|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 17:59:50   
Sulfinija
Ojla!

Ima mogoče katera izmed vas kuhinjo Mina in kako ste zadovoljne z njo?Midva sma se odločila za njo v barvi češnja vanili.

In sedaj me še zanima kje se da kupiti najceneje dodatke za kuhinjo?Se nama morda splača iti kupovat v Ikeo?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 18:28:34   
Valentina
Sama imam vso drobnarijo v kuhinji (piskre pa ne) iz Ikee in sem zadovoljna. Cenovno je pa tud zelo ugodno.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 20:11:52   
Eca
Tole cenovno z Ikejo se ravno ne bi strinjala. Posamezni kosi potrebščin so res poceni, samo ponavadi se ne pelješ v Ikeo po eno ali dve stvari ampak nabašeš celi voziček kuhinjske navlake. So pa lepe stvari in zato se ne moreš upreti.
Jaz imam skoraj vse iz Ikeje, razen piskrov, ker imam indukcijo.
Tašča, ki nima kuhinje iz Ikeje si je tudi privlekla dosti stvari, samo žal vse ne paše v druge kuhinje. Tu imam predvsem v mislih razdelilnike za predale in razdelilnik za "beštek", pa še kakšna stvar bi se našla - koš za ločevanje odpadkov recimo.

Lp, Eca

< Sporočilo je popravil Eca -- 1.9.2008 20:14:06 >


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 20:49:45   
RoZala
Kakšne dodatke? Misliš posodo ali "prčkarije", torej podstavke za krožnike, fancy prtičke in stekleničke za poper, sol, kis, olje... no, vse to najdeš tudi v Supernovi. Za Lj vem, da jo imajo, drugje pa ne vem. Trgovini pa se reče Butlers. Jaz, ki sem tudi fan Ikeje, sem zelo navdušena nad Butlers-om.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 20:54:13   
Sulfinija
Ne posode imamo cele vagone še nerablejno od poroke tkole da druge dodatke tiste štange nad elementi,solnice skratka te mini dodatke.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 21:00:59   
Marogica
Jaz ti vsekakor priporočam Ikeo. Tam najdeš vse in še (pre)več...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 21:27:36   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Tole cenovno z Ikejo se ravno ne bi strinjala. Posamezni kosi potrebščin so res poceni, samo ponavadi se ne pelješ v Ikeo po eno ali dve stvari ampak nabašeš celi voziček kuhinjske navlake. So pa lepe stvari in zato se ne moreš upreti.



Vinjeto mam letno, ostali stroški so na min. Pri nas Ikea spada v rubriko celodnevni izlet user posted image  
In ja...tud po eno stvar sem že šla gor...in še komaj sem jo zbasala v avto user posted image ...za sopotnika sem imela pa samo radio user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 21:29:32   
Eca
Valentina - si ista kot jaz user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 21:47:21   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Valentina - si ista kot jaz user posted image user posted image user posted image .


user posted image  user posted image user posted image

Eca, za cel avtobus jih najdemo tle na RRju user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
1.9.2008 21:49:42   
Eca
Valentina - jaz pa nisem dobila tega občutka......sem dobila "sliko" na RR, da je Ikea podn, pa ne vem zakajuser posted image . Samo mene ne ganeuser posted image .

< Sporočilo je popravil Eca -- 1.9.2008 21:50:08 >


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
2.9.2008 6:31:45   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Valentina - jaz pa nisem dobila tega občutka......sem dobila "sliko" na RR, da je Ikea podn, pa ne vem zakajuser posted image . Samo mene ne ganeuser posted image .

Zakaj pa je Ikea podn?Zakaj tak občutek?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dodatki za kuhinjo in kuhinja mina
2.9.2008 7:20:19   
Drnula
Meni tudi Ikea ne sede. Prinesla sva celo ploh za rezat, pručko in kozarce.
Veliko stvari (npr previjalna, otroška postelja) so se mi zdele zelo cigu migu, še za enega otroka ne. Ali kotš za smeti, recimo, meni so bili vsi grozni. Košare za perilo - vse cigu migu.
Veliko je kar lepega in ok, ampak mi ni to to ko se moram odločit za nakup. Prčarije ..... mene to ne pritegne. Nekatere stvari ja, vendar kupim kar mi resnično odgovarja in točno vem kaj bom s tistim. Sicer kupujem te prčkarije s slabim občutkom, ker imam filing da je vse šara, kjer se bo prah nabiral in bo kmalu za smeti.

< Sporočilo je popravil Drnula -- 2.9.2008 7:21:06 >

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?