|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preprosta poroka???
19.8.2008 16:04:49   
baby22
pozdravljene,
mene pa zanima kaj si mislite o preprosti poroki,s tem mislim poroka na magistratu,kosilo in/ali večerja z pričami in starši.... brez velikega BOOOOOOOMMMM-a.... user posted image  kako narediti,da prijatelji in sorodniki ne bi bili užaljeni ker ne bi bili povabljeni na poroko....  morda bi kasneje naredila še cerkveno....ko bi prišla do €,če bi user posted image
seveda si tudi jaz želim velike slavnostne poroke,vendar pa je kot vedno pri meni in mojem partnerju problem €,ker vse skupaj kar VEEEEELLLLIIIIKKKKOOOOO stane....
KLJUB VSEMU PA BI RADA DA BI BIL ZA NAJU TA DAN NEPOZABEN,KOT PRI "BOOOOM-POROKI"....
morda je katera dala to skozi in mi lahko pove iz lastnih izkušenj....
Hvala in l.p.

< Sporočilo je popravil baby22 -- 19.8.2008 16:06:08 >


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preprosta poroka???
19.8.2008 17:17:35   
janja 27
živjo

jaz sem vedno hotela veliko poroko z ogoromno svatov....pač mladostniška želja....pa sva začela zidt hiško in seveda so takrat tolarčki kar kopneli....pa še na parih porokah prijateljev in sorodnikov sem bila in gledala mal neveste in ženine na koncu k so bili vsi čist out....no pa tud moj ni bil velik navdušenec velike poroke ( še pleše ne ) tko da sva se odločla in sva se poročila samo s starši pričami in brati ter sestrami ( nas je bilo 15 ) ker nisem hotela met firbcev tukaj v postojni sva odšla v kromberk ( civilno in cerkeveno ) smo šli nato na večerjo in domov je blo prav lušno....meni je bilo bistvo vsega sa sem na poročno nočl prespala v novi hišiuser posted image user posted image sorodnike in prijatelje pa sva povabila na piknik smo skuhali golaž mal narezkov pijače in naju je piknik stal sedaj cca 350 e bilo jih je pa 120.....poroka pa naju je stala 800e ( poročna obleka za oba, rože, slike, torta) pač bolj skromno ma bi še enkrat tako naredilauser posted image user posted image
sicer pa je odločitev vajina ne glede kaj pravi žlahta sej to je vajin dan..ne vidim razloga da bi kdo potegnu nos pač če sta se odločla da naredita poroko v krogu družine če pa je kdo pa naj vama plača potem veliko ohcetuser posted image user posted image
srečno


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preprosta poroka???
19.8.2008 18:46:33   
onur
Jaz sem se poročila lani na prvi dan pomladi in bila je ravno sreda tako, da sva se lahko poročila na upravni enoti. Bilo je super. Dve priči in starši od obeh ter moja sestra z družino (mož je edinec). Nato še malo fotkanja v botaničnem parku in zvečer na večerjo. Drugi dan sem odšla že delat. Prijatelji so zvedeli kasneje. Ma itak sem povabla domov samo najožje prijatelje. Saj to je tvoj dogodek in ne od drugih. Ne se preveč sekirat.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preprosta poroka???
19.8.2008 18:49:06   
Anonimen
Midva sva se 14 dni nazaj poročila na sredo na magistratu s starši in pričami.
V soboto pa je bil piknik za prijatelje.
Zameril ni nihče, bili so itak povabljeni na piknik. Bilo je pa fenomenalnouser posted image

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preprosta poroka???
19.8.2008 20:54:27   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Midva sva se 14 dni nazaj poročila na sredo na magistratu s starši in pričami.
V soboto pa je bil piknik za prijatelje.
Zameril ni nihče, bili so itak povabljeni na piknik. Bilo je pa fenomenalnouser posted image



OOOOOOOOO čestitke Karin24, nisem nič zasledila. Obilo sreče vama želim, predvsem pa da se ti uresniči želja po škratku user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preprosta poroka???
19.8.2008 21:29:53   
biga
Midva sva se poročila 31. maja letos, civilna poroka zunaj v parku, sonce, družina in najbližji prijatelji, brez daljnih sorodnikov, skupaj z otroki nas je bilo nekaj čez 20. Nato smo šli na pogostitev v gostilno, kjer nas je pričakal harmonikar, ki je v nadaljevanju poskrbel za imeniten večer. Igral je še na sintesajzer (one man band) in pel, različne popevke, malo smo plesali in se  šalili, skratka, imeli smo se nebeško. Vse se je poklopilo, kot se za poročni dan spodobi. Če bi se še enkrat poročila, bi se enako, brez velikega booma. Sploh pa brez sorodnikov, ki jih imam preko 100 in se z večino itak skoraj nikoli ne vidimo.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preprosta poroka???
19.8.2008 21:37:35   
M1987
Janja27 ter Karin24... Super user posted image  Ja... Evrčki so problem user posted image  Midva pa še sedaj kupujeva parcelo in bi res rada za to zapravila čimmanj. Tudi jaz sem imela v mislih - civilna in cerkevan z družino in pričami ter kosilo ali večerja, nato pa neko soboto pinkik za ostale in prijatelje user posted image  Imata kakšne slike? Plis pošljita mi kakšno na ZS. Hvala user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?