|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi to lahko bilo?
14.10.2009 10:06:59   
Anonimen
Naša psička je recimo v zadnjih 14 dneh, ko smo jo peljali na sprehod in se je fajn zlaufala dobila peno na ustih (gobčku)! To se ji je že enkrat dogajalo in tudi minilo, zato temu nismo posvečali pretirane pozornosti. Sedaj se je pa vse skupaj ponovilo. Drugače se obnaša popolnoma normalno. Pena se ji pa nabira samo takrat, ko je na sprehodu, recimo doma, v mirovanju nikoli.
Se je kateremu od vaših hišnih ljubljenčkov to dogajalo? Ali je bolje, da jo peljem do veterinarja?
Hvala!

< Sporočilo je popravil kokakola -- 14.10.2009 10:07:40 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi to lahko bilo?
14.10.2009 10:10:36   
janapan
to ni nič.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi to lahko bilo?
14.10.2009 13:52:20   
Kliki
Lahko je božjast. A je tudi nasilna takrat?
Moja psička jo je imela in je žal morala pod inekcijo.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi to lahko bilo?
14.10.2009 15:11:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Lahko je božjast. A je tudi nasilna takrat?
Moja psička jo je imela in je žal morala pod inekcijo.user posted image user posted image user posted image




Nič ni nasilna, obnaša se popolnoma normalno.

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi to lahko bilo?
16.10.2009 7:26:33   
bilka
To ni čisto nič narobe, moja psička je stara 5 let in vedno ko greva na sprehod se močno slini in je mal penasta, to je verjetno od teka pa vročine...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi to lahko bilo?
16.10.2009 8:28:14   
Arwenko
Določeni psi se lahko povečano slinijo in penijo iz razburjenja ali nervoze, to pa pomeni tako v pozitivnem kot v negativnem smislu. Se pravi povečano slinjenje je lahko tudi posledica npr. velika navdušenja nad sprehodom. Če drugače ni nič sumljivega, jaz nebi delala panike. 

(odgovor članu bilka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?