|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.dan -Dieta zeleni slap - 20.3.
20.3.2007 11:48:51   
matejagm
žIVIO !Odločila sem se da začnem z dieto zeleni slap.Povedat moram da sem dieto že imela in je zlo učinkovita.Če je katera zainteresirana se mi lahko pridruži.Zelo bom vesela vsake udeležbe.Res da je zahtevna dieta ampak z voljo se vse da.Vem da bo marsikatera rekla,da ta dieta ni zdrava,ampak kaj ko v življenju sploh ni veliko kaj več zdravega.Tudi debelost ni zdrava,zato ne obsojajte ampak če katera želi se mi lahko pridruži.

< Sporočilo je popravil petka -- 20.3.2007 21:20:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 11:49:52   
Anonimen
kaj lahko napišeš kaj večuser posted image

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 11:50:47   
Anonimen
A lahko malo več poveš o tej dieti? Jaz sem še do 2.4. na ločevalni,potem bi pa še nadaljevala s kakšno drugo,da skenslam še nekaj kil.user posted image

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 11:55:59   
matejagm
Seveda.Zgubiti moram 20 kg.Velika sem 162 in imam 72 kg.Pred petimi leti sem zto dieto zgubila 25 kg v roku dveh mesecev in sem se popolnoma navadla prehrane in sem držala 50 kg tri leta.Nato sem zanosla in si privoščila veliko preveč ko bi si lahko v mejah normale in tako ptidobila nazaj kilograme.Vse o dieti si lahko prebereš če samo napišeš "dieta zeleni slap",saj pravim je zelo zahtevna dieta ampak res učinkuje!!!Če katero kaj zanima seveda bom vesela če vpraša ali se mi celo pridruži.Imam veliko dobrih receptov ki te nasitijo in so okusni.

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 12:11:31   
Anonimen
Sem prebrala o tej dieti.Mesa in rib je veliko in to je zame,saj sem mesojedka.user posted image
Kruha pa tudi zdaj ne jem skoraj nič.Mislim,da ni tako težka.Tudi veliko zelenjave je,kar je pomembno.user posted image

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 12:33:14   
matejagm
Za zajterk sem spila kavo z saharinom.V veliko plastenko si naredim limonado ki jo pijem ko začutim lakoto.Za kosilo sem si pripravila piščanca na koščke narezanega z svežo papriko,vse skupaj sem dušila,tako dolgo da se paprika omahča,dodala sem malo čilija,rožmarin majaron,vegeto,česen.Zraven pa sem si naredila veliko skledo zelene solate.Če pa je potreba po hrani večja lako pojemo tudi veliko več obrokov na dan ,karkoli od tega kar je dovoljeno.Za večerjo pa bom imela pleskavico in zeljno solato.Pregrešim se pa tudi z kakšnim sadjem pa ni nič narobe.

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 12:35:17   
matejagm
Ali ima katera "jajca" hehehe ,da se mi pridruži????;)))Skupaj nam bo lažje prebolevat "lušte"!!!

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 12:47:43   
Taula
Ali ima katera "jajca" hehehe ,da se mi pridruži????;)))Skupaj nam bo lažje prebolevat "lušte"!!!


Mogoče jaz, k morem dol dati med 5 in 10 kg še nujno, samo jo morem še malo pogledati.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 12:49:39   
Anonimen
Nimam jajc user posted image ampak se ti pridružim v aprilu,ker tole moram dokončati.
Če bi imela jajca,bi se manj sekirala za kilograme.user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 13:03:52   
Taula
Nimam jajc ampak se ti pridružim v aprilu,ker tole moram dokončati.
Če bi imela jajca,bi se manj sekirala za kilograme.


Dej Dalija ko boš kmalu ko en dahovec.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 13:05:24   
Anonimen
Ja Taula 20 sem jih nabrala s hormoni,pa že prej sem jih imela mal preveč,tako da moram še trpeti,da bom normalna.user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 13:11:36   
Taula
HRANA KI JO LAHKO JESTE:

VSE VRSTE MESA: JUNETINA, KURETINA , SVINJINA ,JAGNETINJA ,GOSKA, RACA, VSE VRSTE JETRC, DIVJAČINA. PRIPRAVITE JO LAHKO NA VSE NAČINE: KUHANO,PEČENO ALI ROŠTILJ, RAZEN POHANEGA. LAHKO JESTE OCVIRKE, PRŠUT, KLOBASE, REBRCA, SALAME, IN VSE OSTALO SUŠENO MESO, VENDAR BREZ KRUHA, RAZEN HRENOVKE,.

VSE VRSTE RIB: MORSKE IN SLADKOVODNE IN VSE VTSTE RIBJIH KONZERV Z ALI BREZ ZELENJAVE.

VSE VRSTE SOLAT: SVEŽA ZELENA, SVEŽA PAPRIKA, ČEBULA, PARADIŽNIK, KUMARE, SVEŽA IN V KIS VLOŽENA ZELENJAVA, SOLATA IZ MORSKIH SADEŽEV, RADIČ, ŠPINAČA. VSE SOLATE ZAČINITE Z OLJEM, KISOM, POPROM PO SVOJI ŽELJI. JAJCA IN AJVAR NA VSE NAČINE.

VSE VRSTE ZELENJAVE: ŠPINAČA, BLITVA, KARFJOLA, ZELJE, PARADIŽNIK, KOLERABA, ČEBULA, POR, PETRŠILJ, REDKVICE IN GOBE.



PIJETE LAHKO: MINERALNO ALI NAVADNO VODO, LIMONADO, ČRNO KAVO IN VSE VRSTE ČAJA BREZ SLADKORJA ALI MLEKA, OBVEZNO UPORABITE NATREN, SAHARIN ALI KAJ PODOBNEGA. POL LITRA BELEGA VINA ALI LITER ŠPRICERJA NA DAN JE DOVOLJENO SAMO PO ŠESTEM DNEVU DIETE!!!



UŽITKI DIETE: SKUHAJTE ZELENJAVO KI JO IMATE NAJRAJE, VANJO DAJTE MESO, KI VAM NAJBOLJ PRIJA, ZAČINITE PO ŽELJI – SKUHAJTE NEKOLIKO VEČ, DA BOSTE IMELI ZA VES DAN. JESTE LAHKO KADAR KOLI STE LAČNI VSE DOKLER NE OBČUTITE, DA STE SITI. SESTAVLJAJTE SI OBROKE ZA VSAK DAN IZ HRANE KI SEM JO OPISAL.

HRANA KI SE NE SME JESTI


KRUH, KROMPIR, MOKA, RIŽ, LEČA, LEŠNIKI, KIKIRIKI, HRENOVKE, DROBTINE, GRAH, FIŽOL, POHANO HRANO, TESTENINE. NITI ENO VRSTO MLEČNIH IZDELKOV: MLEKO, MARGARINA, KISLA IN SLADKA SMETANA, JOGURT, PUDING, NITI ENA VRSTA PIŠKOTOV, SLADKORJA, ČOKOLADE, RAZNIH GRICKALIC - SLANIH ALI SLADKIH, SLADOLED, NITI ENA VRSTA SIRA. NITI ENA VRSTA SADJA ALI KAR SE IMENUJE SADJE!!!



Žal tole ni zame.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 13:17:51   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



POL LITRA BELEGA VINA ALI LITER ŠPRICERJA NA DAN JE DOVOLJENO SAMO PO ŠESTEM DNEVU DIETE!!!

NITI ENA VRSTA SADJA ALI KAR SE IMENUJE SADJE!!!




Sadja ne smeš, alkohol pa lahko - liter špricerja user posted image user posted image user posted image na dan - kaj je to neka dieta za alkoholike user posted image



_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 13:18:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 14:03:34   
Taula
Sadja ne smeš, alkohol pa lahko - liter špricerja na dan - kaj je to neka dieta za alkoholike


Dalija....a nam hočeš kej povedati, ko si tak navdušena nad njo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 14:05:12   
Anonimen
Smejem se,ker je Sončece vprašala,če je dieta za alkoholike.Če že hočeš vedeti,ne pijem alkohola že nekaj let.user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 14:16:07   
Taula
Smejem se,ker je Sončece vprašala,če je dieta za alkoholike.Če že hočeš vedeti,ne pijem alkohola že nekaj let.


A si pri AAjih? user posted image  Sem hudobna oprosti, ne biti jezna.user posted image  Jaz ga nikoli nisem ne vem kaj pila..en kozarec vina popijem, pa po moje že ležim pod mizo.user posted image user posted image

Samo liter špricerja na dan je pa res huda dietauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 14:18:15   
Anonimen
Piše,da lahko toliko popiješ,ni pa obvezno.user posted image user posted image Ja včasih sem ga ruknila,zdaj pa nič več,sem popolni abstinent.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 15:02:50   
matejagm
Sej sem napisala ,če vam dieta ni všeč se tudi norčevat ne rabite.Jaz sem jo imela pa mi je ful pomagala.Pa tudi če kak deci vina spiješ kdaj še ne pomeni da si alkoholik.Vam sporočam kako bo pri meni potekalo.Pa po kolkih decih bom ležala pod mizo,ker grem na poroko:)))))))hehe!!!Prosim vas,će ve ne sodelujete ,da vsaj mene podpirate.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 15:04:45   
Anonimen
Matejagm,saj se nihče ne norčuje.Rekla sem,da se bom aprila pridružila.Tebi pa držim pesti,da ti bo uspelo.Drži se.user posted image

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 15:42:52   
Anonimen
Meni pa je ta dieta všeč, sploh če gubiš po 5kg na teden so rezultati hitro vidni. Edino kar mene moti je sadje pa riž to dvoje namreč obožujem, mogoče pa bom začela s tem mi je ta kr všeč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 19:09:22   
Anonimen
Tuhtala in tuhtala pa se ti pridružim.

Danes sem se še čokolade najedla pa jogurta. Jutri pa bom si zelenjavno juho skuhala - to lahko ne?

Pa bomo probali, tako da jaz podpiram tebe ti pa mene? Sicer sem en dan za tabo ampak vseeno.

Trenutno so moje mere takšne: 70kg, in 164cm. Sicer še nisem imela otrok ampak ne vem no mogoče so krive KT, al pa smokiji.

Upam da mi uspe, vsaj 10-15 bi jih rada izgubila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 19:17:35   
Anonimen
Zanima me sam še nekaj. Solata iz Mc'donaldsa je dovoljena kaj pa prelivi? Midva namreč dostikrat kaj iz meka jema, samo zdaj vse odpade, solata ostane, pa je lahko kakšen preliv?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1.dan -DIETA ZELENI SLAP- 20.3.
20.3.2007 21:58:07   
matejagm
Hay Anka.Res super a si se mi pridružila.Sem zelo vesela.No za preliv mislim da ni kaj narobe ker vsebuje vsebuje samo začimbe in mislim da kakšno majonezo,ta je pa tako iz jajc,kar pa lahko ješ.Riž pa res ni fajn ,ampak če se kdaj z rižem pregrešiš tudi nebi smelo biti kaj narobe,pač nadaljuješ naprej.Js sem si danes kupila multivitaminske tablete,da nadonadijo nekaj vitaminov,drugače mi je pa prvi dan super uspel.Pila sem veliko limonine vode,za večerjo pa sem jedla spet piščanca in skledo mešane solate ;zelena solata,paradižnik,kumarce.Pa sem se super najedla.Res pa da sem pila eno kavo z sladkorjemuser posted image .Tehtala se bom pa vsak konec tedna-verjetnouser posted image .Lep pozdravček tebi in ostalim.pa-pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 22:09:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?