|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obletnica poroke staršev
19.10.2007 9:05:54   
Barči78
Moja starša imata 30. obletnico poroke, ali je mogoče kakšna ideja, s čim ju presenetiti. Za kakšna potovanja nimata časa, mogoče edino vikend paket, samo bi jima vseeno rajši podarila kakšno malenkost, nekaj za spomin.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obletnica poroke staršev
19.10.2007 10:43:09   
NATAŠI
kristalni okvir za slike, ali daš njuno sliko kakšnemu slikarju narisat in okviriš (to je full lepo)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obletnica poroke staršev
19.10.2007 18:41:21   
Eviii
ja, pa poglej, če jima kaj rabi. naprimer nova televizija ali pa hladilnik ali pa štedilnik. in se zberete skupaj z žlahto (bratje, sestre, njuni starši,...) in vsak malo prispeva in jima lahko nabavite koristno darilo.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obletnica poroke staršev
19.10.2007 18:53:31   
Anonimen
Mislim, da je najboljše da jima kupiš kakšno razvajanje. Npr. masaža, savna, vikend paket, itd., itd., odvisno za kakšno vsoto se odločiš. Ampak mislim da je za obletnico boljše kaj res samo za njiju kot sem zgoraj napisala.

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obletnica poroke staršev
20.10.2007 10:24:57   
Anonimen
No,na dan s predlogi,tako bodo moji otroci to prebrali in našli tapravo darilo za svoja starša,ki tudi kmalu praznujeta.
Ta hip ne vem za kareo gre:srebrna,če se ne motim ali kaj drugega,no pomagajte.ideja je za kakršno obletnico gre v tem stilu-kovini se kupi darilo.
Jaz osebno ne potrebujem,pa moj tudi ne,sva se zmenila.Le eno večerjo v restavraciji v krogu otrok in bližnjih sorodnikov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obletnica poroke staršev
20.10.2007 12:48:18   
Barči78
No,na dan s predlogi,tako bodo moji otroci to prebrali in našli tapravo darilo za svoja starša,ki tudi kmalu praznujeta.


user posted image user posted image user posted image  - no dejte še malo pomagat, pliiiis.

Aja, slik imata polne stene, tko, da ideja mi je všeč, samo ne vem kam jo bosta obesila.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obletnica poroke staršev
26.10.2007 11:50:24   
močilar
Septembra je moj stric praznoval abrahama in smo mu podarili stoječo uro na navijanje. Smo prispevali jaz in sestra z družinama, mami in ati. Bil je full vesel. Smo zadeli v polno.
Mislim, da bi bilo to super darilo tudi v tvojem primeru. Če te zanima, jaz sem kupila na bolhi(tule imaš link).
http://www.bolha.com/oglas2594517
Jaz sem poklicala in so jo poslali na dom. Vse skupaj sem plačala 200 €.

Lepo praznovanje, Karmy

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obletnica poroke staršev
26.10.2007 11:54:33   
tanikaa
Jaz sem sicer to naredila za mamin abraham, ampak tudi za to je dobro. Moja mama je bila tak srečna, da je jokala.

Naredila sem ji album njenih prvih petdeset let. Začela sem s poročno sliko njenih starešev in zraven napisala vse letnice. Tudi hudomušnih pripomb nisem izpustila. Potem sem arhivirala njeno otroštvo, prvi dan v šoli, srednji šoli, poroko, prvo službo, moje rojstvo, rojstvo moje sestre....No, v glavnem v albumu sem zajela najpomembnejše dogodke njenega življenja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu močilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obletnica poroke staršev
26.10.2007 14:19:34   
Anonimen
Barči, še par idej;

za crkljanje v postelji - Zajtrk v postelji za 2,sestavljen iz: lesena mizica za v posteljo, 2 šalčki za kavo, 2 mala krožnička, 2 skodelici za musli, pa še nedaj romantične dekoracije

če kaj športata - športne rekvizite (npr. čevlje za bowling+kroglo; badminton lopar+žogce; športne enodelne kopalke+kapa+očala; mogoče sobno kolo?,gojzarje+pohodne palice (zložljive, teleskopske) itd )

če sta mogoče oba navdušena nad kuhanjem - kuharsko knjigo (z pripisom, naj bo vajino življenje še naprej tako dobro (sladko) kot so recepti v njej)

Kakšno karto za Špas Teater, gledališče, opero

karto za VIP savno (za dve osebi )

kakšen tridnevni izlet

kopalni plašči

.... imata kakšen skupen hobi, sta za kaj posebej navdušena? Mogoče bom lažje pomagala.




(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Katero ime vam je boj všeč?
pikica01



Martina (8%)

Mateja (6%)

Nika (28%)

Tina (15%)

Lana (43%)


Število vseh glasov: 516

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!