|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partner...
12.4.2008 13:41:44   
s.k..
kaj ima še katera takšne težave s partnerjem kot jaz moj je postav katastofalen! ko ima slab dan takrat krivi za vse mene in meni to počasi prekipeva pa nevem kaj naj naredim

pomagajte mi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partner...
12.4.2008 13:46:08   
baguSka
mi ti bomo zelo tezko pomagali... si bos zal mogla kar sama! najdita resitev skupaj... poiscita vzrok njegove slabe volje... in ce ne gre drugace, se takrat ko je slabe volje umakni nekam stran od njega... naj ti ze zjutraj pove, da ima slab dan, ti pa pojdi za cel dan nekam sama... bolje to, kot da slabo energijo prenasa nate... seveda ce nic drugega ne pali, kar pomeni, da mu je se tezje, ce mu ti 'tezis' in ga s tem spravljas se bolj v slabo voljo... ni pa fino, ce se to dogaja vsak dan!? nisi povedala kok pogostokrat se vama to dogaja!?

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partner...
12.4.2008 13:52:41   
s.k..
ma usakih toliko časa kaj pa vam kako pogosto ni tako pogosto je pa takrat bol hudo!!
najbol je hudo to ker takrat ostanem sama in se nimam skom za pogovarjat in to še mene spravi v bed!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partner...
12.4.2008 13:54:41   
baguSka
najbol je hudo to ker takrat ostanem sama in se nimam skom za pogovarjat in to še mene spravi v bed!


caki zdej pa ne stekam... prej si rekla, da se vedno spravi nate, zdej pa pravis, da si takrat vedno sama!?user posted image

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partner...
12.4.2008 14:10:38   
s.k..
ja ker takrat ko se skregama on vedno odide s kolegi jaz pa ostanem sama doma

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partner...
12.4.2008 14:14:13   
baguSka
Torej ce je on slabe volje, sledi: on krivi tebe, se potem skregata in nato on odide ven s kolegi!? A tko?

Ce je to tko, potem to dela nalasc, ker si zeli it nekam vn s kolegi in si je izbral to taktiko... tko jaz razumem to. Da si pac dneva ne zeli prezivet s tabo in gre raj s kolegi in potem to tko odigra.

Mah ne vem. Dej dons me mal z rezervo vzam, ker sem glihkar ustala..

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partner...
12.4.2008 14:18:32   
natpia
Hello, sem se prijavila...po doolgem času. Glej, jaz imam tudi podobne težave, pa iščem vzroke že kar nekaj časa. Prišla pa sem do zaklučka, da v odnosu ne štima vse kot bi moralo. Najbrž je tudi pri tebi tako.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partner...
12.4.2008 14:22:05   
kajajaka
probejta si vzet čas vsak zase in skupaj brez otrok-a...

On mora iti ven s kolegi, da se mu ne zmeša, ti pa tudi... Naj kak večer on popazi, pa pojdi ti na kafe s kolegicami... Tako boš tudi ti manj znervirana. Sestavita si urnik kdaj kateri... vsake toliko pa pojida skupaj... da obudita čas pred otrokom... Naj kakšna babica, teta ali kolegica počuva... Uspeh zagotovljen!
Po moje ima tvoj dragi krizo, ker ni več na prvem mestu pri tebi in družini... in se počuti zapostavljenega. S frendi je pa on glavni... Saj to je normalno, samo speljita to brez kreganja...

user posted image  sej bo!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partner...
12.4.2008 14:25:54   
s.k..
pa ja je tko!
pa sej drugač je pa ful sladek sam men počesi to prekipeva sej ni panike če je živčen in mora to dat ven iz sebe ampak zakaj vedno nad mano!!!!
je pa kar bolše ko slišim da je še kdo ki ima enake probleme

(odgovor članu natpia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partner...
12.4.2008 14:27:18   
kajajaka
s.k. VSI IMAMO PROBLEME.
samo polahko, moški so veliki otroci... jih je treba malo v rokavicah, pa dosežeš vse...

srečno bejba, pa pogovrta se.

lp,

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partner...
12.4.2008 14:29:04   
s.k..
ja to  pa drži da so moški veliki otrociuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partner...
12.4.2008 14:31:10   
kajajaka
user posted image user posted image

si že boljše volje, ne? to je bil tudi moj namen!
Vse bo ok!

lp

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partner...
12.4.2008 14:32:51   
s.k..
hvala za spodbudne beseda je res kar bolš!!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partner...
12.4.2008 14:34:39   
natpia
Moj je tak otrok, da so se zadeve začele zato, ker naj bi jaz posvečala več pozprnosti tamali. In bila sem pobudnik, da greva ven se zabavat ipd., vendar mu sploh ni bilo do tega. Rajši je šel in še vedno gre s kolegi. Problem je dostikrat, ker ženska preide v neko drugo stanje ko rodi otroka, nekateri moški pa tega ne razumejo. To je pri naju. Da ne omenjam, da skrbim za svojo zunanjost bolj kot pred porodom ( tako da tudi s tega vidika ni opravičila).Ponudila sem mu celo da bi šla k svetovalcu, pa noče. Ne vem več, kaj naj naredim.

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partner...
13.4.2008 12:23:08   
Anonimen
pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal user posted image



(odgovor članu natpia)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partner...
13.4.2008 12:54:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natpia

Moj je tak otrok, da so se zadeve začele zato, ker naj bi jaz posvečala več pozprnosti tamali. In bila sem pobudnik, da greva ven se zabavat ipd., vendar mu sploh ni bilo do tega. Rajši je šel in še vedno gre s kolegi. Problem je dostikrat, ker ženska preide v neko drugo stanje ko rodi otroka, nekateri moški pa tega ne razumejo. To je pri naju. Da ne omenjam, da skrbim za svojo zunanjost bolj kot pred porodom ( tako da tudi s tega vidika ni opravičila).Ponudila sem mu celo da bi šla k svetovalcu, pa noče. Ne vem več, kaj naj naredim.

Ljubosumnost, ker ni on na prvem mestu?

(odgovor članu natpia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partner...
13.4.2008 13:07:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: s.k..

kaj ima še katera takšne težave s partnerjem kot jaz


Ne.
Jaz jih imam samo sama s sabo.

(odgovor članu s.k..)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partner...
13.4.2008 13:16:42   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: s.k..

kaj ima še katera takšne težave s partnerjem kot jaz moj je postav katastofalen! ko ima slab dan takrat krivi za vse mene in meni to počasi prekipeva pa nevem kaj naj naredim

pomagajte mi


Edino ko ti lahko pomagam je rešitev da ga pustiš
in poiščeš mene,
Ko ti bo zmano prekipelo se vrneš svojem bo vido da mu lahko uideš.
In tko se bo spremenil.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: partner...
14.4.2008 8:31:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: s.k..

kaj ima še katera takšne težave s partnerjem kot jaz


Ne.
Jaz jih imam samo sama s sabo.


Good point!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: partner...
14.4.2008 9:13:16   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

IZVIRNO SPOROČILO: s.k..

kaj ima še katera takšne težave s partnerjem kot jaz moj je postav katastofalen! ko ima slab dan takrat krivi za vse mene in meni to počasi prekipeva pa nevem kaj naj naredim

pomagajte mi


Edino ko ti lahko pomagam je rešitev da ga pustiš
in poiščeš mene,
Ko ti bo zmano prekipelo se vrneš svojem bo vido da mu lahko uideš.
In tko se bo spremenil.




user posted image user posted image user posted image user posted image


hehehehe ta je bil pa še najbolj hecen odgovor.

zdaj pa resno....ne pusti tvojemu, da te sprovocira in da svojo slabo voljo spušta ven nad tabo, če nisi ti kriva za njo. Razumem da mora met vsak človek nek varnostni ventil, ki ga občasno treba sprostiti, ampak , da bi pa bila ti vedno grešni kozeluser posted image ....tako pa tudi ne gre.
ko vidiš da je slabe volje idi na sprehod, ali pa se umakni v splanico....ali nekam kjer te bo on čim manj videl. na ušesa si daj slušalke in si veselo prepevaj poleg.

ko se po pomiril, pa se kar pogovorita.




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partner...
14.4.2008 11:20:05   
srki
Očitno je tip človeka, ki se spravlja na bližnje, kolege pa ima za tolažbo.  Poskusi se še ti na njega spravit pa mu kaj očitat.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partner...
14.4.2008 11:33:01   
naivka
Ta način oz. taktiko  za doseganja svoje volje ima najbrž že v krvi.Na tebe znese svoje frustracije,saj ve, da je za večin tega za  kar tebi pripisuje krivdo, kriv sam.Neodgovoren je bil in bo ostal dokler drugi odgovarjajo in prenašajo njegove napake in krivdo.Ti žreš sebe, on pa kot praviš,uživa s prijatelji.Jih vsaj poznaš? Za kakšnim takim druženjem/pivom se lahko tudi ljubica skriva.
Vzrok je seveda vedno tečna žena. Poznam tak primer zato to omenjam.

Po drugi strani pa, daj sprobaj ti to njegovo taktiko.KO pride domov ga naderi in se poberi iz hiše.Saj tudi ti lahko najdeš kakšen razlog. Pa naj on razmišlja kaj in kako.Ali pa ko začne najedat, ti takoj na vrata, brez besed.Če nimaš kam drugam obredi kak trgovinski center, pomeri kakšno lepo oblačilo,čevlje,pojdi v kino,knjižnico,povzpni se na bližnji hrib.Možnosti je malo morje, obveznosti doma bodo počakale.Z njimi  sicer lahko moža malo bolj obremeniš,čeprav mislim da mu to ne diši najbolj.si ga razvadila.Zdaj bo težko te navade spremeniti.Ne vztrajaj za vsako ceno.poskrbi zase in otroke, če jih imaš.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partner...
14.4.2008 15:09:14   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: s.k..
težave s partnerjem kot jaz moj je postav katastofalen! ko ima slab dan takrat krivi za vse mene


IZVIRNO SPOROČILO: s.k..
najbol je hudo to ker takrat ostanem sama in se nimam skom za pogovarjat in to še mene spravi v bed!


Ustvarjaš si življenje. S čemer se boš zadovoljila sedaj, boš imela celo življenje - razen če boš razdrla, v obeh primerih zelo slaba varianta.

Razčisti si, kakšno življenje želiš, kakšen odnos s partnerjem želiš. Nato mu daj priložnost. Eno in naravnost. Če mu ni do spremembe, potem se je on odločil namesto tebe.

(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partner...
15.4.2008 13:27:42   
s.k..
joj punce ko bi ve vedle kaj vse sem že dala skozi pri njem tako da včasih bi najraje kar šla od doma ampak kaj ko to ni tako enostavno! drugim je lahko svetovati ko pa si sam v taki situaciji pa včasih človek enostavno neve kaj bi narediv. pa saj bo tako ali drugače vsi moramo kdaj dati kakšno takšno lekcijo skozi

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partner...
18.4.2008 0:06:50   
Rivi
Evo, sem našla eno knjigo na to tematiko: Susan Forward: Moški, ki sovražijo ženske in ženske, ki jih ljubijouser posted image

_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu s.k..)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!