|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nulta cona
3.5.2007 17:43:50   
makica
Kupujem nov hladilnik z zamrzovalnikom. Imela sem ogledanega enega od Boscha, ki pa nima nulte cone. Sedaj pa se navdušujem nad Electroluxovim modelom, ki jo ima. Glede na to, da je razlika v ceni vsaj 200€ me zanima ali ste z nulto cono zadovoljne. Če je to zelo uporabna stvar mi ni težko odšteti več, ker ne menjaš hladilnika vsako leto. Prosim vse uporabnice nulte cone za nasvet.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nulta cona
3.5.2007 17:45:00   
rija
kaj pa to sploh jeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nulta cona
3.5.2007 17:51:26   
makica
V teoriji je to:
Sveža ali nulta cona je predal v hladilniku, kjer je temperatura malo nad 0oC, zato se čas hranjenja
živil, predvsem sadja, zelenjave in mesa podaljšuje. Hladilnik opremljen z nulto cono vam
omogoča, da redkeje kupujete večje količine hrane in jo brez nepotrebnega zamrzovanja ohranite
dalj časa sveže.

Mene pa zanima ali se v praksi obnese.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nulta cona
3.5.2007 17:56:29   
rija
ja, seveda mam.....pa še nek regulator je gor..... ampak ne vem, če je tam glih blizu ničle....če imam nastavljeno temperaturo na 5 stopinj, dvomim, da je tam hladneje....user posted image

če se obnese user posted image

to pa ne vem. ker mi vedno vse zagnije not....ker preveč nakupim, jemo pa itak pri mami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nulta cona
3.5.2007 18:37:03   
LARIKA
user posted image Ja mi imamo to doma - pri mojih starših, in je mami zelo zadovoljna. Jaz se tudi še odločam pri nakupu hladilnika, bom pa verjetno vzela Elektroluxa, ki ima v sebi še vodni filter Brita, ker pijemo vodo samo še iz tega. Sicer sva gledala Boscha, pa mi je ta bolj všeč user posted image  in dam raje malo več denarja,..

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nulta cona
3.5.2007 18:37:27   
kaya2007
baje da ima večina hladilnikov te "dodatne storitve", samo eni to napišejo, drugi pa ne...tako da preveri. Pa še ponavadi je vse to bolj nakladanje kot ne.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nulta cona
3.5.2007 19:00:46   
Gina
Mi imamo, pa je veseeno, če ne bi imeli, ker je itak vedno premajhen frižider za vse, kar bi mi not spravili radi, potem pa mečemo reči ravno kamor pride. POkvari se nam ne kaj dosti reči, ker vse sproti pojemo. V resnici tega ne bi potrebovali, je vseeno. Kupili smo največjega od normalno dragih hladilnikov, pa je vendarle čist premajhen, to je edino, kar  mu manjka. Nulta cona? Nam brez veze.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?