|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 9:24:36   
Anonimen
Vam zaupam včerjanšnje dogajanje:

Prideta na obisk sestra s 6-letnim sinom in takrat mora naš pokazat vse, kar zna (jezikanje, metanje igrač, verjetno vam je poznano:-))) O.K. greva v sosednjo sobo, se dogovoriva, kako naj se obnaša, itd. Obljubi, da bo v redu.

Prideva nazaj:ista zgodba:hudicek:.
Potem sta odšla, midva pa sva šla po tastarga v službo. V avtu seveda sledi predavanje, enih 5 minut, kaj in kako, da ni bilo lepo, itd....
"Razumeš?"
Tišina. "Verjetno premišljuješ, kaj sem ti povedala, lepo."
"Mama, k misls, da sem naglumen?" (misliš, da sem neumen? )

Ej, ti :hudicek:, ti, kaj še bo???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 9:34:57   
nejcko
Ja, Al bina, tile triletniki so hudički. Naš nam zadnje čase s takimi servira, da me včasih kar na tazadnjo vrže.
Evo, eno, ki me je skoraj v grob spravla...
Decembra smo bili na morju, greva po ulici, mali stopi v prvo lužo. Mu rečem, da nima škornjev in da ve, da ne sme po lužah... pa spet stopi v naslednjo. Spet ga opozorim, on pa meni:
"PUSTI ME ŽIVETI."

Haloooooo????!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 9:35:34   
Tashaia
:)-Faca mala!! Komaj čakam, da bo tudi moj kaj takega prijavil!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 9:37:08   
Anonimen
Ja, tale je tud močna:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 9:48:23   
Lenny
Ej, vedno boljše štose imajo, ti naši mulčki.
Naš "dvoinpolletnik" je zadnjič zjutraj svoje zokne na tla vrgel, babica mu reče, naj jih pobere in da na posteljo, mulo pa z najbolj resnim obrazom:
"Jue ne mole. Kiž buba!"
In se zbaše na posteljo, vleže, nakar po dedijevem vzoru zatlači blazino pod križ.
Mene je v predsobi skoraj na rit vrglo, babica pa menda še zdaj "k sebi hodi".
:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 9:49:22   
jagoda
Adam je še premali za take fore, mi je pa kolegica iz Pule zadnjič rekla, da ji je še ne triletnik rekel - potem ko ga je oštela - Mama, pa jeli si ti normalna?:bravo:

Halo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 10:08:08   
lutka
Moja je sicer stara že 7.5let,ampak se spominjam njenih pametnih:hudicek:.
Ena izmed njih:

Na sliki je bil krt,ki je nosil sončna očala,pa me vpraša: "Mami,zakaj ima ta krt sončna očala"?
Pametna mamica :Ja,zato da lahko po sončku hodi.

Potem pa naša mala nekaj časa premišljuje in spravi ven,eno vprašanje:"Ja zakaj ima pa potem noge?:zmeden:

Brez besed:)-:)-:)-:)-:)-:)-

JOJ,kaj me še šele čaka:((:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 10:35:47   
Vera*
Vsakemu kdaj uide grda beseda in tako je tudi meni.:ups:Mojemu:love: sem potožila kako me boli želodec.Rekla sem¨:Pi*** kako me boli želodec.popoldne pripeljam Roka v vrtec in ko sem prišla zvečer po njega,mi je vzgojiteljica povedala,da je roki,potem ko se je najedel vstal in rekel:pi*** kako me želodec boli.No toliko o grdem govorjenju.Me je pošteno izučilo.:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 11:08:47   
viv_
Ne vem no, meni se pa to ne zdi smešno... In pomoje da tudi, če te v dani situaciji popade smeh, da je bolj da se uadržiš in mu poveš kako in kaj in kje so njegove meje. Ker OK, ko ti to zabrusi pri 3h ali koliko letih je smešno, ko ti pa upa vse povedati pri 13 letih pa ni več toliko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 11:21:29   
Anonimen
Ja, itak, viv, da se ne smeješ pred njim in ga s tem vzpodbujaš. Otroci pa vsi, prej ali slej pripeljejo take, da glava peče! Počakaj še malo, boš videla.

zato se pa trudimo v kali zatreti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 11:41:42   
*HONEY*
Jaz ne bom pozabla Nike,ko smo bli 1x v kitajski restavraciji....dobimo spom.zavitke,začnemao jest,dam Nike en pajs v usta,ona pa se direkt k drugi mizi obrne(kjer je bil malo starjši fantek od nje in njegova starša) in full naglas nardi mmmmmmmmmmmmmm in se zraven sladko nasmeji:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Nama je blo tako smašno (in tudi malo narodno:ups:):)-:)-:)- (češ,naše je pa boljše od vašega)
Kaj še naš čaka,ko bo začela govorit,nočem vedet:zmeden:;)

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 11:55:47   
viv_
al bina... ja sej vem, teoretizirat lažje kot v praksi. Meni je že zdaj problem resna ostat, ko ji kaj razlagam kako ne sme, pa me prav trapasto gleda :) Ampak taka jezikanja se mi pa zdi da je treba zatret v kali ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 12:12:43   
Lenny
Res je, Viv, teorijo je včasih presneto težko spraviti v prakso. Se pa trudimo!
No, mulo je seveda moral po znamenitem izgovoru svoje nogavičke pobrati, si pa ne delam utvar, da ne bi v njegovi bučki dozorele še kakšne podobne ideje. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 12:13:49   
nejcko
viv, jaz pa tega ne dojamem kot jezikanje. Bodi brez skrbi, da prekleto dobro vem, kdaj mi otrok jezika in odgovarja nazaj in takrat ni pardona.
Dejstvo je, da so otroci pri teh letih kot gobe, ki vase vpijajo vse, kar vidijo in slišijo. In nam to tudi sporočajo nazaj. S tem, ko nam servirajo s kakšno tako foro, kot smo jih opisovale, nam sporočajo, da so suverene osebe, da so nam enakovredni partnerji, na nas pa je, kako mu bomo znali nazaj sporočiti, da je vse to sicer res, pa vendar smo mi kljub vsemu malček nad njimi. Marsikdaj pa se jim kakšna fora enostavno "posreči" - nekaj rečejo, pa še sami točno ne vejo, kaj pomeni, ampak slučajno zadanejo kontekst. Tako je bilo pri nas s tisto - pusti me živeti. Sem še par dni po tistem študirala, kje bi to pobral, potem pa sem se spomnila, ko sva pela tisto pesmico Dekle je po vodo šlo na visoke planine... In kaj poje pesem? Ribica jo je prosila, oj pusti me živeti...
Ta pesmica je bila takrat zlo aktualna in mali je tisto pač izrekel in še zadel kontekst. Mislim, da se v resnici sploh ne zaveda pravega pomena izrečenega.
Upam vsaj, haha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 12:18:45   
Anonimen
Dobro povedano, nejcko. Se strinjam 302 procentno;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 12:19:19   
L&F&B
Ena novejša od našega.
Sva bila v čakalnici v zd. Gospod nasproti se pogovarja po mobitelu. Naš vzame prospekt z mize in gre proti gospodu. Mu ponuja in ga mirno počaka. Gospod zaključi pogovor, odloži mobitel, se mu nasmeji, vzame ponujeni mu prospekt, pogleda in glej ga zlomka; mobitel pri našmu, prospekt pa pri njemu!

PS. Ni potrebno pijavljati kraje, mobitel smo vrnili nepoškodovan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 12:19:21   
Lenny
Tudi jaz!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
3.3.2005 12:33:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 12:57:21   
nejcko
Ti ti, mami (Deni).

Jaz temu pravim - modre misli malih bučk.... kaj hočmo, otroci odraščajo in začenjajo malo "misliti" s svojimi možgančki. Men so lušni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 13:07:00   
india
Oja, saj se nabere teh zgodbic še in še. Meni je na primer zadnjič prekipelo, ko sem atstaremu rekla naj mi da nekaj denarja k položnicam, pa je reku, da nima. In se pobral skoz vrata, pa sem rekla, bolj potiho, da pa jaz drugič ne bom mela,ko bo on hotel kaj od mene. No, pa greva z Janom v trgovino pred par dnevi in pravim, da morava kupit za Marka jogurte, pa za ta velike in njega tudi, pa da bom jaz pila navadni jogurt, prodajalka pa stoji in se z malim pogovarja, na kar pravi mulo:
" Za atija pa ne bova nič kupila, ker on nima za nas, mama pa ne za njega!"
Joj, sem zafarbala in šus proti blagajni,....:ups::ups::ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
3.3.2005 13:09:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 14:25:26   
mehurčica
Joooooj, mene že trebuh boli.....po tleh se vlečem, ker se tak smejem..:)-:)-:)-Haahahhahahahaha:)-

Ma prav vse so zanimive.:)-Kak ste mi polepšale dan. Sej je že bil lep, ampak zdaj je še lepši.Haha.

Jaz se že zdaj pri Davidu v jezik grizem, ko se včasih pači pri mizi. Zadnjič je bila moja sestra pri nas in ga lepo hranim pa začne jezik kazat in brrr delat. Se je prav videlo, da se hoče frajerja pred Niko naredit. Pa nama je šlo tak na smeh, da sva bili že čisto rdeči.:)-Jaz pa pol: David, lepo jej, no. Ker drugače se mu še bolj fajn zdi, če se mu začnem smejat in še bolj začne pljuvat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 14:32:09   
ZARA
se jst ...pa ne od Zare!!
Od frende tamau-takrat je bil star 2 leti...ga pelje ona kri vzet v laboratorij...ga posede in mu sestra nastima prstek...mali je verjetno mislil boh ved kaj bo,ga pici...tamal pa cist sokirano njej 'A's ti mau naumna??!!
Je rekla da ji je blo tolk na bed,sam kaj mors...detki fletki!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 15:12:59   
TaRe*
Pa mal od moje..
Je bla stara ene 4 leta,pa sva šle v eno cvetličarno,da dava zavit darilo.Gledava medve pri pultu tisto prodajalko,kako zavija darilo.Vzame eno rožico in jo obreže,da jo bo dala zraven ostale dekoracije,pa pravi Tamara "kam bote pa to DALI"Opa...kako sem bla jaz ponosna...ene pol leta smo se že učili,da se pač mora ene ljudi vikati,in ne smeš vsakemu rečt kar TI...,pa nam ni uspelo.To je bil njen prvi VI.Vsa ponosna stojim tam in že razmišljam,da koj ko pridem ven,pokličem mojga da mu povem:bravo::bravo:,Tamala opazuje gospo dalje,nakar njej nekaj ni šlo vkp,ni mogla naštimat tiste rožice....pa se moja posmeje,pa prav...MATR,KOK SI PA TI ŠTORASTA...:ups:
pa je blo konec veselja.:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   dogodivščine naših malčkov
3.3.2005 17:47:04   
Pia73
Ja, tole je pa res fajn debata,... :bravo:

Zadnjič mojmu 4. letnika sprašujem kaj delata z dedijem kadar se čuva pri babici in dediju. Pa pravi tamal, da gresta z dedijem vedno v gozd. Pa pravim jaz; samo ne smeš preveč tekati, ker dedija noge bolijo pa te ne bo mogel ujeti. Pa pravi tamal: nič hudega mami, bom pa na noč počakal, pa bom poiskal zvezdo Severnico na nebu, ki mi bo kazala pot domov,... Pa to razlagam možu, pa mi je povedal, da sta par dni nazaj brala eno pravljico v tem smislu,...

Pa zadnjič greva od telovadbe, pa pravi tamal: mami aneda tek ni vaja? Pa rečem: seveda je! Pa pravi: ne ni, po teku te samo noge bolijo,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?