|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imajo moški meno?
30.1.2008 18:46:27   
TIA22
No, ker moj je tak kot da jo ima! Samo nekaj tečnari in za vsako stvar bi se skregal. Takoj dvigne glas in vse mora imeti prav. No, ko je bila polna luna , sem ga še poskušala razumeti, kaj pa zdaj ko ni več polne lune? Je prišel v meno??? No, ko je glih v takih letih!user posted image   Potem pa še pravi, da mu je kar naenkrat vroče in potem ga zebe...MENA?user posted image user posted image

A vaši so pozitivci ali negativci?

Ker moj je ultra negativec, jaz pa hiperpozitivka!! Kot krava in sedlo  se ujemava...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 18:51:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Ker moj je ultra negativec, jaz pa hiperpozitivka!! Kot krava in sedlo  se ujemava...


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, menda da imajo tudi moški meno, samo da je veliko blažja kot pri ženskah. Včasih so temu rekli kriza srednjih let.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 18:52:38   
Anonimen
Nekaj podobnega kot menopavza jih doleti, reče se andropavza, vendar ga ni za obsojati prehitro user posted image

Moj bi tud vedno rad imel prav, pa ni še niti 30 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 18:54:50   
Anonimen
Tretja pubertetauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 19:10:42   
srki
Na najin današnji fajt, bi rekla da ja. Samo se je za vprašat, ali sem jaz, ali onuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 20:30:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

No, ker moj je tak kot da jo ima! Samo nekaj tečnari in za vsako stvar bi se skregal. Takoj dvigne glas in vse mora imeti prav. No, ko je bila polna luna , sem ga še poskušala razumeti, kaj pa zdaj ko ni več polne lune? Je prišel v meno??? No, ko je glih v takih letih!user posted image   Potem pa še pravi, da mu je kar naenkrat vroče in potem ga zebe...MENA?user posted image user posted image

A vaši so pozitivci ali negativci?

Ker moj je ultra negativec, jaz pa hiperpozitivka!! Kot krava in sedlo  se ujemava...


u, ti mater, a to je pol touser posted image Pri nas isto stanje. Pri katerih letih pa pride do tega "pojava"?

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 20:51:55   
Anonimen
Kaj pa nosečnost? Ker meni to delujejo kot nosečniški znaki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imajo moški meno?
30.1.2008 21:02:12   
TIA22
Kafetka, pri mojem pri 40!!!!

Če je nosečuser posted image   No, saj zgleda kot da bo res glih kar rodil!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imajo moški meno?
26.2.2008 20:12:40   
nasmejani
 Moški nimajo meno.
A to ko godrnjajo ni mena ampak otročarija.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imajo moški meno?
27.2.2008 11:16:55   
deja27
moj je že sedaj zmerm bl sitn,pa ma še pol leta do 30.kaj šele da pride v meno al kr kol imajouser posted image sam kovčke pauser posted image user posted image

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imajo moški meno?
27.2.2008 11:18:39   
tanikaa
Mena pri moškem? Še slabe štiri tedne mam časa, da razmislim, ali bom rekla da. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imajo moški meno?
27.2.2008 11:20:22   
taja27
Mena pri moškem? Še slabe štiri tedne mam časa, da razmislim, ali bom rekla da.

_____________________________



tanikaa ... nehi brat DiPO, da se nouš res premisnla!!user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imajo moški meno?
27.2.2008 13:33:55   
gojska
valjda, da majo moški meno.
Ne vem , če tvoj - sem sigurna, da je premlad za to.

Moške vrže okoli 50, ko so otroci že zrasli in se sami sebi zasmiljo in mislijo, da zamujajo bog ve kaj v lajfu in lepo zapustijo ženkico, zaradi ene vsaj 10let mlajše.
Pol pa vidjo da ta mlada ne zna tko srajce zlikat k žena. Ričet je zanjo jezikovna posebnost. Zato zapusti tudi njo.
Njegova žena se medtem vpiše v tečaj angleščine in na jogo. Zadovoljno ugotovi, da ji še nikoli ni bilo boljše.
Vsak dan poje skledo solate in ričet skuha samo še za najstarejšega sina. Če ji zmanjka denar zateži možu (kar po dolgoletni praksi res obvladauser posted image ) mož pa ji z veseljem, da nekaj eurčkov, sam zato da je za božič povabljen na večerjo.

To je ena od možnoh posledic moške mene.
Poznate tudi v koga??

user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imajo moški meno?
6.3.2008 13:16:40   
žirafica
Moški imajo več faz pubertete...

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Imajo moški meno?
7.3.2008 0:04:30   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: gojska
To je ena od možnoh posledic moške mene.
Poznate tudi v koga??

user posted image


-------------------------
Jaz sem pa slišala, da se lahko zgodi, da moškega, ki zapusti 1.ženo zaradi 2. ženske, ima 2. ženska čez čas tako poln kufer, da je pripravljena 1.ženi (torej, tisti zapuščeni) plačat mesečno par 10€, da vzame tipa nazaj user posted image  user posted image  user posted image !
(bi rekla, da je možno, da niti ni to tako daleč od resnice)

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Imajo moški meno?
9.3.2008 7:07:46   
Anonimen
Če sodim po sebi lahko rečem, da moški iz pubertete enostavno ne stopijo user posted image

V bistvu menim, da je stvar posameznika kako doživlja različne življenjske "prekretnice" (ali sem prebral premalo knjig ali pa slovenski izraz za to res ne obstaja?). Kako se z njimi soočamo, kako se z njimi nosimo? Pri sebi ugotavljam eno stvar, ki me počasi vodi do enega spoznanja katero me niti malo ne razveseljuje. Normalno, da tega tukaj z vami ne bom delil, kar želim reči je to, da je to stanje pubertete oz. menopavze pri moškem povezano z njegovim uveljavljanjam v družbi. Vse preveč močne so družbene zahteve kakšen naj bo sodoben, uspešen moški, vse preveč nas bombardirajo z edino sprejemljivimi vrednotami (tudi pri ženskah je tako) in ljudje morajo največkrat pribežati maskam, ki si jih nadevamo, da bi na ta način skrili svoj pravi, pristni jaz - nesprejemljiv za današnji čas in način življenja.

Da ne serem predolgo, čika Cane je en velik del življenjske filozofije strnil v enem samem verzu:

"Kakav trag, ostavljas za sobom?
Sta te cini slobodnim, a sta robom?
Jer covek dva lica ima.
Jedno taji, drugo pokazuje svima."

Patribrejkers - Ćutanje   

Jasno je, da imamo kot posledico, eno histerično, nevrotično civilizacijo.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 9.3.2008 7:10:04 >

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?