|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JULIJSKE ZASPANKE
26.6.2005 13:06:01   
LONA13
Kje ste drage Julije, a spite a počivate, al ste pa v porodnišnici :)-:)-

Danes sva postavila posteljico pa voziček, tako da moj ljubi :duda: lahko že počasi pride na svet. Samo njegoc kuferček moram pripravit, da ne bo oči čist zgubljen kaj prinesti s seboj v porodnišnico.

Danes smo se vsi trije fino naspali na novem jogiju, tako da smo fino spočiti.

Lepo se imejte in uživajte v senčki.

Lp, Lona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JULIJSKE ZASPANKE
26.6.2005 13:26:32   
Meceno
Meni nekaj RR nagaja, sem pa končno prišla iz KK, je bilo takooo fino, sem se zredila za 3kg :((:((:(( mami je kuhala, pa kuhala, jaz pa samo NJAM in MLJASK :)-
Začela sem zatekat, pa trebušček je še konkretno počil, žile so vidne, ...
V glavnem, sem čitala kaj vas vse muči, NO, MENE TUDI :(

Punce uživajte še dalje, se mi ne da veliko pisat, lena, vroče,...


Lp Meceno

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JULIJSKE ZASPANKE
26.6.2005 13:34:40   
Anonimen
Vročeeeeee pa zaspanooooo :zaspan:

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   JULIJSKE ZASPANKE
26.6.2005 18:29:17   
mayci
Da se še jaz po dolgem času malo javim. Pa ste res skoraj vse julijke nekaj zaspane, če so se šele tri javile, pa je že toliko ura! :)-
No, saj tudi mene tale vročina (oz.sopara) prav zdeluje-zatekanje pa to...
Ampak bo prav kmalu bolje, še malo pa bodo naši pikci v naših naročjih!9nebesa
Končno sem tudi jaz uspela odpreti svoj album in imam prvi dve slikici!:) Res smo že bolj pri koncu, ampak upam, da vseeno velja...

Če bo mogoče še katera julijka tole brala, vam pošiljam lepe pozdravčke, pa se beremo!

Mayci (36t) in :duda:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JULIJSKE ZASPANKE
26.6.2005 18:59:09   
Talči
No, še jaz na hitro.
Od petka nisem imela interneta, imamo pa nova okna! In zdaj moj dragi čisti, popravlja, kar so poškodovali itd. Jaz pa se bolj vlečem po stanovanju in gledam. No, vsaj kosilo sem skuhala...
Pred 3 dnevi so mi začele zatekat noge. :hudicek:. Ni fajn. Pa bolijo me zvečer tako, da bi najraje po kolenih hodila...
Sicer pa je vroče in če ne bi imeli klime, bi se menda vsi stopili.
:duda: na trenutke kak kolenček ven potisne, ali pa ritko napne, tak da lahko od zunaj fajn čutim, kako se ven tišči, pa je kar zabavno.
Jutri več, ko bom spet sama doma :((.

Uživajte.
LP
Talči

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JULIJSKE ZASPANKE
26.6.2005 20:34:55   
smrka
juhu se ena bajska julijka! Moja malckica je pa ze pripravljena na izstrel je z glavico nisko doli. Trebuh mi je razpokan da je kar groza,.. pa svrbiiiii jooooj. Drgac smo pa pojstlco ze sestavli, previjalno omarco tudi, samo se kovcek spakiram za v bolnisnico in mi smo prpravljeni. JUHUUUU komi cakamo. ... se 3 tedne.... al pa prej..:kuza:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?