|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 13:51:09   
študentka Mici
Zanima me, kaj naredite ve punce/ženske/partnerke, da svojega moža/fanta/partnerja obnorite. Včasih je v zvezi potrebna kakšna malenkost, da ga spet očarate, ga čisto prevzamete in se znova in znova zaljublja v vas in je popolnoma nor na vas. od časa do časa vsaka zveza malo zamre, je kak dan dolgočasen, vendar je treba stvar spet postaviti na noge... kakšno taktiko imate.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 14:00:01   
Anonimen
jst mu sam mal z rito pomigam...in je cist napaljenuser posted image

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 14:08:05   
najina pikica*
da ga ponovno obnorim....hm user posted image
ni potrebno veliko,samo v lepo čipkasto perilo se oblečem, s tisim čipkastim paščkom k drži **** štunfe in čevlji s petko (barva mislim,da ni pomembna) in .....valaaaaaaaaa...obnoritev 100%....samo pol boga jst....user posted image ....
drugač je pa popestritev veliko,od raznih pripomočkov,mazil,do romentičnega prostorskega vzdušja,.....npr.savna in jakuzi za dva s čokolado in šampancem,ter jagodami...obvezno svečke....

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 14:20:33   
Anonimen
Obleci se v čipkasto perilo, na vrata mu daj listek na katerem bi pisalo nekaj takega: sleči se do boksarc, pridi v dnevno... Imela bi samo svečke, šampanec,... Dalje pa že veš sama user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 16:03:44   
Taula
Sama gola mimo pridem pa je. Al pa v perilu..je isti končni učinek. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 16:09:39   
Anonimen
Ma, tut če dam eno staro trenerko, ki je okoli riti malo tesna in oprijeto majčko brez modrca mu takoj kri butne v glavouser posted image user posted image user posted image .




< Sporočilo je popravil caffee -- 22.3.2007 16:10:07 >

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 16:15:02   
Strawberrie Cherrie
Prav se k njemu stisnem user posted image , no perilo pa tut pali...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 21:38:12   
Slončica
Si kr postrežem,ponavad ko že spi...pod kovter malo niže ..........uspeh garantiran

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 21:44:32   
Angellina
Ma ne vem, jst sem naraven talent! Bolj ko ga stran trajbam, slabše je. Ni mu pomoči. Po mojem narobe vidi. user posted image

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 21:54:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Ma ne vem, jst sem naraven talent! Bolj ko ga stran trajbam, slabše je. Ni mu pomoči. Po mojem narobe vidi. user posted image


Angie, ti si pa res model user posted image  user posted image

Te človk mora imeti rad user posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 22:34:55   
muška
Moj mož je nor na korzete (sem čisto slučajno ugotovila kak mesec dni nazaj) in tako si nadenem korzet, pa samostoječke, pa ene sexi gatice spodaj, si oblečem kopalni plašč in potem grem do njega in opaa ....  se razkažem user posted image  .

Perilo vedno pali, čeprav gre meni po malem že na živce, jaz bi tudi rada, da bi me moj z nečim kdaj podkuril .... no to mislim z nečim novim user posted image  Ah, ta moška domišlija user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako podkuriti partnerja?
22.3.2007 23:20:33   
Anonimen
pri mojem nič ne pali.Ko mu ni,mu ni.Čeprav imam idealno postavo,poštimano,vse kot se šikauser posted image .Raje se mulim par dni,da opazi da nekaj ni vredu

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako podkuriti partnerja?
23.3.2007 16:49:31   
Anonimen
Kako podkurit partnerja?

Vzameš malo starega časopisa, nekaj trsk in vžigalice....in ga zapališ. Ziher te bo opazil......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako podkuriti partnerja?
24.3.2007 19:56:54   
Temari
Pri mojem pali samo binarna koda user posted image . Programerji so pač bolj čudne sorte. Se mi včasih zdi, da če bi govorila Java namesto slovenščine, bi plazil po kolenih za mano.

Sem si pa že kar lep čas nazaj kupila en fini kompletek iz satena - nočna srajčka ter kopalni plašček. In če to dvoje kombiniram z dobro večerjo... recimo samo to, da grem naslednji dan z nasmeškom v službouser posted image

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako podkuriti partnerja?
25.3.2007 21:02:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Kako podkurit partnerja?

Vzameš malo starega časopisa, nekaj trsk in vžigalice....in ga zapališ. Ziher te bo opazil......



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti si faca!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako podkuriti partnerja?
25.3.2007 21:03:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Galadriel

Pri mojem pali samo binarna koda user posted image . Programerji so pač bolj čudne sorte. Se mi včasih zdi, da če bi govorila Java namesto slovenščine, bi plazil po kolenih za mano.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Probaj z Visto. user posted image

(odgovor članu Temari)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako podkuriti partnerja?
26.3.2007 5:25:54   
Temari
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Probaj z Visto. user posted image



To bi šele bil mrzel tuš za mojega. user posted image Samo da omenim Microsoft, se zgodi ravno to... Microsoft.user posted image user posted image

Linux all the way!

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?