|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 21:15:13   
Anonimen
Najprej sory za anonimnost, ampak drugače ne gre.

Zanima me, kaj naj še svetujem kolegici, ki je stara 50 let, ful aktivna, športnica, dobro zgleda, ima svoje stanovanje, službo, rada ima glasbo, dobro hrano, hodi v kino ipd. , kako naj še išče "novega" partnerja. Ženska je ločena, po mnogih letih trpljenja v zakonu, se je tipa, ki je bil nasilen (fizično, še najbolj pa psihično) končno losala, sedaj pa bi rada spoznala nekoga, ki bi ji bil prijatelj in pa tudi partner, s katerim bi preživljala svoj prosti čas.
Sprobala je zmenke preko neta, pa se ni obneslo; naletela je na razne čudake, pijance, moške, ki so hoteli samo sex za eno noč, poročene, skratka.......

Čisto je nesrečna, sploh sedaj, ko je čas praznikov, pa kao "veseli december", ona pa sama. Saj ima svoje otroke, pa vnuke, pa tko, ampak srček je pa hladen, ker se noben ni ogrel zanj.

A obstaja še kakšen forum al pa kej podobnega za samske ljudi, ki so resni. Kje si vsi ločenci, pa udovci, skratka tisti, ki iščejo, pa ne najdejo user posted image

Kaj naj ji svetujem??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 21:18:00   
Anonimen
A ma internet?Kaj še pol čaka?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 21:20:55   
Anonimen
Aha nisem vsega brala šele zdaj sem videla,da bi preko neta iskala.Ja saj obtajajo razni chati kjer so napisana leta.Al pa na pride na moj forum je kar nekaj takih samskih za njena leta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 21:23:39   
Gina
Kaj pa kakšen pevski zbor, pa planinsko društvo, pa knjižni molji, pa razstave, pa prireditve, pa plesne šole, pa učenje česarkoli pač že- - tečaji, pa internet nudi kar ok možnosti, joga, fitnes, lokalno športno društvo - odbojka, badminton...pač greš tja, kjer se ljudje družijo, ali pa tudi ne, važno, da so tam ljudje. Hecno, jaz sem npr. spoznala precej ljudi pri teku na smučeh, ki je čisto individualni šport, pa če se vsak dan srečaš, se začneš pozdravljati, pa klepetati, ko se ustaviš na koncu.., enako se zgodi, če laufaš zunaj po ustaljeni štrasi, ali pa seveda, če sprehajaš psa.....možnosti vsekakor so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 21:27:08   
Anonimen
A ma mogoče katera kakšnega samskega strica, očeta, brata, soseda??? user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 22:22:21   
Anonimen
Soseda(nekaj čez 50) je takšnega moškega našla v klubu osamljenih al nekaj takega. Imajo ob petkih plese, pa za praznike zabave, in tam se spoznajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 22:22:25   
Anonimen
Jaz, dva samska strica, stara nekaj čez 50.  Ampak priporočam samo enega od njiju. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 22:23:44   
Marogica
Očitno še ni prišel "njen" čas. Zato naj ne obupa in naj ne išče, vsaj zavestno oz. na silo. Ko bo, tako bo...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 22:24:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kako naj še išče "novega" partnerja


Naj ga neha iskat....:)

Pravi pride....vedno...ob pravem času, nič prej in nič kasneje....:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 22:29:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kako naj še išče "novega" partnerja


Naj ga neha iskat....:)

Pravi pride....vedno...ob pravem času, nič prej in nič kasneje....:)


To ji tudi jaz pravim, ampak osamljenost je večja od razuma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 22:31:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To ji tudi jaz pravim, ampak osamljenost je večja od razuma.


Kaj pa, da si najde družbo pri vseh teh dejavnostih? Če je aktivna, športnica....ni vrag, da bi bila ves čas sama :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
7.12.2007 23:39:09   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To ji tudi jaz pravim, ampak osamljenost je večja od razuma.


To je res, vendar je tudi ljubezen večja od razuma. Takrat, ko je lepa in takrat, ko je manj lepa...kar je tudi sama doživela. Zato naj počaka...ker se splača. In kaj pomeni biti osamljen oz. KDAJ je človek osamljen? Lahko je tudi takrat, ko je v vezi z "napačnim" partnerjem. Katera osamljenost je hujša?

Pa še nekaj...tvoja kolegica je v tem decebru malo manj "vesela", drugo leto pa mogoče ne bo več. Naj si kaj lepega zaželi za Novo leto....user posted image  Vsi smo šli skoz to...pa smo sedaj srečni...vsaj zase lahko to potrdim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako najti partnerja pri 50-ih?
8.12.2007 0:50:58   
baguSka
To je res, vendar je tudi ljubezen večja od razuma. Takrat, ko je lepa in takrat, ko je manj lepa...kar je tudi sama doživela. Zato naj počaka...ker se splača. In kaj pomeni biti osamljen oz. KDAJ je človek osamljen? Lahko je tudi takrat, ko je v vezi z "napačnim" partnerjem. Katera osamljenost je hujša?


Tocno neki tacga sem hotla sama napisat, pa me je marogica prehitela.. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
8.12.2007 12:19:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?