|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Inštalacija ljubezni
2.12.2007 10:02:21   
iva01
Spet en novi slovenski film, režiserke Maje Weiss, igrajo: Bernarda Oman, Andrej Rozman Roza, Desa Muck,...zanimiva zgodba, mogoče vse skupi mal zakomplicirano, samo na koncu sem vseeno prišla do zaključka da je film dobruser posted image user posted image user posted image in da si ga splača ogledat,tak da brž v kino!!!user posted image user posted image user posted image

Aha pa še nauk filma: Ženske iščemo ljubezen, moški so prasci ker to izkoriščajo, me pa budale, ker jim naivno verjamemo!!!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Inštalacija ljubezni
3.12.2007 17:36:52   
riders
Mi lahko poveš, kakšen je v primerjavi s Petelinjim zajtrkom? Boljši, slabši, isti?
(da vidim, če mi rata prepričat moža za še en slovenski film user posted image )

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Inštalacija ljubezni
3.12.2007 19:10:27   
iva01
¸¸kaj pa vem, v bistvu  je zgodba taka, v filmu snemajo film, zato zna bit zgodba včasih kr mal zapletena ko neveš več kaj je dejansko filn in kaj je ta film ki ga snemajo.  cela zgodba ki se odvije  je film ki ga snemajo. V glavnem  dva zakonca ki imata odrasla otroka, mož ima mlado ljubico žena se po  letih zakona ne počuti več koristno, hčerka ki študira umetnostno zgodovino je nekak prepriča da naj ponovno vzpostavi stik z bivšim fantom, ki pa je obenem profesor ki snema film. Potem,pa se začne celotna zgodba komplicirano odvijat, ker v bistvu ta profesor do Mojce ne čuti ničesa ampak se z njo dobi samo zaradi filma, in ji zaradi scenarija filma predstavi mladega umetnika z katerim more mojca zanositi, in tudi da. Ker pa Mojca sploh neve nič da je vse skupaj kar se odvija scenarij  ugotovi da jo ta mladi umetnik Egon ne ljubi in da ima že drugo dekle. .....nebom vsega povedala, pustite se presenetit......user posted image ....<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
<<<<<<<<<<<
Men osebno je biv Petelinji zajtrk boljši, sam nemorem pa rečt da je biv ta film slab, vsekakor ga prporočam in je vreden ogleda¨!

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?