|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Make up - obroba oči
13.4.2009 10:14:29   
malania
Živjo!
mene pa zanima, kaj uporabljate za obrobo oči (veka nad trepalnnicami). Imam občutljive oči, tako da če si nanesem kaj na spodnji del trepalnic (oz. spodnjo veko), me začne vse srbet.
Rada bi si obrobila zgornjo veko in po možnosti še spodnjo. Ker pa ne vem kaj bi bilo najprimernejše za nakup, za nasvet prosim vas.
Še slikca, ker sem bolj čudno napisala kaj mislim imet. user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Make up - obroba oči
13.4.2009 15:55:50   
BUŠICA
jaz uporabljam svinčnik za obrobo. sem se tudi solzila na začetku, zdaj pa ne več. če pa si alergik, probaj nekaj iz linije naravnih kozmetik- imaš na voljo svinčnike, v prahu (nanašaš z čopičem), za bolj vestne tudi eyeliner..

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Make up - obroba oči
13.4.2009 23:10:40   
Jelcy
Jaz uporabljam collistarjevo sencilo(crne barve) ze vec kot 8 let in sem full zadovoljna, barvice nimam nikoli, ker se mi zbrise, sencilo pa je full obstojno, sicer nimam obcutljivih oci, imam pa lece in me ne moti, pa tudi ce jocem ne gre doluser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Make up - obroba oči
14.4.2009 21:34:24   
malania
A to se potem nanese s čopičem ali s tisto posebno gobico ki pride zraven senčil. S tisto gobico sem poskušala, pa ne vem ali sem tako štorasta ali kaj... ker se mi vse razmaže... user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Make up - obroba oči
14.4.2009 21:37:54   
Jelcy
Ja s tistim copicem, ki ga dobis zraven, z robom....spodnji del, zgoraj si le zasencim kot in ce je pretemno razmazem s prstom, tezko razlozim, bi mogla pokazatuser posted image ....vaja dela mojstra.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Make up - obroba oči
14.4.2009 21:43:58   
Jelcy
http://www.1000voltemeglio.it/home/biancovan/collistarombretto.jpg
To sencilo izgleda tako, samo da je crne barve...

Efekt pa priblizno tak...
http://picnicb.ciao.com/it/6734099.jpg

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Make up - obroba oči
14.4.2009 21:48:04   
Jelcy
http://www.collistar.com/ENG/POP_colore.asp?nome=H03/ombretto_es&swf=H030103
Upam da tokrat deluje...user posted image

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Make up - obroba oči
14.4.2009 21:53:44   
Jelcy
http://picnicb.ciao.com/it/6734099.jpg

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Make up - obroba oči
14.4.2009 22:30:14   
malania
Jelcy najlepša hvala user posted image
Bom puskusila, upam da mi uspe... usaj približno no.. user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?