|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinje Gorenje
12.9.2008 11:58:20   
5ra_28
Nevem če to spada pod temao gradnja, a vseeno me zanima. Z mojim nameravava naročit kuhinjo od Gorenja (delta multicolor, http://www.gorenje-no.si/deltamulticolor), ker nama je zelo všeč, praktičnost enaka vsaj na videz kot pri ostalih, imava pa že kupljene aparate Ora Ito, ki originalno pašejo z ročaji).
Zanima me, če ima katera kuhinjo Gorenje in ali ste zadovoljne ali ne? Še posebej, ko mine nekaj časa, ko se napake šele začnejo ponavljati?
Hvala za bilokakšen nasvet.

_____________________________

Končno smo trije:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinje Gorenje
12.9.2008 12:00:15   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Še posebej, ko mine nekaj časa, ko se napake šele začnejo ponavljati?  SEM MISLILA POJAVLJATI, UPSuser posted image
Hvala za bilokakšen nasvet.


_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinje Gorenje
12.9.2008 12:19:43   
Sulfinija
Midva sedaj imava naročeno kuhinjo Gorenje ti bom povedala čez en čas ko jo začnem uporabljati,jaz mislim da bo vse ok.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.9.2008 16:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinje Gorenje
12.9.2008 17:49:48   
KT
Imam Gorenje Delta Multicolor vendar oranžno modro kombinacijo, sicer ne doma ampak na morju, a vseeno veliko v uporabi. Moj komentar: bp, odlična izdelava, ker pa je še nimam dolgo ti težko povem kake napake se znajo pojavljati.
Aja, pa bravo za izbiro, res pogumna odločitev, vsaj meni so tako govorili user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinje Gorenje
12.9.2008 20:42:33   
LARIKA
Huda, huda, huda,...mi2 sicer imava Liro beljen hrast, sva zelo zelo zadovoljna.

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinje Gorenje
12.9.2008 21:35:31   
Dream
Midva imava Marlesovo, vendar je to sedaj tako ali tako pod Gorenje (tudi izdelujejo jo menda v Gorenju) in sva zelo zadovoljna. Po letu dni včasih kar pretirane uporabe, je še vse kot novo.

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinje Gorenje
12.9.2008 21:41:56   
Sulfinija
midva imava sedaj 15.let staro kuhinjo Marles brez okvar brez vsega,sedaj bo pa romala k tašči.Midv apa komaj čakama kuhinjo Mina.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinje Gorenje
13.9.2008 8:33:00   
mala maja
Baje pride še ta mesec kuhinja. Ti sporočim kako se odneseuser posted image


Meni so se zdele gorenjeve še najboljše. No vsaj kar sem jaz gledala.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinje Gorenje
14.9.2008 14:16:36   
mojval
Midva imava že sedmo leto Gorenjevo kuhinjo Soča. Danes ni več izgleda v izdelavi. Je masivna, odtenek lužen hrast. Nobenih pripomb tudi sedaj. Zapletlo se je le ko smo odprli škatle in ugotovili, da so dali napačno ploščo za šank, vendar so brez pripomb napako odpravili.
Želim ti, da boš v svoji novi kuhinji rada.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinje Gorenje
14.9.2008 15:26:47   
Meggi
Mene pa ta obloga na steni za med elementi zanima, na zgornjem linku. Nujno moram nekaj zamenjatz na svoji!

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinje Gorenje
15.9.2008 8:41:23   
k1
tudi mi imamo kuhinjo Mina pa sem ful zadovoljna z njo... je baje ena njihovih najbolje prodajanih kuhinj....

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinje Gorenje
15.9.2008 8:42:45   
k1
aja pa še to: najcenejša je bila v Harvey Normanu (cenejša od gorenjeve trgovine in ostalih).

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinje Gorenje
15.9.2008 8:51:53   
5ra_28
Hvala vsem za odgovore. Še naprej uživajte v svojih kuhinjah.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinje Gorenje
11.3.2011 11:58:03   
picaso
Pozdravljeni!

Zanima me ali ima kdo vrata širine 60cm od kuhinje Soča proizvajalca Gorenje. Kuhinja je stara približno 10let in je bele barve z rastjem lesa. Ker smo jo pred nedavnim prenavljali bi nujno potrebovala ta vrata. Če kdo ve za koga, ki jih ima ali pa kje se dajo kupiti lepo prosim, da mi javi.
Hvala!user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhinje Gorenje
13.3.2011 12:06:54   
Anonimen
Picaso, direktno v Gorenje si vprašala?

(odgovor članu picaso)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?