|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nevesta- od kje
21.5.2008 7:50:07   
NATAŠI
Mene pa zanimajo odgovori tistih nevestic ki imate že otročka in ste se odselile iz svojega doma k partnerju ... od kje ste šle na poročni dan... ste šle prespati domov v svojo posteljo (bivšo user posted image ) ali ste šle kar iz novega doma skupaj s partnerjem in otročkom?

hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 8:03:57   
Lunca1
jaz sem spala pri naju doma, tamalo sva dala pa k mojim staršem (1,5 let)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 8:17:37   
kristinaj
sestra se je poročila ravno na prvi roj dan svoje hčere. stanovala sta pri njemu. bilo je tako, da v petek smo imeli žurko pri nas doma- parton, za vse, spala sta pri sebi doma, mala pa pri nas.... v soboto smo se dobili pri njiju, od tam smo šli še k nam in potem na grad se civilno poročit in potem na večerjo.....


ti pejdi iz novega doma, saj si tam sedaj doma in ne več na svojem domu :=)))

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 8:22:47   
bt08
Nataši,mi bomo spali tako kot vsak dan,samo zjutrej po frizerju bova z Ožbejma šla domov,moj bivši dom,zato da me ne bo videl v obleki,da bo kaka solzica padla.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 8:28:24   
bodoča
Midva sva spala skupaj, potem pa je on zjutraj šel na svoj prejšnji dom in od tam prišel po mene. Otrok pa še nisva imela, če pa bi že bil pa pa zanj poskrbela moja mama .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 9:14:32   
MAŠKA
Spala sva še skupaj, ker sva že bila takrat v svoji bajti. Potem sem zjutraj dirkala k frizerju, potem sva pa šla na vsak svoj stari dom, (ta mala je šla seveda z menoj), da so bile mamike  zadovolje in so se lahko še malo pojokcale in da smo se uradno poslovili.
Njegova žlahta se je zbrala pri njemu, potem so vsi prišli k meni, kjer se je zbrala moja in potem smo šli vsi skupaj najprej k cerkveni poroki, nato pa še k civilni.
Blo je sicer lepo, ampak se mi zdi, da so si stari s tem naredili toliko dela in skrbi, da bi bilo veliko lažje, če bi se vsi skupaj zbrali kar pri cerkvi.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 9:28:13   
timika
Vsi skupaj smo spali pri mojih, ker sicer živimo 100 km stran, se je pa vse dogajalo na mojem koncu.

Tako da...moj je slavnostno prišel pome k frizerju...res je bilo smešno, on je šel po šopek pa narezke in sadje za k meni doma, jaz pa namazat pa sfrizirat in ker je bil junij, je k frizerju prikolovratil s tistim metrskim šopkom, ker baje da ni hotel, da konc vzame v avtuuser posted image . 9mesečnik se je pa medtem doma z babi zabaval. Luštno je bilo, je pa res, da smo imeli samo cerkveno poroko, krst in večerjo z zabavo, zadeva se je začela ob pol šestih zvečer in ni bilo vseh ceremonij prej.

Uživajte!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nevesta- od kje
21.5.2008 10:10:28   
zabica26
Spala sem z bodočim možem in otrokom.
Zakaj bi hodila k staršem, če živim drugje in smo družina?

Še župnik mi je reku, da naj pridemo v cerkev midva z možem in priči. Oče nima tukaj kaj delat, če me je oddal že nekaj let nazaj...da je to vse blef. Se mi je najprej mal čudno zdelo, ampak v bistvu je to res. In je izpadlo lepo in super. Me je pa oče oddal na civilni poorki.

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nevesta- od kje
31.5.2008 10:57:04   
mišk
Čeprav sva že prej živela skupaj (nekaj mesecev), sva s hčerkico šli večer prej k meni domov, tam prisostvovali postavljanju mlajičkov, prespali in na poročni dan je ženin s svati prišel po naju.
Taka stara navada, a meni je blo ful fajn.user posted image

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nevesta- od kje
31.5.2008 14:20:52   
FLASK_A
MI bomo kar skup spali v našem domeku, zjutraj grem pa jaz k mojim se zrihtat pa vse pripravit, on pa pride potem po meneuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nevesta- od kje
1.6.2008 15:01:14   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

MI bomo kar skup spali v našem domeku, zjutraj grem pa jaz k mojim se zrihtat pa vse pripravit, on pa pride potem po meneuser posted image user posted image user posted image user posted image




enako...  mala bo pa kakšno urco odspala pri varuški, potem pa pride zraven.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nevesta- od kje
2.6.2008 10:02:46   
NATAŠI
flaška in maya ... kaj pa če bi vama mlaje postavli a potem bi šle pa že prespat na svoj prejšnji dom?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nevesta- od kje
2.6.2008 12:11:12   
baguSka
jst sm bla pa v soboto na poroki, ko smo se VSE - vkljucno z zeninom zbrali v cerkvi, nevesto pa je potem do oltarja pripeljal njen OCE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  men je blo to fuuuull carsko izpeljano!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nevesta- od kje
2.6.2008 12:11:57   
baguSka
smo se VSE


ups.. VSI!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nevesta- od kje
2.6.2008 13:03:10   
maya2
pri nas postavljajo šrangouser posted image tam sta postavljeni dve smreki, ki ju nato priči odkupita, mlajev pa ne postavljamo.... tko da bom kar lepo doma pančala... mojga bom pa v dnevno poslala, da mu ne bo kaj na pamet padlouser posted image user posted image user posted image (sej neuser posted image )


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nevesta- od kje
2.6.2008 13:04:02   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jst sm bla pa v soboto na poroki, ko smo se VSE - vkljucno z zeninom zbrali v cerkvi, nevesto pa je potem do oltarja pripeljal njen OCE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  men je blo to fuuuull carsko izpeljano!!!


tak je vsaj plan pri meniuser posted image , ati ma že zdaj tremouser posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nevesta- od kje
2.6.2008 13:29:25   
NATAŠI
pri nas pa postavijo mlaje na petek večer in potem na soboto se pa šranga naredi ko pride ženin nevesto iskat na njen dom in to pred odhodom od doma .. tako da full ne vem kako naj zdaj to speljem...

baguska ta protokol od tvoje sobotne nevestice je pa itak optimalen in mi je full všeč user posted image  user posted image  ampak pri meni se ga ne da speljat ker bo šranga

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?