|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day 14
20.9.2005 8:57:01   
mojchka
Hej, kje ste, Lunice?
Še spite?
Jaz sem današnji dan že težko čakala, ker si bom za kosilo pripravila mešanico fižola, čičerike in svežega nasekljanega zelja. MMMMM. Pa mogoče še kos kruha, če me bo povlekel. Za pomazat tisto, kar ostane od solate.
Ob 7.30 sem pojedla hruško, zdaj pa mi taaako kruli po želodcu!!! Pa bom še kakšno urico počakala, potem pa planem po nektarinah...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune - day 14
20.9.2005 10:37:32   
afnapika
Jaz razmišljam, kaj bi danes kuhala...

a lahko polento? a je to jutri?


Meni je udarilo tole hujšanje čisto na napačno področje; jaz bi samo pekla in kuhala... danes že pečem, bom jedla jutri, ampak vseeno, je čist mimo a ne...


(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune - day 14
20.9.2005 14:37:51   
mojchka
Po mojem je polenta danes. Če je koruza...

Jaz se pa danes prav grozno počutim. Glava me boli, sem morala prav Lekadol pojest, tako mi nabija...
Ne vem, kaj bi bilo. No ja, teta s Krvavca se napoveduje, a ponavadi se ne tako počutim, ko jo pričakujem.
Niti telovadila nisem, tako sem švoh.

BTW, Mateja jaz že zdaj zate držim pesti, potem jih bom težje, ko bom tekala za otrokoma.

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune - day 14
20.9.2005 15:51:08   
Anonimen
Dan LUnce!
Po dooolgem času se mal oglašam.....
SEm vas malo zapustila...... Pa nisem hotla jamrat tu gor....
No kljub enotedenskim "sladkim sanjam" (sam da so ble na žalost resnične ) mi je ratalo spravit eno kilco dol.....

Ne držim se strogo doete... oz sploh se ne držim... edin pri kobiniranju pazim kaj in kako... pa večerje ponavadi ukinem.
POčasi pa ziher....

Fajn vas je prebirat.... kar tako naprej. Pa držim pesti za fine rezultate

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.9.2005 18:00:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?