|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:31:10   
tinadvojčica
...da je svet res nor.Imam nekega "prijatelja" ki ga poznam že zelo dolgo.Do zdaj smo se kar razumeli z družinama zdaj pa ko smo šli mi v bolnico je naokoli razlagal da mi je prav da imam bolane otroke kaj pa rinem z njimi ven v Kranjsko.Ej halo????Kako ti lahko sploh kakšen človek privošči bolanega otroka?
Aja naj povem da ima tudi on doma dojenčka tako da mi res ne bi smel privoščiti takšnih groznih stvari ker naj bi vedel kako to boli če sploh ve!
Očitno je svet vsak dan bolj pokvarjen.Tudi svojemu najhujšemu sovražniku ne bi privoščila takšne izkušnje!
Ja pa spet en "prijatelj" manj!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:32:51   
nenni
Tina ne sekiraj vse, vsaka palca ma dva konca, slej k prej, se vsa zloba povrne.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:35:18   
tinadvojčica
Pa saj vem ampak ne morem razumeti;tako sem trpela v bolnici ker sem mislila da izgubljam maoji pikici en debil mi pa to privošči.Da ga ni sram .....

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:35:56   
Žan Luka
Če imaš take prijatelje, sovražnikov ne rabiš!!!!!!! :(:zmeden:.
Pa ne se sekirat, glavno, da bosta tvoja dva sončka čim prej zdrava!:rozica: :bravo:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:37:19   
lutka
Eh,Tinadvojčica,za takšne be.... se ne sekiraj;).

Ne ve ša kaj njega čaka,je pa za druge vedno fajn bit pameten:zmeden:

Se pa za vsako kahlo rit najde......:)-:)-:)-

Bodite mi zdrave:rozica::rozica:

lp

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:41:44   
Anonimen
Malo z rezervo jemlji vse skupaj. Mogoče pa sploh ni res ali pa je kako drugače rekel, pa je okoli obrnjeno prišlo do tebe. Mogoče.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 11:41:46   
maruškaD
Jaz osebno ločim prijatelje in kolege. Prijateljev imam tako malo, da jih lahko preštejem na prste ene roke. Imam pa veliko kolegov. Zame je prijatelj tisti s katerim imaš res pristen odnos in se z njim/njo pogovoriš tudi najbolj zaupne zadeve. Vse ostalo so kolegi, s katerimi se lahko dobro razumeš, greš skupaj na izlet, žuraš,...

Ampak tale tvoj je pa podn od podna. Tudi jaz ne razumem kako lahko komurkoli privoščiš bolane otroke. svinjarija

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 12:04:24   
baguSka
Al pa celo to, da ti nekdo privošči smrt v družini...:((:((

In to družinski član!:((:(( Že 10 let se ne pogovarjamo!:grrr:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 12:16:46   
Anonimen
No, vsaj nekaj v tem je dobro. Da končno vidiš kakšen je, ker za takega človeka je bolje, da ga nimaš v bližini!


(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 13:33:56   
African queen
Ravno zaradi takih jaz sploh ne verjamem več v prijateljstvo.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 14:45:35   
Annny
Mogoče je pa kriva zavist:zmeden:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jaz sem pa ugotovila ...
23.2.2005 16:14:40   
SISI25
Jaz te pa na drugem forumu iščem.

Ne glede na to kam jih pelješ ti nihče ne bi smel kaj takega privoščit. Tak niti omembe vreden ni.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jaz sem pa ugotovila ...
25.2.2005 17:32:01   
Moyca_
tudi takšni prijatelji obstajajo, ja kaj moreš:(


jaz sem tudi gledala tvoj album, pa moram priznati da sem se tudi spraševala kako to da s takima malima greš na smučanje. Moja stara toliko kot tvoji pa si res ne znam predstavljat da bi jo peljala kam drugam kot pa na sprehod.
Sory, ampak tako pač jaz razmišljam

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Jaz sem pa ugotovila ...
25.2.2005 19:38:02   
tinadvojčica
Pa saj ni važno kam grem in s kom.Bistvo tega kar sem hotela povedati je to da mi nekdo privošči slabe stvari.Sem pa tudi jaz takega mišljenja da naj vsak počne s svojim otročkom kar želi,ne obsojam nobenega!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Jaz sem pa ugotovila ...
25.2.2005 22:04:38   
.ču
Vidla sem slikce s smucajna v tvojem albumu in ti lahko samo cestitam za pogum,da si se odlocla it in to z dvema pikicama:bravo:
Marsikdo tega ne bi bil zmozen in mislim,da ima Annny prav,ko je pomislila na zavist:(
Tud zase in za svoje veselje moras nekaj naredit,da lahko normalno funkcioniras in trosis energijo,ko skrbis za mali.

Dvomim,da je bila bolezen posledica dopustovanja v Kr.Gori.Tam sta bili puncki na svezem zraku,kar pa je samo koristno.
In Bog ne daj,da ti sedaj obtozujes sebe za bolezen.

Ne morem verjeti,da taki ljudje,kot je ta "prijatelj"res obstajajo:zmeden2:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Jaz sem pa ugotovila ...
27.2.2005 10:34:51   
banika
Tina dvojčica lepo pozdravljena !

Res je svet nor, ampak ti ga najbrž ne poznaš dovolj dobro, da bi lahko razločila med dobrim in slabim !
Kako veš, da ti je prijatelj želel le najslabše ? Je to povedal direktno tebi ali čisto tretji osebi ?
Svetujem ti, da prvo kar storiš, je da se prepričaš kaj točno je on s tem mislil in da nikakor ne delaš prehitrih zaključkov, da ti kasneje ne bo resnično žal, da si izgibila prijatelja.
Pa le zakaj bi on tako govoril o tvojih otrocih ? Čemu misliš, da bi mu to kaj koristilo ? Kje vidiš, da bi se mu to obrestovalo ? Nenazadnje na boš napisala, da si slišala nepreverjene informacije..., in da ti je žal... Le pokliči ga in se prepričaj kaj je resnično in kaj ne.
Pa srečno tebi in tvojima dvojčicama.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?