|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Droben spominek na očetov abraham
10.3.2007 9:23:53   
Anonimen
Zanima me,kaj naj podarim gostom na očetovem abrahamu,kot droben spominek/pozornost/zahvalo?
Imam še nekaj dni časa,zato bi ga izdelela sama ali pa bi kupila kaj manjšega in dopolnila s kakšnim verzom.

Ideje,prosim...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Droben spominek na očetov abraham
10.3.2007 9:30:14   
Anonimen
Še nisem slišala,da se gostom na Abrahamu kaj podarja.To se dogaja bolj na porokah.
Na Abrahamu se edino na koncu podeli kakšno pecivo,saj ga velikokrat ogromno ostane.Kot darilo povabljencem pa lahko ima Abrahamovec kakšen govor,kjer bi se ljudem,ki so mu blizu zahvalil za tisto kar misli,da je potrebno zahvale.Se mi zdi,da je takšen govor še najlepše darilo,vsaj meni.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Droben spominek na očetov abraham
10.3.2007 10:28:10   
nuala
Hja, edino kako pesem ali govor, ki bo na praznovanju prebran, če za vsakega napišeš ali skopiraš na poseben papir, pa malo okrasiš...
To bi znali nekateri celo imeti spravljeno.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Droben spominek na očetov abraham
10.3.2007 11:51:48   
Urška//
Mi smo zadnjič pri moji teti dobili vsak en tak mini med, ker je pač imela verz da ženska se po 50 tem letu samo še medi, ampak je blo lepouser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Droben spominek na očetov abraham
14.3.2007 9:14:33   
Meggi
No sva nekak na isti valovni. Gre za drobno pozornost. Ne vem, pr nas bodo ježki domači narejeni čok-full dobri- zravn pa lepa misel na listku, menda. Drgač sn pa js misla ker bo blizu mater, da bi za žens izdelala neka drobna presenečenja, Kr rožice ko otroci dajo iz vrtca neki takega,.. sam je dela s tem. Sam pa zadovoljstvo tud potem ko vidiš da si enga razveselil.



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Droben spominek na očetov abraham
14.3.2007 11:42:40   
Anonimen
Mi smo pa na eni 50 letnici dobili kuhalnico in gor 50 (vžgano), pa še eno mašnco gor. Pa zravn so pač rekli, da bodo ženske z njimi svoje moške po riti, če ne bodo pridno mešali z njihovo kuhalnico (moški so dobili kuhalnico druhačne oblike). 

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?