|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za obhajilo
27.5.2009 22:37:24   
borci
Iščemo predloge za darilo za obhajilo za hčerko dobrega kolega, saj smo povabljeni že v cerkev in potem v gostilno.

Pa še eno vpr.: darilo za 7 letno pupo.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za obhajilo
27.5.2009 22:39:33   
Isabellabina
Nevem no za obhajilo se nikoli ni dajalo darila!!! To je sedaj ena nova modna muha.....Če pa že moraš potem ji daj denar pa naj ji mamica kupi kar rabi.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za obhajilo
28.5.2009 7:47:46   
Hans
Stara sem preko tridest let in sem bila pri obhajilu dvajset let nazaj pa sem dobila darilo.

Mi smo bili na obhajilu 14 dni nazaj. Dekle, ki je šlo k obhajilu je bilo najbolj veselo denarja. Pa mogoče kakšne knjige, lepih oblačil. Če nisi za dajanje denarja mogoče darilni bon za kopanje v kakšnem bazenu. Predlagam pa, da ne kupuješ verižic, ur, prstanov. Naša obhajanka je naprimer dobila štiri ure.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za obhajilo
28.5.2009 9:38:37   
borci
saj sem mislila kakšno knjigo ali pa album za slike. kaj pa berejo sploh devetletnice?

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za obhajilo
28.5.2009 10:20:00   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: borci

saj sem mislila kakšno knjigo ali pa album za slike. kaj pa berejo sploh devetletnice?

album za slike ali kakšen lep okvir je meni vedno dobra ideja. user posted image  zraven pa nekaj denarja v kuverti in je prav lepo darilo!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za obhajilo
28.5.2009 12:21:33   
*pepelka*
Poglej malo na strani od ognjišča, tam imaš obhailna darila, drugače pa imajo v zvonu v lj, ogromno primernih stvari, pa malo denarja daš zraven in to je to

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za obhajilo
28.5.2009 18:40:19   
bamoocham
V nedeljo sma bila z mojim na obhajilu nečakinje, stara 9 let. Pa sma ji dala 40e v kuverto, pa je.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za obhajilo
28.5.2009 21:59:49   
princeska29
moja krščenka gre v nedeljo k obhajilu in ji ne bom kupovala nič ampak bom ji napisala čestitko in zraven bom ji dala denar ampak ne v kuverto ampak v kinder jajčko da bo malo presenečena!!!danes sem eno kinder jajčko lepo spravla na pol vzela ven rumenjaček z igračko in nato v ta rumenjaček dala 50 eurov natp sem obe polovici čokolase malce zagrela in ju nežno stisnila skupaj da sta se sprijeli.potem sem lepo zavila v papirček od kinder jajčke.vse bkupaj bom dala v darilno vrečko pa bo.bomo videli kakšen bo odziv.
in kakšna se vam zdi ta ideja?????

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za obhajilo
29.5.2009 10:28:11   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

moja krščenka gre v nedeljo k obhajilu in ji ne bom kupovala nič ampak bom ji napisala čestitko in zraven bom ji dala denar ampak ne v kuverto ampak v kinder jajčko da bo malo presenečena!!!danes sem eno kinder jajčko lepo spravla na pol vzela ven rumenjaček z igračko in nato v ta rumenjaček dala 50 eurov natp sem obe polovici čokolase malce zagrela in ju nežno stisnila skupaj da sta se sprijeli.potem sem lepo zavila v papirček od kinder jajčke.vse bkupaj bom dala v darilno vrečko pa bo.bomo videli kakšen bo odziv.
in kakšna se vam zdi ta ideja?????

pazi, da je ne bo dala komu drugemo za pojest! user posted image   drugače je pa dobra ideja!user posted image

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 29.5.2009 10:33:49 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za obhajilo
1.7.2009 9:17:29   
simonas
Lahko se da par bankovcev aranžirat v majhen šopek... dobijo se tudi že zelo zanimivi darilni ovitki za denar.

Ali pa res kak okvir za sliko, album, knjiga...


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?