|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najcenejše rolete
27.10.2008 12:59:42   
florecita
Zanima me, če je kdo delal primerjavo med roletami, predvsem med različnimi tipi vgradnje ( zunanja omarica, notranja, podometne, nadometne)...

hvala


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najcenejše rolete
27.10.2008 23:01:30   
frutka_
Najceneje te pridejo PVC, nadometne rolete. Govorim za zunanjo varianto rolet, ne za notranje žaluzije.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najcenejše rolete
28.10.2008 8:01:40   
florecita
Sem si tudi mislila.

Samo imamo sedaj problem, ker imamo načrt že narejen, arhitektu pa nisem nič omenila, da bi priredil preklado. ( prebrala sem, da je to kao potrebno omenit).
Je ta ''zob'' težko naredit?  Verjetno sem že zamudila za te rolete glede na to, da nimam v načrtu predviden prostor ( primerno) preklado?user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najcenejše rolete
28.10.2008 8:59:25   
frutka_
Hm, to pa ne bi vedela. Mi smo adaptirali 130let stare dile in smo brez težav naredili zunanje nadometne rolete.
Za podometne pa se najbrž mora kaj pripraviti vnaprej.

Če prav razumem bi ti rada imela podometne?

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najcenejše rolete
31.10.2008 21:06:30   
Skabi
Ta zob bi ti skoraj znala še jaz narediti brez načrta, kaj šele kak zidarski mojster. Ti mu samo povej, kaj hočeš.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najcenejše rolete
4.11.2008 9:27:26   
florecita
ne vem, če je samo tako enostavnouser posted image , verjetno se ti ''zobje''user posted image  razlikujejo,

glede na mere ( ni enako ''visoka in globoka luknja - zob'' nad oknom 60/80 in

nad drno steno 160/200)?

mi se lahko oglasi kakšen strokovnjak? Res sem za te rolete, ker so baje tudi najcenejše in meni je najboljše, da nimam not v prostoru nič tistih kišt kot smo jih imeli včasih...

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?