
11.2.2007 12:22:29   
VERONICA
Kar povej. Ti se nimaš česa sramovati, za razliko od nje.
Si pa res sigurna da je prav ona ta ki je to napisala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bojim se
11.2.2007 12:32:18   
Anonimen
ja hvala punci,oločila sem se,da mu povem,da mu bo še bolj jasno sem šla na tisto net_stran da isprintam ven njene pogovore je pa že vse izbrisala.Mislim,da če mu povem bo hotel z njo to sigurno razčistit,ker pa poznam njo bo na koncu obrnila,da imam psihične težave in da nisem normalna,je pa tako dvolična oseba,da se ji da hitro verjet.Nevem kako naj se je rešim,karakterno je zelo močnejšega karakterja kot jaz in zato se vedno nekako vsaki stvari izmuzne. Sram me je,da to rečem ampak v določenih trenutkih se je kar bojim,to pa tudi zato,ker je člove ki zna zelo dobro manipulirat z ljudmi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bojim se
11.2.2007 12:44:11   
fuzzy
Ah, daj no, kaj se sploh obremenjuješ z njo? Briga te, kaj ona misli in piše okoli.

Drugače pa bodi realna - ženska si ga očitno želi nazaj in ji je popolnoma vseeno zate. Mislim, a si pričakovala, da bo zdaj ona polna sočutja do tebe? Če te ženska ne mara, te pač ne mara, pa ni nujno, da si ti kaj kriva pri tem. Se strinjam, da je šla v izjavah predaleč, ampak to verjetno ni bilo namenjeno tvojim očem, kajne?

Ena od faz prebolevanja je tudi jeza, bes in užaljenost in verjetno gre pri vsej stvari za to, da je pač delila svoja čustva s kolegi in ni niti pomislila, da boš to brala tudi ti. Mimogrede, kako si sploh izvedela za to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bojim se
11.2.2007 12:45:55   
fuzzy
Na tvojem mestu partnerja ne bi obremenjevala s tem, ker boš samo ti izpadla nevrotična (sploh če zna ta ženska res tako obračat besede). Pa tudi pri sebi poštimaj stvari - jasno je, da te je izguba otročka prizadela, ampak da te je prizadela butasta izjava neke ženske, s katero niti nimaš stika...

(odgovor članu fuzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bojim se
11.2.2007 12:59:13   
Anonimen
izvedela sem,ko mi je nekdo pod anonimno napisal,da naj pogledam kaj ona piše. Verjemi,da bi rada bila tako močna kot si ti in bi se resnično rada spravila v red. To je zdaj edina želja,ne želim,da se ti v življenju kaj takega zgodi(mislim na ss) in da te toliko prizadane kot mene,pa še zraven te lahko za nekoga bedarije,zame pa je bilo to še en hud udarec!

(odgovor članu fuzzy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bojim se
11.2.2007 13:08:01   
Marogica
Anonimna. SEdaj pa dobro premisli. Zakaj bi en človek to pisal? Najbrž ve, da bereš ta forum in te je hotela enostavno prizadeti, ker je sicer grdo, ampak ljudje smo žal različni. Mislim, da če bi imela resnično namen to narediti, bi bila tiho kot rit in bi svoj "podvig" prirpavljala v tajnosti. Najbrž in če je pametna.
Mogoče je bila celo on tista anonimna, ki te je opozorila na članek. Kaj pa veš?

Nič pa nisi napisala v kakšnem odnosu je tvoj partner do nje, razen, da se o njej ne pogovarjata. SE je skuliral in razčistil v svoji glavi, vse kar se te ženske tiče? Ker če je, lahko ženska piše kar hoče in se postavi na glavo, pa ga ne bo "premaknila". To je dejstvo in pa seveda pogoj, za vajino "trdnost" veze.

Če je vajina veza dovolj močna, se raje osredotoči nase, ker imaš očitno probleme sama s seboj. Okupiraj se z pozitivnimi stvarmi, saj si očitno že doživela dovolj negativnih. Delaj na tem, da se boš čimprej rešila depresij in seveda tablet. Usoda ni vedno tragična, je lahko tudi lepa.

Vse lepo, anonimna...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bojim se
11.2.2007 13:18:19   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja hvala punci,oločila sem se,da mu povem,da mu bo še bolj jasno sem šla na tisto net_stran da isprintam ven njene pogovore je pa že vse izbrisala.Mislim,da če mu povem bo hotel z njo to sigurno razčistit,ker pa poznam njo bo na koncu obrnila,da imam psihične težave in da nisem normalna,je pa tako dvolična oseba,da se ji da hitro verjet.Nevem kako naj se je rešim,karakterno je zelo močnejšega karakterja kot jaz in zato se vedno nekako vsaki stvari izmuzne. Sram me je,da to rečem ampak v določenih trenutkih se je kar bojim,to pa tudi zato,ker je člove ki zna zelo dobro manipulirat z ljudmi.


Katera stran je to? Tudi ce je izbrisano, je moznost, da je google to kesiral. Ce stran ni nastavljena, da se je ne kesira, se da vse ven dobit.  Javi se, lahko probam priklicat napisano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bojim se
11.2.2007 13:28:07   
Anonimen
anonimna...
verjameš v ljubezen svojega partnerja?
ti je ob ss stal ob strani al te je pustil samo?
te je tolažil?
ali veš, da se lahko nanj zaneseš?

Če na vse to z mirno vestjo rečeš ja - pol se ne sekiraj zaradi nje.
Ker v resnici nimaš problema ti ampak ona.

Pa ne mi s tem da ne vem kaj je ss. Še prekleto dobro vem kaj pomeni izgubiti otroka in to ne enkrat, še presneto dobro vem, kaj pomeni, da ni partnerja ob tebi, ko je najbolj hudo. Še presneto dobro vem kako je če te partner zapusti 10 dni po ss in gre z drugo.

Zato pa - ČE TI STOJI OB STRANI se opri NANJ, ker ob tebi JE ob njej pa ne! in vsak trenutek se zavedaj da nisi sama, da imaš nekoga. In verjemi tudi po takih stvareh posije sonce in življenje steče v pravo smer.

PS: pa ne smili se sama sebi, ker ti bo samo še huje. Namesto 'glej ta naju hoče spravt narazen' si reči - 'še je ob meni, rad me ima in tako bo ostalo', pa z dvignjeno glavo (pa čeprav si jo podložožiš in omisliš mal opore) NAPREJ. Ne glej nazaj, samo NAPREJ. Nazaj boš gledala mal kasneje. In verjemi da bo šlo. Včasih še s kakšno solzo ampak bo user posted image . Vsak dan znova.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bojim se
11.2.2007 14:19:08   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sram me je,da to rečem ampak v določenih trenutkih se je kar bojim,to pa tudi zato,ker je člove ki zna zelo dobro manipulirat z ljudmi.


  Tud taki "zmaji" se dajo še kako ukrotit, verjemi. in se neredko izkaže, da na koncu sploh niso neki zmaji, kvečjemu zajci.
  V končni fazi pa .... vajin odnos je vajin odnos. in ne sme biti v ničemer niti malo odvisen od tovrstnih "zunanjih dejavnikov", pa če znajo še tako manipulirati z ljudmi. vsaka manipulacija namreč slej ko prej pride na površje in se izkaže za nič več kot to - samo manipulacijo torej. pogum v roke !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bojim se
11.2.2007 17:32:15   
Anonimen
Kaj se vse ne dogaja. Pust hudiča,se ji bo že vrnilo.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bojim se
11.2.2007 20:51:36   
Rožica I
Draga Anonimna-
ta ženska to počne, ker ima moč nad tabo oz. ti sama se postaviš v vlogo žrtve, ker ji dovoliš, da njeni zlobni posti vplivajo nate.
Niti sanja se mi ne, kako bolečo izkušnjo imaš za sabo, in si zato še mnogo bolj občutljiva, kar je popolnoma razumljivo. Ampak naj tvoje žalovanje ne vključuje dejanj te zlobne ženske. Saj ti je takointako že dovolj hudo brez tega, ne?
Njen namen je dobiti tvojega oz. svojega moškega nazaj, zato kot kaže ne bo izbirala sredstev. Ignoriraj jo, zanjo je škoda vsake tvoje misli in trohice energije. Kmalu bo odnehala (ali pa tudi ne!?).
Tvoja naloga je nova vzpostavitev prioritet, torej najprej si pomembna ti in tvoj partner, pomembno je vajino skupno življenje, vsi ki jih imaš rada (starši, prijatelji..), potem sodelavci..
V NAŠTETEM NI PARTNERJEVE BIVŠE, ZATO KER SPLOH NI ZATE POMEMBNA!!!
Prosim, začni živet lastno življenje, brez bivših senc, saj boš v nasprotnem primeru le pripomogla k razdoru med vama. In v kakšnem črnem scenariju, se lahko tvoj tip celo vrne k njej..
Tega pa si ne želiš, ne? Zato se postavi na noge in zaživi življenje!
Držim pesti zate, draga Anonimna user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 11.2.2007 20:52:13 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bojim se
14.2.2007 17:45:16   
nezzza
...vse pogosteje pozabljamo na SAMOZAVEST, ZAUPANJE VASE, ...torej..nihče nam ne rabi morit našega življenja, če se zato ne obremenjujemo z drugimi, torej, pogumno na svojo pot, za sabo pustit vse te hudobneže in hinavce, k  jih je vse prej kot preveč na tem svetu...IMEJ se RADA in ne daj se motit, srečno pot..user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bojim se
15.2.2007 10:03:38   
Anonimen
Glede na to, da nihče ne pozna drugo plat zgodbe, nevem kaj naj ti rečem, kaj pa če si ti prej skakala v njuno zelje?

Za vsako rit palica raste, pa razumi to kakor želiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bojim se
15.2.2007 10:12:02   
lemavrica
Tudi če bi jima ona prej v "zelje" skakala ni lepo da se ta ženska zdaj naslaja nad tem da je imela SS. Vsaka normalna ženska bi se pač umaknila in prebolela da jo je tip pustil zarad druge in se nebi toliko ukvarjala z njegovo novo zvezo. Sej ni ne prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Pa kolk ste eni smotani, ko dajete take komentarje ste pa Anonimni. Če napišeš tak komentar imej pa še toliko ja** da se podpišeš s svojim nickom.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bojim se
15.2.2007 10:16:03   
fuzzy
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Tudi če bi jima ona prej v "zelje" skakala ni lepo da se ta ženska zdaj naslaja nad tem da je imela SS. Vsaka normalna ženska bi se pač umaknila in prebolela da jo je tip pustil zarad druge in se nebi toliko ukvarjala z njegovo novo zvezo. Sej ni ne prva ne zadnja ki se ji je to zgodilo.
Pa kolk ste eni smotani, ko dajete take komentarje ste pa Anonimni. Če napišeš tak komentar imej pa še toliko ja** da se podpišeš s svojim nickom.user posted image


Strinjam se glede anonimnosti, čeprav ima v nečem le prav - za vsako rit palca rase.
Sicer je pa trapasto, da se zdaj ukvarjamo z nekimi hipotetičnimi situacijami. Vseeno je ali jima je ona prej skakala v zelje ali ne (to pove samo nekaj o njenem značaju) in prav tako je vseeno, kaj zdaj počne bivša (njena dejanja pač povejo nekaj o njej)


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bojim se
17.2.2007 21:00:00   
ronja
Ej, punči, glavo gor! Fant te ma še rad, a ne?user posted image Je s tabo, torej si verjetno želi bit s tabo, ne pa z njo! Kaj je potem problem? user posted image bosta spet naredila, to pa res ni problem, je tako?user posted image Lej, če bi vsi pari, ki imajo ss ne bili za skup, bi bilo pol manj parov in še poročenih bi šlo vsaj pol narazen samo zato. Tako se pač konča veliko user posted image , razlogov je ogromno, zakaj se to lahko zgodi, ni pa to nobena tragedija, če si je ti tako ne vzameš! Se zgodi, počakaš par mesecev, pa spet user posted image nezaščitena, pa je user posted image prej ali slej spet tu. Ni lušno, ampak se da it čez berz kakih večjih travm... Zato pa res ne obupavaj!

Ja, jaz bi mu verjetno pokazala, kaj ej napisala, saj navsezadnje ima pravico vedet, kak je človek, s katerim je bil. Sploh če se bojiš, da bi šel nazaj k njej, ga bo tole verjetno prepričalo, da se ne splača, kdo pa če bit s takim človekom?user posted image

Nasloni se nanj, če te lomi, user posted image se in pojdi naprej! Kaj bo pa ena zmešana zaljubljena baba tukaj te čisto zmešala, saj je niti rada nimaš! Ta primat, da me spravijo v user posted image , majo samo ljudje, ki jih mam vsaj malo rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?