|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stroj?
9.11.2008 18:31:53   
arabela*
Vem da obstaja več vst teh sušilcev.
Ampak ker imamo prostorsko stisko,sem pomislila na tega brez kondenzatorja.Ima mogoče katera in mi lahko svetuje kaj več v zvezi z njim??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilni stroj?
9.11.2008 21:18:53   
dix
Kondenzacijski in odzračevalni se v merah sploh ne razlikujeta, tako da prostorska stiska tu kaj dosti ne igra vloge. Razlka je le to, da en piha zrak po cevi ven, en pa ima posodico za vodo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilni stroj?
9.11.2008 21:28:20   
Gina
Če imaš prostorsko stisko, daj sušilec na pralni stroj. Obstajajo taki čepki al kako bi se reklo, da na tistem stoji. Se nič ne premika, jaz nimam prostorske stiske, samo mi paše, da se mi ni treba sklanjat, ko zlagam perilo ven.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilni stroj?
9.11.2008 22:15:14   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Če imaš prostorsko stisko, daj sušilec na pralni stroj. Obstajajo taki čepki al kako bi se reklo, da na tistem stoji. Se nič ne premika, jaz nimam prostorske stiske, samo mi paše, da se mi ni treba sklanjat, ko zlagam perilo ven.


ne morem,ker če to naredim,bo okno zakritouser posted image .


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilni stroj?
9.11.2008 22:16:52   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: dix

Kondenzacijski in odzračevalni se v merah sploh ne razlikujeta, tako da prostorska stiska tu kaj dosti ne igra vloge. Razlka je le to, da en piha zrak po cevi ven, en pa ima posodico za vodo.


ja,kako pa zgleda ta,ko ima posodico za vodouser posted image .ni treba pol nič kje ven speljevat,pa so obojni isto vreduuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilni stroj?
9.11.2008 22:36:36   
Anonimen
Mi imamo tega http://www.nakupovanje.net/Bosch-WTE84120BY-susilni-stroj-pr-1111770
Posodica za vodo je zgoraj levo,kjer je napis bosch maxx6.
Dela pa ze leto in pol ok,brez kakrsnihkoli problemov.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilni stroj?
9.11.2008 23:27:05   
r1ta
Jaz imam pralno sušilni stroj zanussi turbodry 1200 in nima posode za vodo temveč se voda iz sušilca odvaja po isti cevi kot voda iz pralnega stroja. Sem zelo zadovoljna.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 6:19:37   
Anonimen
Razlika v navadnem in kondezacijskem sušilcu je samo v načinu odvajanja odvečne vode iz stroja. Po vseh drugih karakteristikah sta si enaka. No, razen v ceni, kondezacijski so običajno nekoliko dražji user posted image .

Navadni sušilni stroj ima cev, po kateri voda odteka, v odtok, lijak, kad, kamorkoli si pač urediš odtok, tako kot pralni stroj. Zato si omejen s prostorom, ker mora stati nekje blizu tega odtoka.
Kondezacisjki ima posebno posodo, kamor se odvečna voda zbira in jo po koncu sušenja zliješ stran.
Sicer pa ni važno samo kakšen ima način odtoka, tudi kakšna je njegova poraba ter čas sušenja in hrup, ki ga povzročajo. Sušilci so energetsko potratna zadeva in je kar OK investirat en malček več, če imaš namen sušiti pogosto.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 8:40:59   
Pikica76
Mi ga imamo tudi od letos Boshovega Logixxa in je super. Lahko posuši do 8 kg perila, zdaj po 6 mesecih ga znam že mal bolj približno uporabljat in je kul. Ima tudi posodico za vodo in se napolni do konca le ko sušim veliko brisač. Pol jo sam izprazniš in to je to. Pri nas je samo veliko vlage pol v kopalnici zato je fajn vklopit ventilator med delovanjem stroja. Svetujem pa nakup Gorenjevega ali Boschevega stroja. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 12:05:05   
arabela*
hvala vam za odgovore,ste mi pomagaleuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 12:32:16   
Anonimen
Itak so ti že povedale, da se kondenzacijski in navadni po dimenzijah ne razlikujeta ... če te daje prostor, potem obstajajo tudi tisti ožji sušilci s polnjenjem odzgoraj.
Drugače imam pa jaz kondenzacijskega in mi je blazno super, ker ga res lahko postaviš kamorkoli, pa še vodo iz zbiralnika lahko porabim za likanje. Pa ne se bat, da je s to vodo iz zbiralnika ful veliko dela ... jaz sem se že čisto navadila, da ko vzamem cunje iz sušilca, še odlijem vodo in očistim filter na vratih ... vsega skupaj par sekund dela.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 17:32:20   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Mi imamo tega http://www.nakupovanje.net/Bosch-WTE84120BY-susilni-stroj-pr-1111770
Posodica za vodo je zgoraj levo,kjer je napis bosch maxx6.
Dela pa ze leto in pol ok,brez kakrsnihkoli problemov.



kaj si prek spleta kuplauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 20:54:25   
jakaracman
Mi mamo pa ful malega sušilca od elektoluxa.Sem že večkrat pisala, je kondenzacijski in edini, ki se ga da montirati na steno.Mi ga imamo nad bidejem.Nad pralnim strojem imamo plinsko peč namreč.Je pa tako velik kot plinska peč.Toplo priporočam za malo prostora.Imajo ga pa v GA in Harvey Normanu.Lahko pa je montiran tudi nad p. stroj ali pa na tleh.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sušilni stroj?
10.11.2008 21:08:29   
Anonimen
Saraya eh ma kaki,preko najboljsega soseda na obrokeuser posted image

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sušilni stroj?
11.11.2008 0:17:05   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Mi mamo pa ful malega sušilca od elektoluxa.Sem že večkrat pisala, je kondenzacijski in edini, ki se ga da montirati na steno.Mi ga imamo nad bidejem.Nad pralnim strojem imamo plinsko peč namreč.Je pa tako velik kot plinska peč.Toplo priporočam za malo prostora.Imajo ga pa v GA in Harvey Normanu.Lahko pa je montiran tudi nad p. stroj ali pa na tleh.


maš kako slikico?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sušilni stroj?
11.11.2008 7:48:50   
kalbo
Navadni sušilni stroj ima cev, po kateri voda odteka, v odtok, lijak, kad, kamorkoli si pač urediš odtok, tako kot pralni stroj. Zato si omejen s prostorom, ker mora stati nekje blizu tega odtoka.
Kondezacisjki ima posebno posodo, kamor se odvečna voda zbira in jo po koncu sušenja zliješ stran.


To ni res. Kondenzacijski stroj piha zrak nazaj v prostor, vlaga se pa kondenzira v vodo ko gre vlažni zrak skozi kovinski kondenzator. Lahko se ta voda zbira v zbiralniku in jo po koncu sušenja zliješ stran, lahko pa odteka v odtok, po želji. Tak stroj najbolje deluje v hladnem zračenem prostoru. Prostor kar konkretno segreje in nasiči z vlago.

Navadni sušilni stroj ima pa cev, ki se jo spelje iz prostora, po tej cevi se odvaja vlažni zrak ven in zato tak stroj ne rabi kondenzatorja in bistveno ne segreva prostora.

Torej, če je možnost speljati cev skozi steno ven je po mojem mnenju bolje navaden sušilec, kot kondenzacijski.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 11.11.2008 7:50:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sušilni stroj?
11.11.2008 10:03:52   
jakaracman
user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sušilni stroj?
11.11.2008 12:45:39   
arabela*
hvala za slikicouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sušilni stroj?
13.11.2008 18:04:32   
doroteja23
Mene pa zanima če vso perilo sušite v sušilcu! Ali česa ne?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sušilni stroj?
23.11.2008 21:49:22   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Navadni sušilni stroj ima cev, po kateri voda odteka, v odtok, lijak, kad, kamorkoli si pač urediš odtok, tako kot pralni stroj. Zato si omejen s prostorom, ker mora stati nekje blizu tega odtoka.
Kondezacisjki ima posebno posodo, kamor se odvečna voda zbira in jo po koncu sušenja zliješ stran.


To ni res. Kondenzacijski stroj piha zrak nazaj v prostor, vlaga se pa kondenzira v vodo ko gre vlažni zrak skozi kovinski kondenzator. Lahko se ta voda zbira v zbiralniku in jo po koncu sušenja zliješ stran, lahko pa odteka v odtok, po želji. Tak stroj najbolje deluje v hladnem zračenem prostoru. Prostor kar konkretno segreje in nasiči z vlago.

Navadni sušilni stroj ima pa cev, ki se jo spelje iz prostora, po tej cevi se odvaja vlažni zrak ven in zato tak stroj ne rabi kondenzatorja in bistveno ne segreva prostora.

Torej, če je možnost speljati cev skozi steno ven je po mojem mnenju bolje navaden sušilec, kot kondenzacijski.



Točno tako, da se ne ponavljam. Mi imamo tega z cevjo in je velik boljši, tud trgovec-kolega ga je priporočil. Imamo pa GOrenje user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?