|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolhe!!!
17.10.2010 18:25:26   
škorpijončica
Živjo

mačku sem pozabila dati ampulo proti zajedalcem in mi je v stanovanje prinesel bolhe! In zdaj je cela panika! Imam 13mesecev staro punčko, ki se še vedno plazi po tleh za mačkom. Zdaj že skačejo po preprogi in postelji, še na nas so se spravle.Kako naj se znebim bolh, če pa ne smem špricat z biokilom ali čim podobnim? Če katera ve kako pomaga,lepo prosim! Najraj bi spokala kufre in šla...mogoče v norišnico :) Hvala za odg.

< Sporočilo je popravil škorpijončica -- 17.10.2010 18:26:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 18:29:25   
saruška
z biokilom... pa še muco operi z njim, samo pazi da mu ne gre v učke al usta. bojo hitro pocrkale.

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 19:05:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: saruška

z biokilom... pa še muco operi z njim, samo pazi da mu ne gre v učke al usta. bojo hitro pocrkale.


ja, ce nimas doma plazecega malcka... user posted image

ampak zal res ne bo druge, ker bolhe so ZEELOO trdovratne! se bosta morale pac z malcico za nekaj ur umaknit iz stanovanja... se boljse kar za cel vikend! in se stanovanje in macka medtem razkuzi... obstaja miljon enih zadev, vcasih tud biokill ne pomaga. pri veterinarju imajo neko super stvar za dezinfekcijo, ki res pomaga. ampak kot sem ze rekla, bos nujno morala zapustit stanovanje za minimalno en dan, drugace ne bos nic resila..

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 19:23:26   
Jessy
Mi smo vključili globinski sesalec in presesali preproge, posesali tudi po parketu, nato še vse zelo natančno zmili po tleh, mačka pa okopali s šamponom, da jih je nekaj pocrkalo, nato je dobil ampulo za vrat in je bil mir. Je to res kar težko odpraviti. Mislim, da smo kar ves teden sesali in zmivali po tleh....ampak, otrok pa res takrat še nismo imeli in je bilo lažje.

Srečno!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 19:27:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: saruška

z biokilom... pa še muco operi z njim, samo pazi da mu ne gre v učke al usta. bojo hitro pocrkale.


ja, ce nimas doma plazecega malcka... user posted image

ampak zal res ne bo druge, ker bolhe so ZEELOO trdovratne! se bosta morale pac z malcico za nekaj ur umaknit iz stanovanja... se boljse kar za cel vikend! in se stanovanje in macka medtem razkuzi... obstaja miljon enih zadev, vcasih tud biokill ne pomaga. pri veterinarju imajo neko super stvar za dezinfekcijo, ki res pomaga. ampak kot sem ze rekla, bos nujno morala zapustit stanovanje za minimalno en dan, drugace ne bos nic resila..

Ja, se strinjam.

Obstaja prav en specialen sprej proti bolham, ki se ga razprši po vsem stanovanju, samo se zdajle ne spomnim imena...

Evo, sem se spomnila: Desektin.


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 17.10.2010 19:29:57 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 19:37:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Desektin.



to je to ja user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 19:42:47   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Desektin.



to je to ja user posted image



Aha, desektin je super, ampak potem res poškropit za en vikend bajto zapret in bo vse pocrkalo.


< Sporočilo je popravil *alja* -- 17.10.2010 19:43:38 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 19:51:14   
Arwenko
Mačku takoj ampulo gor, pa ga skopat čez 3 dni, prej ne, ker boste ampulo sprali. Pol pa tako, vzet kr biokil in našpricat vse prostore, vi se pa za 3-4 ure pol ven umaknit vsi. Vso posteljnino, zavese, tepihe, vse pa preprat , sedežne prav tako našpricat in posesat s kakšnim vodnimm sesalcem, itd. Postopek bo treba najverjetneje ponovit čez nekaj časa, ko se cikel bolh zaokroži, ker vsi ti preparati delujejo na odrasle bolhe, ne pa tudi na ličinke. 

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolhe!!!
17.10.2010 21:43:35   
škorpijončica

Aaaaa, men se bo zmešal... Najboljš da kar stanovanje prodam pa se preselim! Ma problem mi je, da se bojim, da bi bilo strupeno za mojo punčko, ki se plazi po pohištvu in da vse v usta. A pa naj jogije tud našpricam? A ima kdo parni čistilez za posodit? Najamem za kakšn teden, denarja za novega nimam. Sicer pa grem ju3 direkt do veterinarja po frontline.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?