|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta zeleni slap
24.3.2007 23:36:01   
matejagm
user posted image No punce ,kje ste in kako ste kaj???Jaz moram povedat ,da sem prav super.Danes nisem imela zajterka ,ker sem bila po nakupovanju in ni bilo časauser posted image .Za kosilo pa sem si pripravila pečena jajčka z ocvirki.Za malico sem pojedla ene tri kose posebne salame in paradižnik,in za većerjo  tuno z papriko in kumarcami.Pa spila sem danes malo manj tekočine in sicer 1.5l vode z stisnjeno limono,Mislaim ,da so moji krizni dnevi minili,čeprav bo verjetno še prišel kateri,ampak takšni kot so bili prvih 5 dni ne more bit večuser posted image .V ponedeljek pa tehtanje.Diana5,seveda lahko ješ morske sadeže in vse vrste rib,in jajčke na 100 in 1 način.Drugače pa kava...kakor se boš odločla.Jaz včasih spijem celo sladko,ker pač vedno ne morem izbiratuser posted image .(ampak paše)user posted image Lep pozdrav pridne mi bodite in se jutri kaj beremo:Pa-pa

< Sporočilo je popravil matejagm -- 24.3.2007 23:37:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta zeleni slap
25.3.2007 14:00:29   
Anonimen
Aha, za jajca nisem nič zasledila da jih smeš jesti ali sem pa spregledala.

Meni je samo za mleko hudo, jaz kavo itak brez cukra pijem že dolgo časa, tako da...ampak čisto črno to bo pa kriza, to bo bljak. Za drugo hrano nimam pripomb

Pa si ziher da tako shujšaš, ker meni je namreč vsa ta hrana všeč in ne bi smel biti problem. Verjetno moraš pa paziti v količini in zvečer najbrž ne smeš jesti.

No jaz sem držim tistega, ki tam piše, da moraš začeti v PONEDELJEK user posted image , vsak izgovor prav pride, kajne user posted image , no kakorkoli, jutri..jutri...jutri pa resno!

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta zeleni slap
25.3.2007 22:07:50   
matejagm
user posted image user posted image res vsaak izgovor prav pride, tako sem se jaz izgovarjala že zadnje ttri meseceuser posted image ,ampak sedaj se pa resno držim.No diana5 v ponedeljek dobrodošla.Seveda lahko ješ jajca in će si daš malo mleka v kavo tudi nebo tak problem.Pač probaj dopoldan in popoldan več jest in potem če se da malo zmanjšuješ večerje.Jaz sem danes za kosilo jedla govejo juho z kornčkom in na vrh zeleno solato in govedino.Popoldan pa klobaso in vlloženo papriko..Za večerjo pa samo čisto govejo juho(korenčka zmanjkalo)user posted image user posted image   Za jutri si bom pa pripravila tak mesni golaž z zelenjavo.To je ful dobro.Lep ozdravček vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 0:39:57   
Anonimen
ja imaš prav Mateja, evo danes začnem, saj je ura po tanovem še skoraj ena. No po tastarem bi lahko še malo prigriznila a raje ne, sem pa hitro še malo čipsa pojedla do polnoči, da lahko rečem da sem uspešno zaključila zažiranje.user posted image

Pa pustimo to, da mi še pasal ni in je bil ful slan in mi je zdaj slabo a to je bilo edino kar je bilo pri roki in morala sem se od nečesa posloviti...če pa dva meseca ne bom nič podobnega jedla. Drugače pa kot sem že rekla mi je teoretično vsa hrana napisana ful všeč,zato bo zame tole hujšanje užitek...v praksi bomo pa videli če drži...

a moram jesti oz. ne jesti po 18 uri...

a imaš kak predlog za zajtrk?

pa kak recept za kosilo...

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 0:41:09   
Anonimen
A olive smeš jesti, nisem zasledila ali pa spregledala tako kot za jajca, sem jih šele danes našla na dovoljenem seznamu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 9:07:08   
Saša27
Zdravo!

Moram povedati, da sem pred dvemi leti držala to dieto en mesec. Rezultati so govorili sami zaseuser posted image , res učinkovito, vendar se spomnim, da sem morala vzeti vsak dan eno tableto Unikap, sam ne vem katero, mislim, da je bila M, naj mi pove kater, bom zopet začela s to dieto.
Danes sem zjutrja pojedla en krožnik zelenjavne juhice z mletim mesom. Za kosilo enako, za večerjo pa nič, oz. vodo, ja pa še nekaj, a limono lahko, a ni to sadje???

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 10:21:34   
Anonimen
Saša, koliko si pa shujšala, če smem vprašati...

No po tem kar ješ vidim da stradaš za moje pojme, torej ne smeš pojesti vsega kot tam piše da lahko ješ kolikor želiš samo da ješ tisto hrano ki je predpisana. Bi se vseeno zredil pomoje...

No jaz sem priznam danes malo mleka si zlila v kavo, to je pa tudi vse, ostalo bom držala tako kot je treba pa tudi po vitamine se bom odpravila...

Za zajtrk bom pa kako jajce pojedla, to mi je fino...

Punce jaz moram oz. hočem shujšati 20 kg...pa če bom 10 bom vesela user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 10:29:20   
Saša27
Jaz sem v enem mesecu shujšala 11 kg. Kot praviš, misliš, da jaz stradam. Sploh ne, zajtrk, kosilo jem normalno, večerje pa ne, ker imam kosilo pozno (16.00). To je edina dieta, po kateri so kg ostali, se nisem zredila nazaj kot pri drugih, pa še meni ni pretežka, ker obožujem meso na vse načine. Sem si tudi "pohanje" naredila, vendar samo z jajcem, pa je bilo vseeno dobro, pa kakšna solatka zraven, pa je bilo kosilo pripravljeno.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 10:51:14   
tinca35
Mene viroza daje pa sem si v čaj dala malo medu. Sem grešila ampak mislim, da ne bo hujšega. Danes bom za kosilo malo čiste juhe saj tako mi ne diši kaj preveč jesti. Ali ve kaj telovadite?


(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 13:15:40   
matejagm
No super še dve novi članici,pozdravljeni tinca in saša!!!!No da vam sporočam za mano je 6 dni in sem izgubila 4kguser posted image user posted image user posted image .Tako da sem res zadovoljna.Saj pravim da sem jaz pred petimi leti s to dieto šla dol 25 kg in se nisem nazaj zredila.Danes sem imela za kosilo regrad z jajci in pečene ribe.Se še kasneje oglasim ,ko bo čas!

< Sporočilo je popravil matejagm -- 26.3.2007 13:16:58 >

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 13:21:18   
Saša27
No a lahko limono al ne?  A ni to sadje?

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 14:30:29   
Anonimen
Evo mene nazaj. Hud vikend za mano, očitno bo mene malce vseeno zdravje zraven jezlo, ampak po izčrpnem pogovoru z zdravnikom in vzeto krvjo bomo štartali na novo, čeprav sem se malček pregrešila sem v 4 dnevih izgubila 2,5 kg. Tako da punce če vam bo kdaj hudo, kakšen košček kruha ali juha z rezanci ne bo škodil.

Drugače pa danes sem jedla pečene perutničke njami, za večerjo pa še bom videla, mogoče jajčko na oko (jih obožujem).

Pa vse nove dobrodošle več nas bo lažje nam bo.

Pa to vam moram povedat sploh se nebi tehtala če nebi mela danes zjutraj razgovora, pa si probam ene črne hlače pa so mi ble prevelke user posted image , tako da sem zgleda že pred dieto mogla kak kg zgubit.

Ni to super, to je najboljši občutekuser posted image

Sem full srečna tako da upam da mi bodo s časom vse hlače prevelke.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 16:42:21   
matejagm
ja jaz pijem cel dan vodo z limono

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 16:52:37   
sposa
zdravo punce..dajte mi rečt po kateri djeti vi hujšate....?????(sem čist zgubljena tu gor)

hvala


_____________________________

Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 17:04:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sposa

zdravo punce..dajte mi rečt po kateri djeti vi hujšate....?????(sem čist zgubljena tu gor)

hvala



Po dieti zeleni slap. Če te o njej zanima kaj več, vtipkaj npr. v najdi si: dieta zeleni slap in potem ti vrže ven par strani pa si lahko kaj več prebereš o njej.

(odgovor članu sposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 18:47:06   
Anonimen
Joj ste pridne, upam da bom tudi jaz izgubila kako kilo. Tele so se po porodu prilepile kot z lepilom in ni šans, da jih butnem dol no a ste mi dale voljo.

Jaz sem goljufala z mlekom, kot sem že napovedala, drugače sem jedla:

Z- jajce s čebulo
M - tuna
K - zelenjava z mesom (not je bilo malo stročjega fižola, najprej sem ga ven pobirala, pol se mi pa ni več dalo)
V- to kar je ostalo od kosila sem si ful naredila...

me mikajo piškoti user posted image  ampak NE, NI ŠANS!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dieta zeleni slap
26.3.2007 20:01:57   
Anonimen
Sej mene so prve dneve tudi full mantrali piškoti sedaj pa sploh ne več. Nekako sem se sprijaznila s tem, tako da ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dieta zeleni slap
27.3.2007 7:09:57   
Saša27
Jutro!

Diana5, saj stročji fižol se lahko uživa, tak da brez skrbi si ga privošči.

Danes pa je na mojem jedilniku: kot prvo sem za zajtrk spila kozarec tople vode z limono, potem pa sem si privoščila piščančje fileje pečene, z veliko začimbami in paradižnikovo solato s papriko. Za kosilo imam isto, za večerjo pa nič (zaradi poznega kosila).
No sem si pa danes prinesla v službo limonco, tak da bom jaz tudi pila vodo z limono.



_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dieta zeleni slap
27.3.2007 14:35:05   
Rožica I
Jaz bi z veseljem šla na to dieto, ampak če bi lahko zraven pila rdečga vinčka user posted image ! Malo heca, punce!

Zdaj pa zares. Če se ne motim, je to beljakovinska dieta, ki pa naj ne bi bila pretirano zdrava na dolg rok. Zato me zanima, ali katera ve, kako dolgo je priporočljivo imeti to dieto?
Morda se celo sama odločim zanjo, ampak sem bolj slab mesojedec (ribe- to že!). Kako pa je z uporabo tofuja?
No, če bo katera znala odgovorit, hvala!

_____________________________



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dieta zeleni slap
27.3.2007 15:54:39   
matejagm
Lep pozdrav vsem.n jaz sem pa imela danes za kosilo mesno-zelenjavno juhico.Prav pasala mi je.Rožica saj po šestem dnevu lahko spiješ pol litra vina če  želišuser posted image .

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dieta zeleni slap
27.3.2007 17:46:25   
Anonimen
pa sej ni čudno da shujšate po par kg na teden ko vse jeste ene juhice za zajtrk pa za kosilo in tako naprej

pri meni je pa juhica šele uvod v kosilo in potem sem jedla puranja stegna...mmm plus zeleno solato

aja za zajtrk jajce na oko s panceto (si privoščim kajne?)

za večerjo nimam pojma, morda kakšno tuno iz konzerve povlečem user posted image

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dieta zeleni slap
29.3.2007 8:14:50   
tinca35
Dobro jutro punce. Kam ste vse šle? Danes je teden hujšanja za mano.Saj sploh ni bili tako hudo. Od sobote sem imela virozo pa sem mal grešila z medomuser posted image . Izgubila sem 2,5kg. Bo šlo pa bolj počasi.
Toliko na kratko. Lep dan vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dieta zeleni slap
29.3.2007 10:32:21   
Saša27
Jaz sem še z vami, tehtala se bom šele v ponedeljek, ko bo en teden diete za mano. Drugače pa brez pregrehov lepo nadaljujem.
Danes sem si za zajterk prvo privoščila skodelico tople vode z limono, nato pa pražene piščančje jeterce z jajčko, pa kisle kumarice zraven. Za kosilo enako, za večerjo pa nič.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dieta zeleni slap
29.3.2007 21:57:09   
matejagm
Lep pozdrav sotrpinke.Danes sem pa imela za kosilo pečenko in solato z jajčki,popoldan pa tuno in kumarčno solato.Jutri za zajterk pa bom imela jajčka pečena jih že lep čas nisem jedla.Njami.Tehtala se pa bom v ponedeljek in vam sporočim moje stanjeuser posted image .Sem pa grešila z sladko kavo tako ,da že vnaprej vem da rezultat ne bo takšen kot bi moral biti.Ampak kakšna pregreška zame ni tkšna ovira ,glavno da nadaljujem.Pa-pa

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dieta zeleni slap
30.3.2007 8:28:53   
Saša27
No jaz imam pa danes praženo kislo zelje in domače kranjske klobase

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?