|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 15:41:22   
KiSsMyAsS
Upam, da te teme se ni bilo. Me pa zanima, kaj je bila najlepsa stvar, ki jo je vas :love: naredil za vas?

:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 15:41:51   
ZARA
Zara.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 15:45:24   
jazz
Ja, pri meni tudi- sinek!

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 15:45:33   
dory
Maj :)

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 15:52:18   
KiSsMyAsS
Jst sm se pocutla kot u filmu. Sla sva k meni domov povedat, da sva nardila :duda: in on je izjavu, da me bo ukradu. Takrat sm se pocutla kot 9nebesa, zdej pa cakam na najlepso stvar, ki se nama je zgodila :modri::love:

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 15:55:19   
Annny
9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:11:46   
baguSka
Šu je brez mene na dopust.:)-

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:12:10   
niki5
makaroni s sirovo omako... aja, ne.. vprašanje je najlepša.. :smajlikijezmeden: no ja sej so bili tudi lepi in ne samo dobri ;)

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:14:44   
baguSka
A najlepša :zmeden:

U matr - nč ker ni kipar..:((

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:15:46   
čaki
še zdaj jo dela: prenaša me vsak dan..:ups::ups::ups:

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:16:10   
baguSka
uuuuu je pa močen :)-:)-:)-

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:28:33   
Pupica
ira sva že dve :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:34:36   
urši*
full se spomnem, ko mi je prvič rekel , da me ima rad(skoraj 7 let nazaj), sicer ni blo na nekem romantičnem kraju (v avtu), sam , vedno , ko se spomnem , me kr zmrazi:love:
no in po 6ih letih pa je prišel Luka , to je iiiittaaaaakkk najlepša "stvar" , kar je možno:love:
hvala ti , dragi:love:

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:46:35   
Anonimen
Pa saj ni mislila na predmet kot stvar, ampak verjetno dejanje, izjava, gesta,...:)-:)-:)-
Ne bit tak trde, saj je kar posrečeno vprašanje, ker moram zdaj čisto zares razmišljat kaj je moj :love: naredil zame tako posebnega:zmeden2:
Uh, že vem, nehal je kadit zame:bravo:.No, to pa je že nekaj, an ne.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 16:46:44   
niki5
otroka sva pa oba naredila zaradi skupne želje, težko bi rekla da je on to naredil zame :zmeden2:

najlepše so pa malenkosti (majhne dnevne stvari), ki ti polepšajo življenje

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 17:18:29   
nejcko

Jo naredi vsakič, ko v iber pospravi kuhinjo (samo potem pa nič ne najdem, hmmm).


(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 18:07:33   
Anonimen
Vsak dan naredi kakšno lepo stvar, ne morem potegniti neke črte.
No, mogoče kako me je zaprosil, če bi se poročila z njim. V drevoredu, ob morju na en lep poletni večer, ko nisem niti najmanj kaj takega pričakovala in je bilo točno tako kot v filmu. Saj njemu je to pocukrano, a je to vseeno naredil, zaradi mene.:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KiSsMyAsS)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 18:55:54   
Anonimen
No sej se boste smejale, ampak na žalost se lahko pohvalim samo z leseno gorjačo, na katero je (seveda z vnebovpijočo ljubeznijo in odrekanjem) v 5 minutah izrezbaril napis Metka.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 19:04:37   
digi
Hm. NAjlepše se mi je zdelo, ko sem prišla domov in me je na prvem koraku v stanovanje čakal rafaelo, korak naprej še en itd. Na mizi pa cela skleda rafaelotov.... Mljask. Ma ni to nekaj najlepšega na svetu? :sloncek:

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 19:50:04   
Vilma
Takih stvari je kar nekaj. Težko izberem najlepšo.
Mogoče to, ko mi je za najino prvo obletnico podaril meni najljubše rože in čisto na kratko v čestitko napisal: 365 poljubčkov.
Mogoče to, ko mi je za valentinovo podaril verižico, na kateri je visel kamenček. In to tak poseben! Tak, ki sva ga skupaj našla na najinih prvih skupnih počitnicah v Baški na Krku.
Ne vem, v bistvu se mi zdi čisto vsak dan z njim najlepši. Končno sem spoznala odraslega in samostojnega moškega, na katerega se lahko zanesem. Ob katerem se počutim enakovredna in samozavestna. In ki mi vedno stoji ob strani.
Zaenkrat je že četrto leto tako, verjamem, da bo tudi v prihodnje :)


(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 19:53:22   
rija
Jokal z mano v nekem trenutku.....


(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 19:56:04   
Seven*
Najlepsih stvari je veliko. Vsaki dan kaksna nova. Najlepse je za mene to, ko izmucen pride iz sluzbe, vzame Jakoba, se ukvarja do vecera z njim, ga preoblece in uspava, vzame kljuce in gre naprej delat. Ko se vrne ga prevzame in celo noc skrbi za njega (po potrebi previje, da za pit). In to naredi prakticno skoraj vsak dan, ker razume kako je tezko biti nosec in skrbeti za malega otroka.

Najlepse je tudi ko mi zjutraj pusti spat, vcasih tudi do 10h in rece da se moram spociti. Potem mi pa skuha kavo.

Vsak dan kaj lepega.. 9nebesa

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 20:08:39   
BigWhale
Ja, vcasih tudi do desetih, vcasih pa do dvanajstih... :P

Bom se jaz povedal. Zame je blo najlepse to, ko je rekla, 'Eh, bom sla jaz porinit'. In je sla. Porivat avto gor v en precej hud klanec nekje sredi bogu za hrbtom enega travnika, kjer sva se malo ustavila na eni, hm, nocni voznji. ;)

To je blo CARSKO!

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 20:24:53   
lenika
Takih stvari je ogromno. Mi je pa še posebej ostala ena izpred sedmih let, za moj prvi rojstni dan, ko sva bila skupaj. Kupil mi je plišastega psička, zanj izdelal ovratnico in povodec in nanj napisal svoje ljubkovalno ime. Dal mi ga je zato, ker sem študirala(on je že doštudiral)in sem bila med tednom daleč stran od njega. Rekel mi je, naj ga vzamem s seboj, da me bo čuval namesto njega. Zdelo se mi je full lepo.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kaj je naredil za vas?
24.8.2005 21:18:57   
cmokec
Meni se je pa najbolj vtisnilo v spomin, ko je začel jokat eno uro po porodu, ko sem že dojila v porodni. Ko se je vse umirilo, je kar privrelo iz njega, da se je bal, če bo vse v redu. Več mi nebi mogel dat. V bistvu se je ravno rodila Sara, z njegovim jokom se je pa rodila družina.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?