|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začaran krog
20.7.2008 15:34:26   
Anonimen
Menda je najboljša dieta taka, da se več giblješ in manj ješ.user posted image

No, jaz ko se VEČ gibljem, tudi VEČ jem. Oz. ne jem, jaz ŽREM. Najbolj se zredim čez poletje. Najlažje shujšam čez zimo. Kako naj pridem ven iz tega začaranega kroga?user posted image

Večina mi pravi, da sploh nisem debela. Ampak imeti 70 kg a 158 cm višine, je zame debelost. Da težav s hrbtenico, brezvoljnost in biti brez energije sploh ne omenjam.

Help user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začaran krog
20.7.2008 15:41:38   
daja_
Pozdravljena.

Po moje ni toliko važno koliko poješ temveč kaj poješ. Probaj pojesti čim več sadja in zelenjave in pij vodo, seveda pa tudi malo gibanja ne bo škodilo.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začaran krog
20.7.2008 15:42:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Večina mi pravi, da sploh nisem debela. Ampak imeti 70 kg a 158 cm višine, je zame debelost.


Lazejo...user posted image .

To je debelost prve stopnje in ze blizu drugi: ITM.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začaran krog
20.7.2008 16:59:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Večina mi pravi, da sploh nisem debela. Ampak imeti 70 kg a 158 cm višine, je zame debelost.


Lazejo...user posted image .

To je debelost prve stopnje in ze blizu drugi: ITM.



Tudi jaz tako pravim.user posted image  Pa me noben ne jemlje resno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:12:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Pa me noben ne jemlje resno.user posted image


Nic hudega, vazno, da sama sebe jemljes ok :).


No, resno, se odgovor na tvoje vprasanje.
Vse je v glavi, tudi hujsanje.
Spostovanje lastnega telesa in lastnega zdravja je na prvem mestu.
Pozitiven odnos do hrane. Jej z veseljem in ljubeznijo. Na ta nacin bos izbirala dobro hrano in na ta nacin bo hrana tudi vracala zdarvje tvojemu telesu.

Ko postimsas to, si naredila 80%. Zacela bos izbirati dobro hrano in zacela bos tako jesti in uzivati v tem. Meni je napaka pri vseh dietah ta, da kar povprek prepovedujejo to in ono zivilo. Jaz gledam iz te smeri, da rada jem in po cem se tudi dobro pocutim. Prepovedi ustvrajajo samo skomine in te naredijo skodo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:32:32   
Anonimen
Vse kar praviš Mič je res. Problem je, ker sebe ne jemljem ok.user posted image  In ravno mi je zapasal čips s kislo smetano.user posted image  Če poslušam svoje trenutne potrebe..... potem bom v kratkem imela 100kg.user posted image

Veš kaj je še bolj zanimivo? Da sem nasplošno zelo odločen človek. Razen pri hrani. E, tu pa mi ne uspe.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:37:04   
Anonimen
Naredi si skledo solate s kislo smetano, namesto cipsa :).

Drugace pa se en "recept", ki se mi zdi fajn.
V avtu vedno vozim "pol hladilnika", jabolk, nektarin (to ne smrdi, ce je slucajno toplo, jagode npr. ne zdrzijo) za prvo lakoto. Pa kaksne suhe marelice pridejo fajn. Tako da to je dobro imeti pri roki, da ne pridem domov sestradana. V bistvu na ta nacin nisem skoraj nikoli lacna. To se mi tudi zdi pomembno, da ne furas te lakote, ker na koncu se proti tebi obrne.

Preberi si kaj na netu, o zdravi prehrani ali pa se s kom pogovarjaj. Meni se zdi, da se absolutno prevec pogovarjamo o dietah in boleznih in absolutno premalo o zdravi hrani in zdravju. Z boleznijo se lahko "postavimo", da pa kar pokamo od zdravja, je pa neprimerno reci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:42:22   
Anonimen
Aja, pa ves kaj meni zelo dobro naredi, korenckov sok.

Spijem ga zjutraj ter ko pridem domov. Vcasih sem imela navado, da sem pojedla rezino cokolade, za prvo energijo, zdaj pa spijem ta sok, mesan z vodo in me naredi tako lahkotno. Ne vem, kako naj ti napisem; skratka pase mi in efekt pocutja je boljsi kot po cokoladi.

Recimo, probaj s tem, za prvi korak :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:49:24   
Anonimen
Hvala Mič.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:56:04   
Anonimen
Ni za kaj user posted image .

Drugace me je pred kratkim pritegnila neka oddaja na raaidu, o zakisanosti telesa. Saj ne vem zakaj, ampak ostala mi je v spominu. Tukaj sem nekaj nasla:

Pozitivke

Na tvojem mestu ne bi toliko razmisljala o hujsanju, ampak raje o spremenjenih navadah. Pa ne rabis si zadajati cilja, da bos izgledala kot Kate Moss na modni pisti, ampak da se bos dobro pocutila v svojem telesu (kar je nekje v mejah zdrave teze in ne manekenske teze, kot radi razumemo user posted image ).

Tazadnje sem se tehtala konec porodniske, potem pa ne vec. Pa ce me vprasas, ce bi shujsala, ti bom vedno rekla ja, ene dve kili. Toliko bi se sla, da precistim organizem. Ampak tako dalec se nisem. Mogoce enkrat pred zimo, bomo videli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Začaran krog
20.7.2008 17:58:57   
Anonimen
Joj, zdaj sem ti pa zatezila user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Začaran krog
20.7.2008 18:03:18   
Anonimen
Pred nosečnostjo sem imela 15 kg manj. Takrat sem se počutila najboljše. Pa niti takrat nisem bila suha za manekenske pojme.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Začaran krog
20.7.2008 18:05:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Takrat sem se počutila najboljše.


Do jeseni se lahko pocutis bolje :).
In na zimo najbolje.

A gres :)?

Pa ne verjamem, da si ti brez energije?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Začaran krog
20.7.2008 20:46:58   
Naja30
Mič, kateri korenčkov sok piješ? Si ga sama narediš svežega ali kupljenega?

Drugače pa, Nataša, Mič ti je čisto prav svetovala. Jaz preden nisem v glavi spremenila odnosa do hrane, nisem mogla shujšat po nobeni dieti. Vedno sem imela probleme  s kilogrami. Zdaj se pa trudim, da čim bolj zdravo jem, brez sladkorja in bele moke... tudi grešim, ampak bistveno je, da sem večji del tega sranja izključila iz jedilnika. In tako je vsa družina. Od kosila gremo veliko bolj lahkotni in nismo nažrti. Aja, ja držim se ločevanja hrane (to pa samo jaz). Po Montiju ne morem, 90-dnevna mi že gre na živce... tako da samo ločujem in za enkrat je super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Začaran krog
20.7.2008 20:49:04   
Anonimen
Mič, kateri korenčkov sok piješ? Si ga sama narediš svežega ali kupljenega?


Najboljsi mi je tisti od Fructala, v stekleni steklenici, samo ga nimajo v vseh trgovinah pa vedno se mi ga ne da v avtu vozit, ker se bojim, da se razbije user posted image .

Drugace ga kupujem v Hoferju ter v Sparu. Samo ga isto vsi Spari ne drzijo.
Delam ga ne; zaenkrat uporabljam ozemalnik citrusov, ko se ta pokvari, kupim sokovnik.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
20.7.2008 21:16:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
20.7.2008 21:17:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:21:53   
Anonimen
Tudi to opažam pri sebi, ful športam čez dan, potem pa ob 21-22 zvečer jem.


jaz pa v bistvu ne sportam, ker me pretiran sport prevec razburi, utrudi in naredi lacno in se po njem ne pocutim dobro.

pase mi pa zelo plavanje, tako da plavam v neomejenih kolicinah, in pa hoja, zmerna.pa kaksno kolo na travi obrnit user posted image .

recimo tek mi je ze prevec.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:24:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Aja pa še to mene sadje ful redi in napihuje, zelenjava je kul, ampak sadje joj, nikoli nič ne shujšam, če pojem dosti sadja.


Tudi pri meni je isto.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:24:58   
Anonimen
koliko pa to pojeste, dosti? konkretno mislim?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:27:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

koliko pa to pojeste, dosti? konkretno mislim?


Čez dan malo, pa lahko rečem, da dokaj zdravo, dokaj brez nekih maščob. Zvečer je kriza. Takrat pa čips, čokoladne napolitanke ipd.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:29:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

koliko pa to pojeste, dosti? konkretno mislim?


Čez dan malo, pa lahko rečem, da dokaj zdravo, dokaj brez nekih maščob. Zvečer je kriza. Takrat pa čips, čokoladne napolitanke ipd.user posted image


Sadje sem mislila, koliko je to kolicinsko? jaz ga pojem ogromno, se mi zdi, hujsam ne, se pa pocutim dobro po njem.

kaj pa da naredis skledo solate namesto cipsa? ali pa kroznik lubenic,e narezane na koscke? ali pa melone?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:31:39   
Anonimen
Aja, sadje. Sadja zelo malo. Po jabolkih in hruškah mi je extra slabo, po ostalem samo slabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:33:16   
Anonimen
ali pa korenje? je tudi fajn za "grickat" namesto cipsa, pa se full zdravo je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Začaran krog
20.7.2008 21:37:58   
Anonimen
Takrat pa čips, čokoladne napolitanke ipd.user posted image


samo ves kaksen šit je to.

jaz se enkrat na leto nabutam s tako veliko vrecko smokija user posted image . potem se pa se dva dni slabo pocutim in ne morem nic jest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?