|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Electrolux
14.7.2007 8:00:09   
Strawberrie Cherrie
Kako ste zadovoljne z belo tehniko znamke Elctrolux. Glede na to, da so švedi, ne more bit slaba user posted image user posted image


Sva šla včeraj z mojim v razstavni salon od Gorenja, pa sva bila totalno razočarana. Ne samo, da imajo NAVITE cene ... hladilnik pod 800€ (samostoječ, s skrinjo odspodaj) težko najdeš. Obične pečice na vrtljive gumbe, za 100€ dražje od ostalih firm. z displaji za okoli 150€ dražje od ostalih firm. Pa kaj mislijo, da so boga za j*** prijeli, da imajo take cene?
Ma, potem sva šla v Elmax in sva si izbrala res nama najlepše aparate, pa sva v predračun dala pečico, kuhinjsko, hladilnik in pomivalni stroj od Electroluxa. Res je, da je edinole pomivalni stroj (45širine) za 100€ dražji od Gorenjskega, ampak je A+, pa še v nek klub greš, kjet di dajo procente nazaj, pa se potem zgliha.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Electrolux
14.7.2007 8:13:12   
Anonimen
Jaz imam pralni stroj,no je že ene tri leta star,pa mi je
super,kolegica ima pomivalca in pralnega pa se ji tudi dopade.
Boš sama videlauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Electrolux
14.7.2007 8:18:59   
blue sky
Jaz imam Electroluxovega vgradnega pomivalca, pa super pere posodo. Druge gospodinjske aparate imam vse od Gorenja, ampak je res pretirana cena za to, kar ponujajo. Še posebej pa sem razočarana nad hladilnikom - ga bo treba menjati user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Electrolux
14.7.2007 8:42:06   
bamby



Jaz imam Elektroluxov kombinirani hladilnik.  Super zadovoljna!!!



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Electrolux
14.7.2007 8:44:05   
Strawberrie Cherrie
Mal me je strah, tako kot vsakega, ko kaj ne pozna. Pri nas doma smo od pamtiveka imeli Gorenjeve aparate.
Ok, saj priznam Ora Ito (vsaj zdi se mi tako, da se reče novemu programu) program je lep. Vrhunski. Samo so cene tudi vrhunske. Sem gledala hladilnik Swarovski; za tistih skoraj 2000€ zgleda totalno zgrešeno. (upam, da nisem koga užalila), samo meni res zgleda, kot da bi ene barbie kristale gor lepli. Bi blo boljš, če bi bil cel hladilnik črn.

Potem sva videla tale Electroluxov hladilnik v temno sivi barvi, fino znižan iz nekaj nad 750€ na 575€, pa še 5% popusta na gotovino. A+; kar mi je ful pomembno, da nekaj prišpram na elektriki in dodam svoj delež pri ohranjanju narave. Potem sva se pa z mojim doma pogovarjala, če je slučajno to kaka bolj poceni roba, pa sem šla na net gledat, pa vidim, da so švedi. Od njih pa res težko pričakuješ kaj slabše kvalitetnega???

Jaz upam, da bo OK.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Electrolux
14.7.2007 8:47:09   
Maxica
Mi imamo tudi njihov hladilnik, pa nimam pripomb.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Electrolux
14.7.2007 8:48:32   
Strawberrie Cherrie
No, jaz upam, da ne bo krnekaj in bomo nonstop popravljali.

Sva pa doplačala 15€ po komadu za 5let garancije....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Electrolux
14.7.2007 12:11:38   
max81
mi imao skrinjo in smo ful zadovoljni, jo pa sedaj prodajamo, ker bomo kupili kombiniran hladilnik, ker skoraj nič nimamo v njejuser posted image , ker kupujem sproti

hladilnik bo pa tudi Electroluxovuser posted image  

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Electrolux
15.7.2007 15:15:28   
bobika
Najprej smo kupili electroluxov kombiniran hladilnik in smo z njim bili zadovoljni - le zelo glasno se kdaj pa kdaj oglaša user posted image
Pred kratkim smo pa kupili še vgradno pečico in kuhalno ploščo (2steklo keramična, 2 idukciji) in smo za enkrat super zadovoljni!

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Electrolux
16.7.2007 10:53:56   
k1
mi iimamo vgradno pečico in električno kuhalno ploščo - vse super!

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Electrolux
17.7.2007 8:02:33   
tofsi
Tudi mi imamo kobinirano kuhalno ploščo (2 indukcije + 2 - steklokeramično). Sem zelo zadovoljna. Tudi monter, ki je montiral kuhinjo mi je rekel, da zelo dobro sede na pult in tesni bolje kot Gorenje. Odločila sem se pa zaradi tega, ker so gorenjovo ploščo tisti dan ko sem šla v nabavo podražali za 80E. 

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Electrolux
17.7.2007 8:44:49   
honey
Midva sva kupila njihov pomivalni stroj in se mi super obnese - sicer ga uporabljam šele 1 teden, ampak zelo lepo opere, tiho delovanje (skoraj neslišno), pa še drag ni bil pretirano. Sva kolebala med Boschevim in Elektroluxovim, pa sva se odločila za tega, ker so nama svetovali, da je pač v istem rangu kot Bosch, pa še nekaj boljši je - mislim da je tišji in ima bolj poenostavljen dvig oz. spust košare. Pa steklokeramično ploščo imava tudi Elektroluxovo. Menda je postala to zelo priznana znamka. Ja, pa sesalec sva tudi imela njihov, ampak je žal ratal že star in smo ga zamenjali. Dela pa še vedno (5 let ali že več).

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Electrolux
17.7.2007 8:51:45   
Mina1
Kako ste zadovoljne z belo tehniko znamke Elctrolux


mi imamo steklokeramično ploščo in pečiso od njih tisto v višji višini in smo zadovoljni. Pomivalca pa od Boša.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Electrolux
17.7.2007 21:19:17   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  pralni stroj user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Electrolux
18.7.2007 8:45:31   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz v petek dobim vse skupaj. Sem prav nestrpna user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?