|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločitev!
7.3.2006 12:43:12   
rose22
Kot verjetno veste in vas je nekaj ze bralo,sem pisala o sporih s partnerjem.Zadnjic sem mu povedala,da je moja odlocitev dokoncna,da naju ne vidim vec skupaj in da seveda otroka bom obdrzala.Dala sem mu moznost da ostaneva vsaj zaenkrat se v istem stanovanju(ceprav vem da je tezko bit z nekom tako),da bo lahko zraven cez mojo nosecnost,po porodu.Rekla sem mu tudi,da bom zivela nekje blizu njega,ze zato da bo lahko otroka videl kadar bo hotel.In kaj je bila njegova reakcija?Znorel je,da bo sel na sodisce in zahteval splav(hahahaha)user posted image ,potem je rekel,da po porodu me caka sodisce,ker mi bo otroka vzel(zaradi mojega poskusa samomora pred 6.leti zarad posilstva) in ne vem se kaj vse.Nazadnje pa mi je rekel da me bodo klicali na socialno.Zakaj ze?Kaj sem pa jaz naredla pravzaprav narobe?user posted image V tistem trenutku sem imela dosti vsega.Pobrala sem svoje stvari in odsla iz lj v velenje k starsem,kjer bom verjetno tudi do konca nosecnosti ostala.Ne morem pa verjeti da je lahko nekdo toliko zloben in da ne more imeti otroka rad ce nisi vec z nekom skupaj.Men se to zdi bolano.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odločitev!
7.3.2006 12:51:24   
soncece24
user posted image user posted image čestitam, pravilno si se odločila, čim dalje stran od takih.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odločitev!
7.3.2006 13:22:55   
dory
Na spet en blesav tip...kar je je...najvec kar lahko naredis je, da se probas psihicno mal odpocit doma pri starsih...tudi zavoljo otroka...pol bos pa vidla kako bo naprej...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odločitev!
7.3.2006 13:40:04   
Lumpi
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za pravilno odločitev in voljo, da si resnično ti izpeljala. Marsikatera tega ni sposobna storiti.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odločitev!
7.3.2006 13:41:48   
lory05
Bravo. V svoje dobro in v dobro tvojega otroka si se prav odločila, moram te pohvaliti, da si bila dovolj pogumna.
Marsikatera tega ne zmore.

Bravo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odločitev!
7.3.2006 14:11:01   
kalbo
Sej vem, da živi na svetu vsesorte ljudi, sam a ta je pa z marsa priletel al kaj...na sodišču, da bo zahteval splav, ta je pa huda!

Prav si naredila, da si jo zgasnila domov!!!

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odločitev!
7.3.2006 14:16:26   
kalbo
Sem šel zdajle prebrat nazaj...ta je res z marsa padel. Edino pravilno, da si se rešila takšne pokveke. Upam, da ti nikoli ne pade na pamet iti nazaj k temu bedaku.
kot sem že takrat rekel: Nekje čaka nate moški, ki bo imel rad tebe in tvojega otroka...Vso srečo in čestitke za pogum!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odločitev!
7.3.2006 14:26:26   
lelaval
Čestitke za odločitev. user posted image
Pa naj te kasneje ne prepriča z lepimi besedami in obljubami. Niti zaradi otroka. Otroku bo  vsekakor šlo bolje, če bo očeta videl občasno kot pa vsak dan v prepirih z mamo.
Ti pa boš tudi našla partnerja, ki te bo imel rad, prav tako pa bo sprejel tudi tvojega otroka.
Vso srečo nadalje. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odločitev!
7.3.2006 14:44:17   
Anonimen
Ja bog pomagaj....na sodišče za splav delatuser posted image  Tega ne vidiš niti v Ameriki po moje...

Ja kaj čmo...naš moški je trenutno v rahlem šoku-in kako reagirati takrat?
Seveda tako, kot vsak povprečen posran ded.

Tak da draga moja tudi ta tvoj se ne razlikuje kaj dosti. Ti pa se lepo pomiri in vsaj za nekaj časa zadihaj svež, svoboden zrak....ah ni ga lepšega!!!!!!

Lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odločitev!
7.3.2006 14:46:32   
Anonimen
besedo POSRAN =(beri STRAHOPETEN)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odločitev!
7.3.2006 14:54:57   
Felicity
Tudi jaz ti čestitam za pravilno odločitev in občudujem tvoj pogum.user posted image

Ne vem kaj vse si že prestala (nisem sledila), a od sedaj naprej ti želim vse najlepše in čim manj se sekiraj.

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odločitev!
7.3.2006 15:48:23   
SelmaC
BRAVO!!!!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
7.3.2006 15:56:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rose22)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odločitev!
7.3.2006 16:15:01   
Minka Pobalinka



user posted image BRAVO !!! user posted image



 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odločitev!
7.3.2006 17:09:18   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: rose22
....Znorel je,da bo sel na sodisce in zahteval splav....

Če bi že naprimer lahko in bi sodišče razsodilo njemu v prid ib dobil sodbo nekje tam okrog ko bi bil otrok star vsaj 3 leta.user posted image user posted image user posted image

Samo, kako to da si takšne modele najdete? Ja itak, da je čauknen, samo to se je sigurno lahko že prej prebrao.

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odločitev!
7.3.2006 18:47:26   
*Karmen*
Edina pravilna odločitev!!! Bravo user posted image !!! Pa da ne boš kdaj sanjala o tem, da bi bila spet skupaj z njim!!! Ne moreš verjet, kok user posted image  je na tem svetu!!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odločitev!
7.3.2006 19:06:57   
Anonimen
Edino pravilno si naredila! user posted image  Čestitam! Bolje ti (vama) bo brez njega!!! user posted image

(odgovor članu *Karmen*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odločitev!
7.3.2006 19:20:21   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: rose22
....Znorel je,da bo sel na sodisce in zahteval splav....



Samo, kako to da si takšne modele najdete? Ja itak, da je čauknen, samo to se je sigurno lahko že prej prebrao.








  Sam res, ej. Pa kje hudiča najdete take? Kako ne naredite "selekcije" preden pride do spočetja ...... ?
  No whatever, če bi človek bil vedež, ne bi bil revež. Vsekakor edina možna in pravilna odločitev.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odločitev!
7.3.2006 20:28:44   
Bubamaraa
Čestitam ti za tvoj pogum in odločitev...user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odločitev!
8.3.2006 10:48:44   
Nixxon
Pohvale za tvoje dejanje.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: rose22

...,potem je rekel,da po porodu me caka sodisce,ker mi bo otroka vzel(zaradi mojega poskusa samomora pred 6.leti zarad posilstva) in ne vem se kaj vse.Nazadnje pa mi je rekel da me bodo klicali na socialno. ...


Če res pride do tega ga pa ti obtoži posilstva, siljenja v spolnost,...

Fight fire with fire.user posted image

< Sporočilo je popravil Nixxon -- 8.3.2006 10:59:44 >

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odločitev!
8.3.2006 10:54:19   
anitaz
Čestitam ti ,ker si se PRAVILNO odločila!!! user posted image user posted image  Vem,da moraš biti za to dosti močna.  Njega pa tud če nikol več ne vidiš...tak prasec ni vreden da ga pes poščijeuser posted image   (se opravičujem izrazu).

Vso srečo tebi in otročku. user posted image  

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odločitev!
8.3.2006 20:09:51   
india
Čestitam ti za dobro odločitev in videla boš, da bo za vaju z user posted image  sedaj bolje! Pa saj otrok ne potrenuje takega user posted image  za očeta!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odločitev!
8.3.2006 22:30:09   
CIPRESA
rose22 edino pravilno kar si naredila da si pobrala stvari in odšla. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Odločitev!
10.3.2006 9:25:18   
paris
Sem vesela, da si se končno začela imeti rada!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Odločitev!
29.3.2006 12:53:54   
rose22
Drage moje pazite zdaj to.Odkar sem sla joka,govori cisto drugace,kaj vse je pripravljen narest.Mislim halo,kje si bil pa prej,kje si bil takrat,ko sem skoraj bankrotirala?A si takrat kaj naredil?Kje si bil,ko ni bilo niti za najemnino,kaj sele za hrano?A si mogoce sel takrat delat?Nisi.Bil si doma in ves cas govoril kako se bo vse uredilo.Kaj pa se bo uredilo?To da bo denar prihajal sam od sebe,pa nihce ga ne bi posteno zasluzil?Ne mi zdaj jokat pa govorit,kaj vse bos naredil.Pa da naj me ne bo strah kako bo v prihodnosti kar se financ tice.Jaz imam svoje prihodke in lahko poskrbim zase in za mojega nerojenega otroka.A lahko to naredis tudi ti?Ne mores,ker se najemnine ne mores placati.Zato mi nikdar vec ne govori kaj bi ti,pa kaj bos i,pa kaj naj jaz.Jaz sem naredila nekaj zase in za otroka.To,da sem sla stran od tebe,ker bi drugace koncala bog si ga vedi kje.Kaj kmalu pa sigurno na cesti.

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?