|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:22:54   
Anonimen
... tko, kt jst zadnje cajte (nekam dolg se že vlečejo te "zadnji cajti") - kako vam uspe seksat?

Da dobim kkšno idejo... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:32:59   
sanasan
jah, jaz zadnje 14 dni bolj v sanjahuser posted image ....moj itak med tednom dela vse večere, ko pride, sem jaz že na pol v komi...zadnje čase je pa še tamala ves čas bolna in doma, tako da tud dopoldne ne uspeva nadoknadituser posted image
ah bo že, čeprav sem malo računala na to gimnastiko, da bi kak kg izgubila...pa bom zgled, morala kar sama fajn telovadituser posted image

a maš kak nasvet?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:34:35   
sanasan
ej, pa zgleda, da so vsi drugi dedci doma, nobena se ne javi, kaj vse razen naju seksajo??? al gledajo BB?

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:36:31   
Anonimen
Kva pa jst vem, kje so use te babnce, k pravjo, da dedcev nikol ni... Mogoče majo pa ljubimce. Jst, budala, pa ne. user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:41:49   
sanasan
jaz si ga tud še nisem umislila....hm, kaj pa vem, sem zgleda preveč zaplankana ali pa lenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:42:48   
Anonimen
Glih razmišljam... Zdej, k sm u bajti doma... Okrog in okrog nas so pa druge bajte... Kako nej si pa ljubimca sploh u bajto prpeljem, če bi pa potem usi sosedje vidl avto pred bajto?... Peš pa tut ni glih, da bi sm hodu, no... user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
4.4.2007 23:57:52   
karmy
kerensa..tunel skopej user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:02:09   
Anonimen
Do kam pa, mater?! user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:06:37   
karmy
do tistga tvojga sodelavca, da ga mau pridš presnetit pa posilt hudiča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 5.4.2007 0:07:07 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:07:10   
Anonimen
Idi ti, Karmen, lepo mal u 3 p.m., prou? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:07:59   
karmy
sm že bla pa so me vn nagnaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:08:30   
Anonimen
A nisi najemnine plačala? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:09:19   
karmy
Ja, sem galamo delala user posted image user posted image user posted image user posted image sej veš kake smo me, konfliktne osebeuser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:09:59   
Anonimen
Sm že pozabla, da si konfliktna, ja. user posted image

Pa zakva, za vraga, pr usaki moji temi, k jo tlele napišem, tega mojga bogega sodelavca najdeš, no?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:22:43   
karmy
aja je bogi? sevede da bo bogi, če ga ti u kreple dobiš user posted image user posted image user posted image user posted image aja... kako najdem? ej ne vem... zmeri k vidim tvoj nick se nanga spomnem user posted image pa te morm mal drezat

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:26:10   
Anonimen
Zakva pa mene sploh povezuješ z njim? user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:29:34   
karmy
ej ne vem.. jzt nič ne vem.. o čem že govoriva?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:31:14   
Anonimen
Nism več zihr... user posted image

Aja... o tem, kako / s kom seksat, če dedca ni nikol doma. user posted image

Pa sva spet tm, k sva bli. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:36:09   
karmy
ne ne nisva tam kjer sva bli vsaj jaz nisem...prej je bla ura mal pred polnočjo zdj je pa že pol enih..vidiš nisva na istem user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:36:55   
Anonimen
Jst sm na istem... na žalost na istem STOLU, ne pa na... user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:41:49   
karmy
čak čak.. mam jzt eno  zadevico, k ti jo lahk posodim.. a maš kakšne odveč baterije? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:42:27   
Anonimen
Ti si tisto... "zadevco"... kr lepo nekam... user posted image

Jst bi ORIGINAL. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:43:40   
karmy
ma neeeeeeee madona kerensa si ti pokvarjenauser posted image jzt sm mislna lučkouser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:44:37   
Anonimen
Na kva nej pa svetm z lučko? Na k****? user posted image user posted image user posted image

Ja, sej... tut, če ga z lučko iščem, ga ni nikjer. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Če nimate dedcev nikol doma...
5.4.2007 0:47:37   
karmy
ma kaj ga z lučko iščeš... to ga moreš iskat z povečevalnim steklom...madona... evo še pisat ne znam več.. se mi prsti neki zatikajo..bo treba spat ituser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?