|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moževa stara mama
16.5.2005 13:26:13   
Dari

... je živ :hudicek:. Lani maja sva se poročila in se preselila v hišo, kjer v pritličju živi ona, midva pa v prvem nadstropju. Ker stanovanja takrat še nisva imela zrihtanega (saj tudi zdaj še ni čisto :(), smo bili nekaj časa skupaj v njeni kuhinji. In nekaj časa je še kar šlo - dokler sem bila tiho in delala kakor se je njej zdelo. Ampak mi je blo enkrat dost da sem vedno, ko sem hotla kaj skuhat mogla najprej eno uro pospravljat, ker nemarna ja pa res ful. Bljek. No, pa sva si postavila provizoriš kuhinjo v najinem štuku in jaz sem bla vsa srečna. In takrat sem tudi nehala hodit dol k njej, tko da kaj več kot dober dan sploh ne spregovoriva. Mi pa :love: to malo očita, ker je pa zelo slaba, in jo je treba pomagat umit, pa drva prinest... Ampak jaz ne grem k njej hinavščine špilat, pa da je ne vem kaj!
Sicer je pa čisto zmešana. Komaj hodi pa hoče imet vrt velik 70 kvadratnih metrov, in pol teži vsem okrog kaj naj delajo... Sva midva ob robu zasjala travco, ker tam itak samo plevel not raste, pa je šla en dan pa vse prekopala, da bo tam posadila ne vem kaj. In pol je drug dan cel preležala, ker je malo pretiravala :)-. Pa če kam greva sva itak brez srca, da jo poščava samo, pa samo zapravljava, namesto da bi šparala, tko kot je ona. Da ne govorim kakšne počne, če imava obiske. So bli zadnjič ori nama eni prjatli, pa smo zunaj zakurili in malo pekli, pa je prišla se ven dret, da bo policijo klicala, ker kurimo. In to samo zato, ker je tko prekleto ohrna da se ji zdi škoda drva, ki jih imamo ogromno (je gozd doma in dragi sam pripravi drva).

Se mi zdi včasih, da naju hoče narazen spravit, ker je mojemu možu natvezila že vse sorte. Ampak na srečo :love: drži z mano. Sem pa včasih huda nanj, ker je za moje pojme preveč prijazen do nje. Ampak se čuti dolžnega... Itak se pa tud on skrega z njo, ker res se trudi natrdit kar reče, pa ji nikoli ni nič prav.

Še miljon stvari bi lahko napisala....
A mislite, da bi mogla hodit dol in jo spraševat kako se počuti, a kaj rabi... In pojma nimam kako bo, ko bom na porodniški. Kaj naj nardim glede :duda:????

LP :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moževa stara mama
16.5.2005 13:38:31   
darjatimci
A veš,da je pri nas skoraj ista zgodba,par malenkosti drugače pa vse isto,jaz sem tudi bolj zase pa hvala bogu :love:tud drži z mano,samo če mene vprašaš to močno slabo vpliva na nas mi iščemo rešitve:kuza::kuza::kuza:,držita se dokler držita skupaj je vse ok.

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moževa stara mama
16.5.2005 13:51:01   
Anonimen
Oprostite, saj je grdo, kar razmišljam, ampak saj dolgo pa vendarle ne more več trajati al kako :zmeden2:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moževa stara mama
16.5.2005 13:53:08   
Anonimen

Ves kaj jaz mislim? Da si imela lepo obleko na poroki..

Ostalo se bos pa ze znasla :rozica:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:15:14   
karmy
kake maš ti tjazy.. :zmeden2:

k bi vsaj ti meu tako taščo..bi ti prav prvoščla da vidiš kaj druge in drugi preživljamo... :hudicek:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:27:00   
Anonimen

Karmy.. ti mas pa full v redu tipkovnico.. Pa ocali tu dudi lepo pasejo.. Lusna.. :)- :)-

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:31:42   
karmy
:)-:)- ja ja... lušna k hudič... :)-:)- in to je slikano na nizozemskem btw ;)

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:34:06   
Anonimen

Tam te pa ne more tasca nadlegovat.. Ali tudi tja pride? :)- 8)

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:35:50   
karmy
:)-:)- je nimam ... :)-:)- ta slika nastala po več kot 20 urah vožnje z vlakom... totaly tired and :grrr: zarad zamud

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:40:26   
AnBan
Kaj bo sele ko bos mela detece:zmeden2::zmeden2::zmeden2:...kolk je pa stara stara?

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:43:36   
Margareta
Živjo,

verjamem, da je hudo shajat s staro mamo, ne vem kaj bi ti rekla:zmeden:, jaz imam pa problem, da si s sestro deliva zgornje nadstropje hiše in je ona taka, da ji je vseeno, če imamo hodnik in kopalnico umazano, jaz sem pa glede tega ful redoljubna in imam rada čisto.
Pa ne moram imet, ker njena družina kar v čevljih hodi, pa glasni za znort, pa tako naprej:((
Jaz se samo tolažim, da zidava in se čez eno leto seliva.
A bosta vidva ostala v tej hiši, ali je to začasno?

Res si bla lepa nevesta:bravo:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Moževa stara mama
16.5.2005 14:48:23   
Anonimen

Karmy.. pol pa dej se eno fotko, ko si dobre volje.. Dobra volja vedno pomaga.. ne glede na tezavo..

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Moževa stara mama
16.5.2005 15:03:36   
Jutra
Očitno rek "Lepa beseda lepo mesto najde," pri tvoji stari tašči ne drži. Ne zgubljaj energije. Če ne gre zlepa, pa zgrdega. Itak ima tako debelo kožo, da ji boš težko prišla do živega. Žal vem, kako je s takimi ljudmi:(


(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Moževa stara mama
16.5.2005 15:11:35   
CatJa
Dari, stari so pac zleht.

Kaj ce bi tu odprli nov podforum: TASCE. Pomoje bi bil eden ta bolj obiskanih :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Dari ti lahk pa svojo upraviceno klices stara tasca. Kje imate pa "mlado"? V takih primerih ne ves, katera je hujsa.

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Moževa stara mama
16.5.2005 23:31:45   
Anonimen
Pa saj to ni tašča, če je njegova babica, ali ne?? Če pa piše moževa stara mama????:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Moževa stara mama
17.5.2005 7:45:46   
Anonimen
Ne, blacky, "stara tašča" kao. Uf, tudi te obstajajo :zmeden2:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Moževa stara mama
17.5.2005 7:52:41   
CatJa
Saj veste, vsak dan si kej novga zmislijo, si bodo pa se stare tasce.

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Moževa stara mama
17.5.2005 7:59:36   
Dari

Ja, ta mlada tašča je tudi nekaj časa živela tu, kot zdaj midva. Ampak je blo tako hudo - ko je bla stara 20 let nazaj še pri močeh - da je mož (oče mojega moža)odločno zahteval da spokajo. :bravo: In so se preselili. No, jaz pa sem zdaj naivno mislila, da se je stara spremenila, da bo znala bit hvaležna, da ji bo nekdo pomagal. Pa za besedo hvala še slišala ni, nasmeha na njenem obrazu pa tud še nisem vidla.

PS Hvala za pohvale moje poročne obleke :)
PPS Mogoče pa res ne bo več dolgo :ups:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Moževa stara mama
17.5.2005 8:26:48   
karmy
nimam digitalca oz. niti scannerja..tako de se boš mogu zadovoljit z to fotko... :)-:)-:)-

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Moževa stara mama
18.5.2005 21:28:27   
bskrle
Bejžta proč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S starimi mamami se ni za šalit.

(TAKO je bilo pri mojem bratu.

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Moževa stara mama
19.5.2005 12:22:48   
pupika
Postavi se zase, verjemi mi tisti trenutek bo verjetno hudo, ampak se splača. Saj se ne more tako obnašati do vaju. Če pa še potem ne bo boljše, pa mislim, da je edina varianta samo it čim dlje od nje kot gresta lahko. KOnec koncu bi morala vedet, da imata vidva svoje življenje in ne njeno,...

Vso srečo ti želim.

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?