|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mini bikini (29)-31.1.07-vodni dan
31.1.2007 6:10:09   
Anonimen
Pozdravljene Bikinke!
Mesec je naokoli in prišle smo do vodnega dne.Upam,da nam bo šlo.Najprej pohvala Njelci za trud,ker nam je naredila tabelo,da malo vidimo kako nam gre.Stuhica poskusi kadar te zvije lakota popiti kaj toplega.Lahko zelenjavno juho ali čaj,ker res ublaži lakoto.
Mene daje neki virus,tako,da sem včeraj cel dan obiskovala WC user posted image .Ponoči sem že spila liter vode,saj me daje vročina,pa še hrana mi smrdi,tako da bo danes lažje preživeti dan.Ta mesec sem imela že dva vodna dneva in ni bilo hudo,zato vam želim,da ga čimlažje preživite.
Jedilnika ne bom pisala,saj je danes enoličen.user posted image user posted image
Voda,voda,voda,voda

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 10:01:39 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 6:56:18   
Anonimen
Pozdravček še od mene.
Njelci daj prosim še mene na tabelo do sedaj sem izgubila 3 kg, cilj pa je 10 kg.

Danes bom pa jedla za zajtrk vodo, za kosilo vodo, za večerjo pa verjetno tud vodo. Še katerauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 6:57:55   
sami_y
nekaj me zanima, se sme na vodni dan pit nesladkan čaj?

_____________________________

lp
jelena

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 6:59:14   
Anonimen
Seveda se sme piti nesladkan čaj.

(odgovor članu sami_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 7:02:02   
dory
no vodni dan je zame prehuda :)...sem pol tok svoh...tko da bom mela kaksno malenkost verjetno, si bom pa nardila v petek sadni dan,ker je glih polna luna in efekt tolk boljsi :)

pridne bodite sotrpinke :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 7:37:46   
Anonimen
Učiri sem pojedla jabolko, dve mandarini in zvečer kompot.
Ni nilo težko.
Danes mislim, da bom tudi zdržala.
čaj,čaj,čaj,vode ne morem piti

Pa še tehtanje danes -9.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 7:44:49   
Julija08
Živjo,

jaz bom pa danes

Z: voda
M: voda
K: voda
M: voda
V: vodauser posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa kakšen čajček vmes. Zjutraj sem pa že malo kavice z mlekom (moram).user posted image

Pa še tehtanje -6 (-1kg v enem tednu), še 12 kg!!!user posted image user posted image user posted image  No sej počasi gre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 8:04:50   
ema79
dobro jutro!
Še mene prosim na seznam:
Do sedaj izgubila 3,7kg
Cilj: -8 (da pridem na predporodno težo), če jih bo pa še dodatnih vsaj 10, pa tud ne bom nč jezna!

ja danes bomo pa na vodi, sam sem zdele en kufe že ruknla (ne gre drgač), pa mislim, da sem zadnjič zasledila, da lahk zelenjavno juhco? Mam prov? Tale danes bo izredno huda zame!


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 8:56:26   
Pajaca
user posted image user posted image user posted image  za tiste, ki bodo zdržale, men to ne diši preveč, pa še zvečer imam aerobiko. Jaz imam danes kar sadnozelenjavni dan. Če bo zato pol kile manj šlo dol pa tud prav.

Ve pa kar VODA, VODA, VODA

ema79, nimaš prav. Na vodni dan se lahko pije le vodo in nesladkan čaj. In to čimveč vode! Nič ostalega, če mal juhce poješ že ni vodni dan. A če ti ne gre, je bolje da poješ mal juhce ko pa da skup padeš.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 9:07:26   
sami_y
moj dragi ma danes vodo in čaj

jaz pa mu delam lušte z polnozrnatim kruhom in namazom, za kosilo bo pa nesoljen riž in solata user posted image

Upam, da nisem keri luštov nardila user posted image   ne mi zamerit, dojim pa se ne morem ravno diete držat.

ste vedele, da nesoljen riž topi maščobo, jaz, ko jem nesoljen riž, izgubim 1 kg v enem dnevu user posted image

_____________________________

lp
jelena

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 9:26:30   
cmokec
Jaz sem bom pa danes pregrešila in bom pila čaje user posted image , za kosilo pa prevreto knorr kocko s 1/2l vode.

Je pa danes idealen dan za skušnjave, ker ima moj rojstni dan. Tako bom nehala delat okoli 13.00 ure, da bom spekla pecivo in naredila kosilo do 15.30, ko pride domov. Juhu, saj nazdravila bom lahko. user posted image

Včeraj sem pa pojedla za K solato in kuhan stročji fižol. Čez dan sem popila 3 kave, pa veliko vode. Zvečer sem bila pa tako lačna, da sem si prevrela jušno kocko s 4 dl vode in jo popila. Nisem jedla Z, pa V je bila tekočina in glej ga zlomka - zredila sem se za 40dag.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 10:07:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ema79
pa mislim, da sem zadnjič zasledila, da lahk zelenjavno juhco? Mam prov? Tale danes bo izredno huda zame!


Ja, tole sem zadnjič slišala in napisala:

"Jutri pa voda.user posted image  Zadnjič sem po TV gledala tisto oddajo o tej dieti, pa sta unidve gospe rekli, da če je kriza, da se lahko pije tudi zmiksano juho iz kuhane zelenjave ali pa sadne sokove brez sladkorja. No ja, v skrajni sili. Sicer pa itak voda in nesladkan čaj, da nas malo pogreje. "


Sama bom poskušala zdržati le na vodi, kavi in čaju.

(odgovor članu ema79)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 10:25:41   
Saša27
Kako smo kaj vodarkeuser posted image , pri meni še do sedaj ni bilo nobene krize, pa upam da je tudi ne bo, sicer pa me trenutno mal živci dajejo (dobri živci), tak da mi niti ne paše jesti. Drugače pa sem imela danes zjutraj dve kili manj kot včeraj zjutraj, sedaj pa ne vem, ali tehnica kaže napačno, ali pa je resuser posted image , upam, da to drugo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 12:23:36   
kepa*
Uh, meni pa ta voda ne sede. Mi je slabo, pa glava me boli...
Seveda bom vztrajala in upam, da tudi zdržala, vendar ni preveč lahko.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 12:43:12   
Julija08
Groza, jaz sem popila že skor 2 litra vode, da mi je že kar slabo. Zdaj si bom pa še eno kavico privoščila. Ne gre drgač.

Ampak v službi še gre, ne vem kako bo pa doma. user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 12:53:27   
Anonimen
Jaz se nacejam z Lumpi otroškim čajem in z vodo. Zdajle bom pa vsak čas šla še po eno kavo (brez vsega - razen kave, sevedauser posted image ).
Me pa rešuje tudi to, da imam ob 15. uri zobarja in me ga je tako strah, da me vsa želja po hrani že ob mislil nanj mine.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 12:59:14   
Urška//
Ojla

Ja voda voda vodicauser posted image , bom probala zdržat, če bo šlo, če ne še imam juhico zelenjavno od včeraj za silo,pa ful se mi ananasov kompot lušta pa ne smem kaj???????????

no ja upam, da bo jutri kaka kilca manj, pa če teja. pravi, da je v petek polna luna bom še takrat en sadni dan vdarlauser posted image user posted image user posted image

Lep dan in uživajte ob vodiciuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 13:12:21   
cmokec
Jaz sem do sedaj pila kavo, 2 skodelici čaja in 4 dl čiste juhe. ja, prav imate, sem ravno od kosila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 14:00:30   
Saša27
No jaz sem še kr na sami vodi, lakote ne čutim, ni mi slabo, sem pa noro zaspana, bi se kr ulegla na pislano mizo in zaspala, komaj čakam, da pridem domov, da začnem kuhati za jutri, pa še kruh bom spekla, tako, da bom malo pozabila na zaspanost, pa lakoto.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 14:55:40   
njelci
ojla...vidm da se kar pridno bojujete z vodnim dnem, user posted image  jst bom tega spustila, ker se ne počutim nič dobro, bom pa verjetno v petek luno držala, tako da se bomo spet z dnevi ulovile...no še naprej pogumno v boj z vodo...user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 16:05:05   
trixi
Ojla,
dobre ste ,da zdržite samo z vodo.Mene začne glava bolet, tako, da bom kar sadno-zelenjavni dan imela. Boljše tako, kot pa da se cel držim, zvečer pa ne gre več in navalim na vse kar vidim.

Čau, čau

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 16:51:34   
Anonimen
Mene tud glava boli, pa prehlajena sem, nekaj se pase v meni. Edino to srečo imam, da mi hrana že dva dni ne diši tako, da kar gre. Za vsak slučaj če bo prehudo imam s sabo pomarančo.
Držite se punce.

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 16:55:01   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 16:58:04   
Anonimen
user posted image user posted image  samo tako debele nismouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 16:59:39   
Anonimen
Ninny to je za preventivo.user posted image
Malo heca mora bit a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?