|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dukanova dieta
2.4.2012 10:57:27   
eva Ana
Po vseh prebranih in naštudiranih prispevkih, sem se odločila, da se lotim dukanove. Poletje in čas za oblekice bo kmalu tukaj.A začne katera z mano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dukanova dieta
2.4.2012 18:58:21   
pikomiko
Prvič slišim zanjo, daj malo opiši. Bi blo treba začet ja.

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dukanova dieta
2.4.2012 21:05:51   
mini86
mene tudi zanima user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 9:30:48   
eva Ana
Jupi, pa res uspeva -2kg od ponedeljka zjutraj do danes zjutraj!user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 9:34:41   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: eva Ana

Jupi, pa res uspeva -2kg od ponedeljka zjutraj do danes zjutraj!user posted image


pa napiši še za kakšno dieto gre!

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 9:37:46   
eva Ana
Za tiste, ki vas zanima: mene je ta prispevek prepričal:

http://www.ringaraja.net/forum/m_5115794/mpage_1/tm.htm#5755772

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 9:38:49   
eva Ana
Potem še pa ta:

http://www.njena.si/zdravje/diete/dukanova-dieta.html

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 9:40:42   
eva Ana
... in še ta

http://www.dukandiet.co.uk/

...in po njihovem izračunu, bom imela idealno težo 24.6.2012 user posted image

Začetek je dober!

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 9:45:47   
Paštetka
nobena shujševalna dieta me ne prepriča. Ker so vse agresivne in prav nič prijetne za telo oz. prej predstavljajo za telo šok, kot pa kaj dobrega.

Jaz bi vsem, ki želijo shujšat predlagala, da si prebere kakšno knjigo ali dve o prehrani. Kaj so to OH, kaj beljakovine, M itd.
Kako vplivajo na telo in tako naprej.
Katera hrana je primerna za kaj itd.

Kot prvo v vrsti moraš za vsak grižljaj, ki ga vneseš v telo vedeti, kaj predstavlja in kaj se bo zgodilo. Rabiš to ali ne? Rabiš zdaj?
In ko spremeniš mišljenje o prehrani, se začneš res zdravo prehranjevati in pravilno (ne samo "zdravo"), ne rabiš nobene diete, ker bodo kilogrami kopneli sami od sebe. Da ne govorim še o kakšni dodatni aktivnosti.
tudi dodatna zaposlitev možganov je super, da ne misliš stalno na hrano, kaj boš dal v usta, če imaš dovolj poln hladilnik, predal z junk foodom...





< Sporočilo je popravil Paštetka -- 4.4.2012 9:47:39 >

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 10:14:50   
eva Ana
Se strinjam popolnoma.
In mislim, da vse vemo da se dogaja v glavi! Jaz sem namreč totalni fanatik na sladko, ampak tokrat sem si rekla NE in sedaj že dva dni in pol nisem jedla sladkega, kar je za mene dosežek stoletja!
Nikoli še nisem poskusila nobene predpisane diete, za dukanovo sem se pa odločila, ker sem videla da temelji res na totalno zdravi prehrani. 5 obrokov na dan ti že pove, da ne gre za "hiranje" ampak samo za zdrav način življenja .
Na srečo nimam veliko kg viška in vem da bi marsikatera bila zelo srečna, če bi imela takšno postavo kot jo imam jaz. Zato moj pristop k dieti temelji na ZDRAVI PREHRANI!


... uh malo sem se razpisala user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 11:02:25   
Aika77
eva Ana kako se prepričaš, da se odrečeš sladkim pregreham? Na začetku še gre, potem pa te čez kak mesec pograbi in je kriza. Velik uspeha, koliko si že izgubila?

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 12:19:29   
eva Ana
Aika77, saj ne rečem da več nikoli ne bom ničesar sladkega pojedla (poleti sladoled- njami njami user posted image ), ampak dokler ne pridem do željene teže se bom poskušala popolnoma odreči. Je pa težko, ko pa imam doma dve in pol leti staro punčko in je sladkega vedno nekje nekaj. Bom pač trmasta! Je težko zavrečt krof, katerega je mala zjutraj samo "pogledala". user posted image
Kot sem napisala od ponedeljka zjutraj ( ko sem začela) do danes zjutraj -2kg!

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 13:37:35   
Aika77
Ko te zagrabi cukr, najboljše, da pomisliš na svoj špeh, ki ga bo samo še več;)

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 13:42:45   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Aika77

Ko te zagrabi cukr, najboljše, da pomisliš na svoj špeh, ki ga bo samo še več;)


Če nimaš v omari nič, ne rabiš pomisliti na nič. To je najboljša preventiva. user posted image
Hujšamo praktično v trgovini. user posted image

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 16:23:03   
Aika77
To pa imaš prav Paštetka;) Največja napaka je v času diete it lačna v shopping. eva Ana, ali ta dieta dovoljuje svinjsko meso?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 17:24:57   
eva Ana
aika77, ne svinjsko meso ne. Piščanec, puran, teletina, govedina - od mesa

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 17:30:06   
Lorna4
hej. kako pa pripravljaš meso, glede na to, da naj se ne bi uporabljalo nič olja ali masla? samo na žaru??

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 19:40:20   
eva Ana
Meso pečem v teflonu in zalivam z vodo.

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dukanova dieta
4.4.2012 21:01:54   
Paštetka
Jaz doma kuham pečem samo z arganovim, kokosovim, lanenim in sezamovim oljem. To bi lahko v bistvu rekli, da so bolj podobna prehranskim dopolnilom kot oljem. Probajte.
Nič ne bi moglo biti narobe, če ta olja uporabite pri hujšanju,pri pripravi hrane.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 4.4.2012 21:03:44 >

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dukanova dieta
5.4.2012 9:43:02   
eva Ana
Paštetka zanima me tvoje mnenje: KVINOJA V ČASU HUJŠANJA. JA ALI NE?

Jaz jo namreč obožujem. Naj bi imela najmanj OH in naj bi spadala med beljakovine.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dukanova dieta
7.4.2012 18:04:37   
NočnaLučka
Kvinoja je dobro živilo, vendar ne beljakovinsko. Ima pb 60% OH in pb 15% beljakovin, tako da je še vedno hidratno živilo. Ima malo več beljakovin kot ostala žita, pomembno pa je, da imajo te beljakovine super aminokislinsko sestavo. Zato rečejo, da je popolno beljakovinsko živilo, ker ima odlično beljakovinsko sestavo, ne pa zato, ker bi imela veliko beljakovin. Beljakovine niso enake, oziroma niso enako sestavljene, zato so ene boljše (sestavljene iz esencialnih aminokislin) in ene slabše.

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dukanova dieta
7.4.2012 19:42:44   
Poka
Nisem brala kaka dieta je to, ker diete so vse nezdrave in neučinkovite, razen če ti jo napiše strokovnjak. Kar se pa lahko tudi sam naučiš, ker to je tako učenje temeljnih načel zdrave prehrane.

Ni vedno lahko, sploh ne, uf, priznam... Sama se probam držat že nekaj let, vmes se nisem - se mi je podrla organizacija... Zdaj mi pa nekako uspeva, seveda pa se kdaj tudi ne morem upret sladkarijam, npr. danes....

Jaz sploh ne bi imela sladkarij doma, sam moj vedno teži, da jih je treba imet za goste - sicer sem sama prej vedno pekla zdrave sladice in so tudi bile dobre... sam zdaj nimam pečice user posted image Ampak ravno danes se mi je zgodilo, ko je bila tašča na obisku, da sem jih res preveč pojedla user posted image pol ona, ko ima itak sladkorno in ne bi smela, pol jaz, drugače jih pa itak vse moj poje... gosti ne pridejo niti na svoj račun...

Za otroke ni treba imet sladkarij doma, ker otrokom tega ni treba jest - pravzaprav imamo ravno pri njih priložnost, da jih vzgojimo.


(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dukanova dieta
10.4.2012 18:25:01   
brezka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

nobena shujševalna dieta me ne prepriča. Ker so vse agresivne in prav nič prijetne za telo oz. prej predstavljajo za telo šok, kot pa kaj dobrega.

Jaz bi vsem, ki želijo shujšat predlagala, da si prebere kakšno knjigo ali dve o prehrani. Kaj so to OH, kaj beljakovine, M itd.
Kako vplivajo na telo in tako naprej.
Katera hrana je primerna za kaj itd.

Kot prvo v vrsti moraš za vsak grižljaj, ki ga vneseš v telo vedeti, kaj predstavlja in kaj se bo zgodilo. Rabiš to ali ne? Rabiš zdaj?
In ko spremeniš mišljenje o prehrani, se začneš res zdravo prehranjevati in pravilno (ne samo "zdravo"), ni potrebna nobena dieta, ker bodo kilogrami kopneli sami od sebe. Da ne govorim še o kakšni dodatni aktivnosti.
tudi dodatna zaposlitev možganov je super, da ne misliš stalno na hrano, kaj boš dal v usta, če imaš dovolj poln hladilnik, predal z junk foodom...






Se res popolnoma strinjam v vsakem stavku. Najbolj je zagotov potrebna zaposlitev možganov, ker nam te sporočajo, kaj naj naredimo. Če pa imamo polno glavo dela, pa se niti ne spomnimo na hrano, kaj šele da bi šli v hladilnik. Pomembno pa je tudi znanje o hrani. Nikakor ni prav, da se beljakovine in OH mešajo in uživajo skupaj, ker to je tudi za organizem strup. Še najbolje pa je, da se potem velik bolje počutiš. Kaj je vendar bolje od tega? Mislim, da tisti trenutek, ko uživaš hrano, ni toliko vreden od vseh ostalih trenutkov, ko bi se lahko človek bolje počutiluser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dukanova dieta
11.4.2012 12:54:35   
Aika77
Kje kupujete kvinojo? Kak Muller, DM? Na tržnici?

(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dukanova dieta
13.4.2012 20:28:22   
eva Ana
Kvinojo jaz kupim al Mercator, DM, Spar

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?