|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ankete - reklame?
30.1.2013 17:12:59   
Felicita
Ne vem če še kera rešuje tele ankete, ki rastejo kot gobe po dežju tule na RR... na primer:

http://www.ringaraja.net/forum/Pomoč_pri_raziskavi_%2D_sveža_zelenjava/m_6031836/tm.htm

http://www.ringaraja.net/forum/Pomoč_pri_raziskavi_%2D_sladoled/m_6031830/tm.htm

http://www.ringaraja.net/forum/Vemo%2C_da_radi_čistite_%3A%29/m_6031312/tm.htm

Ful mi je zanimivo, da so vse ankete zastavljene zelo podobno, da so vsi študenti istega programa (IMB - ULJ ali UMB) - s tem da tbh če tole sestavijo kandidati za magisterij me mal skrbi - in da se vse ankete slej ko prej spremenijo o ankete o Mercatorju.
Torej, kakšna teorija zarote?

(ja, preveč časa mam user posted image )

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ankete - reklame?
30.1.2013 17:45:20   
Penny
Kot sem vidla jih objavlja moderatorka.

Reševat sem začela to o zelenjavi in obupala nekje na sredini. O čistilih sem rešila že pred par dnevi kot uslugo nekomu.
Ne vem, čisto možno, da ima Mercator kaj prste vmes.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ankete - reklame?
30.1.2013 18:50:43   
alda
točno to sem napisala pod eno tako anketo o sokovih-reklama za Mercator

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ankete - reklame?
30.1.2013 18:54:35   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: alda

točno to sem napisala pod eno tako anketo o sokovih-reklama za Mercator


pa res, pa spet IMB ULJ... ja svašta no.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ankete?
30.1.2013 20:46:37   
Flavia_
V zadnjih dneh je res objavljenih kar nekaj anket. Študentje so se obrnili s prošnjo na uredništvo RR, ki jim je dovolilo objavo.

Hvala za razumevanje in potrpežljivost user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ankete?
31.1.2013 15:07:34   
dskubin
Jaz imam čas, pa sem hotla pomagat - torej rešit, pa sem pri vseh precej hitro obupala, ker imajo zelo "omejene" odgovore. Predpostavljajo, da vsi kupujemo v par trgovinah in možnosti "drugje" ali pa "dopiši kje" sploh ni in sem hitro prišla do vprašanj, ko nisem mogla izbrat nobenega odgovora,... tako, da sploh nisem prišla do tam, kamor oni želijo, da pridem, ker so vse ankete slabo sestavljene... Se mi zdi, da si moraš malo izmišljevat al pa lagat, da prideš do konca, tako, da bodo rezultati zagotovo čisto merodajni
;)


< Sporočilo je popravil dskubin -- 31.1.2013 15:10:44 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ankete?
31.1.2013 19:23:21   
ekonomist12
Ni zarota, tudi jaz sem eden izmed študentov podiplomskega programa na Ekonomski Fakulteti. Trenutno v okviru predmeta Trženje pripravljamo trženjski projekt, v katerem konkretno naša skupina preučuje navade pri nakupovanju baterij. Obstaja več skupin študentov in vsaka ima svojo produktno kategorijo, zato se je pojavilo več anket.

Vaši odzivi nam zelo pomagajo, zato prosim, zaupajte nam svoje nakupovalne navade pri baterijah spodaj v anketi, ki vam ne bo vzela več kot 5 min vašega življenja:) Za vsak odziv se že vnaprej zahvaljujemo.

Dostop do ankete na naslovu: https://www.1ka.si/a/22936

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
31.1.2013 19:32:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ekonomist12)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ankete?
31.1.2013 19:45:23   
pelin
Vaši odzivi nam zelo pomagajo, zato prosim, zaupajte nam svoje nakupovalne navade pri baterijah

Nakupovalne navade pri baterijahuser posted image ? O ljuba gela...pa sem na trenutke pomislila, da je moj študij dolgočasen...rešla...nekako...ne jamčim za kvaliteto odgovorovuser posted image ...baterije pri nas kupuje mož...njega pa za živo glavo ne spravim tule gor...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?