|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubim te.
9.1.2008 12:19:02   
mami_miki
A vam je vseeno, če vam vaš partner ne reče nikdar: rad te imam, ljubim te...

da vam npr. samo to kaže...

ali morate slišat vsakih toliko časa: ljubim te, kako si lepa,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:21:09   
TIA22
Se mi zdi,da je lepo če vsake toliko časa slišim to. Ali pa da mi po sms pošlje. Kar nekakšnen občutek topline me prešine. Lepo je če nam kažejo, da nas ljubijo, še lepše če nam to povejo...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:21:52   
plenicka
...ker ga nimam, mi je trenutno vseeno...
...drugače pa sem tip človeka, ki mora slišati in občutiti, da me ima partner rad...no, vsaj nekaj od tega...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:23:20   
Anonimen
Lepo je to slišati ja ampak,da bi mu jaz mogla reč kaj hočem slišat adijo.

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:28:31   
sneguljčica
ja, je lepo slišat, ampak če je iz srca in ob pravem trenutku in s takim glasom, da zraven še začutiš, ne pa zato, ker misli, da mora rečt in so besede hladne, kar mimogrede...
Pa tudi moj rad to sliši, jaz to vem, zato mu ni treba prositi, da bi slišal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:29:04   
piščanc
če samo kaže, je čist super.

če pa reče, ko to res misli, pa tudi

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:30:19   
Njuškalo
Ma ja...mislm, da bi mi bilo vseeno, verjetno zato, ker sem včasih že sita tega, da to kar naprej poslušam.Res večkrat ma fulkrat na dan..ljubim te, žena...kako si lepa bla bla...sej je fajn pa vse..samo včasih mal pretirava.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:30:25   
sončnica24
Meni je všeč da mi to reče, sicer ne vsak dan ker se mi potem zdi da je to že z navade ampak vsaj tu pa tam pa ja, mi je to všeč. 

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:37:59   
puncica
mi si itak kr naprej govorimo rad/a te imam in lubčkamo al je to od otrok kdo al pa moj dragi al pa jaz tako da men je to čist samoumevno da je poleg tega da pokaže (otrok ali partner) to tudi pove. Vsaj jaz sem taka.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:39:29   
tinkatonka
mi si itak kr naprej govorimo rad/a te imam al je to od otrok kdo al pa moj dragi al pa jaz tako da men je to čist samoumevno da je poleg tega da pokaže (otrok ali partner) to tudi pove. Vsaj jaz sem taka.



Midva si vsaj 2× na dan rečeva ljubim te. Pa tud sinu povem vsak dan, da ga imam rada.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:41:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

ja, je lepo slišat, ampak če je iz srca in ob pravem trenutku in s takim glasom, da zraven še začutiš, ne pa zato, ker misli, da mora rečt in so besede hladne, kar mimogrede...
Pa tudi moj rad to sliši, jaz to vem, zato mu ni treba prositi, da bi slišal.


user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:43:16   
Anonimen
Vsak dan mu po telefonu povem, ko se slišiva, ko sva doma se stisnem k njemu in mu rečem samo RTM. Nasmeh mi pove dovolj. Seveda pa tudi dobim od njega vsak dan pozornost in lepo besedo.
Tudi če se kdaj pičiva, kar enkrat vmes kdorkoli od naju reče, sej te mam rad(a) in pove dovolj ta beseda, da prenehava z brezveznimi pričkanji.

Ne da mi je to nuja, se pa lepše vsekakor počutim, še najbolj takrat ko to najmanj pričakuješ.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ljubim te.
9.1.2008 12:43:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: plenicka

...ker ga nimam, mi je trenutno vseeno...
...drugače pa sem tip človeka, ki mora slišati in občutiti, da me ima partner rad...no, vsaj nekaj od tega...


Enako..

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:05:53   
Strawberrie Cherrie
Meni je vseeno ali mi to pove 100x dnevno ali nikoli, važno mi je, da mi pokaže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:12:04   
lukec
Bolj je važno, da pokaže. Je pa lepo slišat tudi, ko pove.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:13:49   
lelaval
Je že fajn slišat, ker potem se res te besede dopolnjujejo z dejanji in veš, da je to ljubezen. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:17:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Je že fajn slišat, ker potem se res te besede dopolnjujejo z dejanji in veš, da je to ljubezen. user posted image


To pa itak!!!user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:19:46   
Anonimen
Meni je ljubim te preveč osladno. Ne vem zakaj.Teh besed še nikoli nisem izgovorila.
Lepše mi je Rad te imam.
Besede sploh niso tako pomembne.Pomembna so dejanja.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:20:27   
Anonimen
Midva sva ravno  zdanjič govorila o tem. On je bil prvi, ki mi je sploh rekel, da me ljubi. Nikoli mi nihče prej ni rekel, tega....razen rad te imam...in mi je bilo ful čudno...in sama tudi tega nisem uporabljala....dokler nisem spoznala njega user posted image

Je pa hec, kako se tega navadiš.
Če mu kdaj rečem rada te imam, mi vedno reče: A ljubiš me pa ne? user posted image  

Si pa dostikrat to rečeva. Pa otroku tudi velikokrat rečeva, da ga imava rada. Ker mi je to tako lepo...prileti Gašper in se mi vrže okoli vratu in me poljubčka in reče : rada te imam moja moja mami user posted image

Meni je všeč vsakodnevno izkazovanje ljubezni....objemi, poljubi in besede....

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:20:37   
pety78
Mojemu pa te besede ne gredo z jezika....user posted image user posted image user posted image Mu je nerodno, al pa me ne....kaj pa vem. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:21:17   
Anonimen
RTM je res bolj domača beseda.user posted image  No,v slengu lubm te pa ni tako slabo slišat, ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:23:58   
Anonimen
Vem, da sem čudna, ampak ko mi je enkrat rekel ljubim te, mi je bilo nerodno.Morda zato, ker se te besede največkrat uporabljajo v knjigah in filmih- pocukranih user posted image  v resničnem življenju je bolj pogosto Rada te imam.
Pa tudi bolj domače in tople so te besede.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:25:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Vem, da sem čudna, ampak ko mi je enkrat rekel ljubim te, mi je bilo nerodno.Morda zato, ker se re besede največkrat uporabljajo v knjigah in filmih- pocukranih user posted image  v resničnem življenju je bolj pogosto Rada te imam.
Pa tudi bolj domače in tople so te besede.


Pri nama isto. user posted image  Sem že prav pomislila kaj ta beseda sploh pomeni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ljubim te.
9.1.2008 13:56:22   
Anonimen
Meni pokaže in pove. Jaz rabim oboje in bi mi bilo verjetno težko, da ne bi povedal tega, ampak v bistvu je res bitstveno, da pokaže, ker govoriti v prazno je itak brez veze. Samo poslušat in ne čutit tega - to ni to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ljubim te.
9.1.2008 14:08:29   
sneguljčica
meni so besede "ljubim te" lepe in čisto nič čudno mi ne zvenijo, seveda, ker sem jih vajena. Preden sem ga spoznala in dejansko to čutila do njega, sem pa tudi jaz bila prepričana, da tega pa že ne bom nikoli govorilauser posted image
Je pa čisto jasno, da če bi mi delal probleme in se potem tako skušal odkupiti... to pa neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?