|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 16:00:16   
nejcko
oprosti za vse  ...  Oprosti  mi,  ker  sem  te  zapustila, ker  nisem bila močnejša  in  odločnejša.
Ker sem pred dvema letoma verjela, da nam bo vsem lažje in predvsem tebi lepše, če greš drugam. Oprosti, ker sem vsakič, ko sem te želela vzeti nazaj domov, popustila.
Vem, da si bil tudi pri mojih starših srečen; bil si prost, nenehno zunaj na vrtu, lahko si pobiral in se igral s palčkami, z   jabolki, kamenčki ... Cele dneve si  lahko norel naokoli, česar tu, v bloku, nisi bil deležen. Vem, bilo ti je lepše ... in priznam, meni lažje.
A tako me boli, tako neznansko boli in peče vest, moj mali kuža, tako neznansko krivo se počutim.  Izdala sem te, izdala sem sebe, saj sem bila vedno zagovornik, naj se psa ne oddaja od hiše zaradi otrok. Ko bi le vedel, kako neznansko sem se vedno počutila krivo in hinavsko sama sebi. A vedi, nikoli, res nikoli te nisem niti za hip prenehala imeti rada in vedno si bil moj kuža. Tega ne bi moglo spremeniti nič na svetu, tega ne bo nikoli moglo spremniti nič na svetu ... niti dejstvo, da te več ni.
O, bog, kako boli, kako neznosno boli. Oprosti mi, tako mi je žal ... žal, ker se nisva uspela posloviti, ker nisem bila ob tebi, ko si za vedno zaprl oči, žal, ker ti nisem obrisala srage krvi iz gobčka, žal ker ... o, Mjači moj, boli! boli zvest, da si odšel, še bolj občutek krivde, da se to ne bi nikdar zgodilo, če bi te imela ob sebi ...

Bil je četrtek, a nihče mi ni povedal ... niso si upali. Danes grem obiskati tvoj grobek. Upam, da so te pokopali ob Polu. Njemu sem napisala v slovo in tudi tebi bom:

Velike bolečine poznajo solze v srcu ...
moje srce ne bo nikdar nehalo jokati za teboj.

Počivaj v miru!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 16:25:17   
Shania
user posted image user posted image user posted image  Sožalje...user posted image user posted image

Vem kako boli...spomni se vsega kar te je naučil, vsega kar sta skupaj doživela...ostal bo v tvojem spomninu in srčku, zato ne bo nikoli zares odšel...

http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

Ko bo čas pravi, se ponovno srečata...do takrat pa - drži se! user posted image

Shania


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 16:39:47   
petraz
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Žalostno.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 16:42:07   
Tejči
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 17:15:50   
kada
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 18:54:22   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ojoj, nejcko, moje sožalje, jokam s teboj.

(odgovor članu kada)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 20:33:53   
Marogica
Nejcko, moje sožalje, res žalostnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 21:59:13   
Magi*
nejcko, verjamem, da te boli. vem kako ti je. ampak nikar si ne postavljaj vprašanj kaj bi, če bi. tako ste se odločili, tako je moralo biti. moraš verjeti, da je vse za nekaj dobro. kuža je pa gotovo vedel, kako rada ga imaš.user posted image  in zdaj mu je gotovo lepo v pasjih nebesih.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 22:04:40   
Anonimen
Aja, Nejcko, prej sploh nisem mogla ničesar napisati.
Ne se sekirat, ker si kuža dala k tvojim staršem, če veš, da mu je tam bilo bolje. Res ljduje nismo vsemogočni, veš, in pač včasih preprosto ne zmoremo vsega. Pa zato nismo slabi, v tvojem primeru je bilo prav nasprotno. Če poskrbimo, da je bitjem, ki jih ljubimo, nekje bolje, to samo odraža našo brezmejno ljubezen do njih. To, da si dala kuža tja, kjer mu je bilo bolje, je bilo nesebično dejanje.
Moram priznati, da sem, ko je bil Tibor še manjši, tudi sama večkrat premišljevala, da bi bilo zame in za Mišo bolje, če bi bila mogoče pri tašči. Ampak ker tašči vendarle ne zaupam toliko kot mojim staršem, ji je pač nisem mogla dati. Če pa bi moji starši imeli hišo, bi bila Miša najbrž že tam. Vem kako je z majhnimi otroci in psom. Pa jaz sem imela le enega malega otroka, ti imaš dva. Zato se zaradi tega res ne sekirat, ker kužku si res naredila samo dobro. Kaj bi imel od tebe, če bi bila vsa živčna in ne bi imela časa zanj? Tako pa je lahko užival. Če pa je usoda tako hotela, da je pač prej umrčkal, pa tudi ni v tvoji moči, da bi karkoli naredila.
Žalostno, ampak pošlji mu lubčka in eno solzico potoči še v mojem imenu. Vem, da ga boš vedno imela neizmerno rada, tako kot si ga brezpogojno imela vse njegovo življenje.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 22:21:11   
KODA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
14.8.2006 23:20:58   
Anonimen
Sožalje tudi od nas in naše Gospe Pes. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.8.2006 23:50:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oprosti mi, moj mali Maj,
16.8.2006 8:09:05   
Mala koala
user posted image user posted image , nič drugega ne bom napisala. Razumem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?