|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšno hrano
2.8.2009 12:47:52   
Laubica
Dajete vašim belim psom da vam ne obarva dlake-hvala

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšno hrano
2.8.2009 18:07:20   
muha1
Naša je samo Eukanubo že leto in pol (toliko je namreč stara) in se ji dlaka nič ne obarva. Katero hrano pa dajate, da se ji je obarvala dlaka. Pravijo, da hrana ne sme vsebovati veliko karotena, saj takrat dlako obarva na rumeno.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšno hrano
2.8.2009 18:16:09   
Blueberry
Hill ali pa Royal canin.

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšno hrano
2.8.2009 18:51:04   
Laubica
Nimam ga še 20.8. ga dobim in zbiram informacije-pa hvala

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšno hrano
2.8.2009 22:30:34   
Arwenko
Eukanubo, pri samih belih psih. Pa to vprašanje je skorajda nepotrebno, na začetku tako ali tako moraš dajat enako hrano kot vzreditelj, da psu ne povzročaš nepotrebnega stresa, ne vem jaz dam pri svojih mladičih že zraven nekaj hrane. Pol za naprej pa tako...če psu hrana odgovarja, je menjavanje po moje nepotrebno, če pa vidiš da ne bi bilo vredu ali pa imaš s to hrane kakšne druge težave (npr. logistične pri nabavi) pa zamenjaš potem čez kak mesec ali dva. 

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšno hrano
2.8.2009 22:40:10   
Anonimen
Naš maltežan je sprva dobival Eukanubo a mu ni odgovarjala ... no ne da bi mu barvala dlako, samo enostavno je ni maral ... tako da zdaj je Hillsa in je vse ok.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšno hrano
2.8.2009 23:54:31   
Laubica
Ja Awenko -Saj mi bomo tudi zraven dobili -samo zbiram infouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšno hrano
3.8.2009 12:42:23   
Arwenko
V bistvu je tako Laubica, da karkoli ti kdo od nas priporoča je brezeve, zakaj, ker je vsak pes drugače. Recimo zgoraj ti je napisala, da Eukanuba ni odgovarjala, hills pa odgovarja - jaz pa Hillsa mojim nebi dala več za nič na svetu. zakaj, zato ker so to individualne izkušnje, različne od psa do psa, že med brati recimo. Jaz moje mladiče vse hranim z eukanubo, pa so potem lastniki pozamenjali, pa znotraj istega legla vsem ne odgovarja ista hrana. V osnovi so pa vse hrane, ki se dobijo v raznih specializiranih prodajalnah ok, izogibat se je samo raznih Pedigreejev in temu podobne hrane iz Spar-ov, merkatorjev, itd.

Vse ostalo boš pa videla sproti, ker je odvisno od tebe, tvojih navad, financ, logistike, itn. Samo to sem ti hotela povedat in je tako zbiranje info lahko prej škodljivo kot ne. Ti dam primer, moja prva psička, neizkušena, ful sem zbirala info kaj ji dat, da se ja ne bo obarvala in sem podobno spraševala kot zdaj ti. Takrat so mi vsi priporočali in svetovali Nutro (ki ga zdaj ni več) in ker so po številčnosti definitivno prevagali, sem jaz seveda letela po Nutro in glej ga zlomka, psica je imela tako rjavo črto po sredini hrbta, da je bila groza pogledat. Tako da to je vse bolj tak-tak.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?