|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 14:19:51   
picola1
Kaj bojo vaši otroci letos za pusta? Pr nas bo tavečja princeska...(ah, kako originalno...user posted image ), malega pa sploh ne vem, če čem kaj naštimat, itak je skos bolan, v vrtcu ga ne bo...bogve, če bo šel sploh do kake babice al pa dedka...ven sploh ne...



_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 14:21:19   
mayci
Ta velik bo astronavt, tamala pa račka. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 14:26:21   
Katy78
Lev, seveda če bo takrat pri volji in se bo hotel obleči. Zaenkrat pravi, da se bo edino za brke mi je rekel, da jih ne bova narisala. user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 14:35:09   
Paštetka
v kopalkah bomo vsi štirje user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 15:18:18   
ninini
Naš triletnik bo pa lev,miška,gusar spiderman,tom in jerry user posted image pa ne vem a sem še kaj pozabila napisatuser posted image .Jah kar to vse našteje ko ga vprašam kaj bi bil za pusta tak da ne vem mal premal pustnih dni je ne vem če se bo izšlo za vse user posted image se bo mogu odločit za enga da greva v nabavo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 15:21:48   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Naš triletnik bo pa lev,miška,gusar spiderman,tom in jerry user posted image pa ne vem a sem še kaj pozabila napisatuser posted image .Jah kar to vse našteje ko ga vprašam kaj bi bil za pusta tak da ne vem mal premal pustnih dni je ne vem če se bo izšlo za vse user posted image se bo mogu odločit za enga da greva v nabavo.



user posted image user posted image smo kar na istem naš bi tudi kar vse bil pa sem mu rekla da mu bom pa za gusarja kupila če se sam ne more odločit pa pravi da ok samo da bo lev pa pika nogavička tudi da mu ne pozabim kupituser posted image pa če še slučajno kakega spidermana vidim kje samo brez maske ker tiste ne bo imel ,ker je preveč strašnauser posted image

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.2.2012 16:30:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 17:10:17   
Najaa
Moji sta bili vsako leto do zdej dvoje, za letos sem pa rekla ena maškara in konec. user posted image Tako bomo mel veliko smrketo in malega panterja. :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bojo za pusta?
9.2.2012 17:27:58   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

v kopalkah bomo vsi štirje user posted image

A v toplicah al na Maldivih? Turisti, torej? Aja, neeeeee... a greš na + 45user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bojo za pusta?
11.2.2012 16:32:23   
Paštetka
Jap, to zadnje, s tem, da upam, da ne bo + 45, ampak okrog + 30 user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bojo za pusta?
11.2.2012 18:37:43   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

v kopalkah bomo vsi štirje user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bojo za pusta?
11.2.2012 19:01:10   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

v kopalkah bomo vsi štirje user posted image

Fouš. user posted image Uživajte.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?